Autobus z Sevilla do Gibraltar

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Sevilla – Gibraltar

distanceVzdálenost148 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky503 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciTransportes Comes nebo FlixBus

Na trase Sevilla – Gibraltar v délce 148 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Transportes Comes nebo FlixBus. Cesta v průměru trvá 2 hod 25 min. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 503 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 492 Kč.

Autobusové společnosti: Sevilla - Gibraltar

Hledejte nejlepší možnosti dopravy autobusem z města Sevilla do města Gibraltar s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální autobusový jízdní řád.

FlixBus je jedna z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 2011 v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Sevilla – Gibraltar

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Sevilla – Gibraltar. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Gibraltar, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Sevilla do Gibraltar mohou začínat již od 492 Kč (19 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Sevilla do Gibraltar je 503 Kč (19 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Sevilla do Gibraltar autobusem je 2 hod 25 min   na 148 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Sevilla do Gibraltar odjíždí v 7: 15.
Poslední autobus z Sevilla do Gibraltar odjíždí v 18: 00.
Když se přepravujete z Sevilla do Gibraltar autobus, můžete se spolehnout na Transportes Comes nebo FlixBus pro nejlepší způsob, jak se dostat do Gibraltar. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Sevilla - Gibraltar a porovnat nabízené vybavení.
Výlet do Gibraltar z Sevilla stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, s délkou cesty 2 hod 25 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nejlevnějším měsícem pro autobus z Sevilla do Gibraltar je březen.
Ano, můžete jet autobus mezi městy Sevilla a Gibraltar.

Autobusy Sevilla – Gibraltar a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do GibraltarAutobus z Sevilla do Gibraltar

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk