Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Salzburg – Brno

Do města Brno můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Salzburg – Brno mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta autobusem z města Salzburg do města Brno?

Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Salzburg do města Brno pořídíte od 1 038 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jaké je jízdné autobusem z města Salzburg do města Brno?

Výhodná cena jízdenky autobusem z města Salzburg do města Brno se pohybuje kolem 1 038 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.

Jak daleko je města Brno od města Salzburg, když pojedu autobusem?

Z města Salzburg do města Brno je kilometrová vzdálenost autobusem asi 304 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.

Jak dlouho pojedu autobusem z města Salzburg do města Brno?

Dojezdová doba autobusem z města Salzburg do města Brno je v průměru 11 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Salzburg do města Brno?

Výhodné jízdenky autobusem z města Salzburg do města Brno můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánuji cestu z Salzburg do Brno autobusem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Brno, které stojí zato navštívit?

Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Brno autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Praha, Vídeň nebo Bratislava. Pokud chcete objevovat Praha, Vídeň nebo Bratislava z Brno, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Jak se dostanu z města Salzburg do města Brno, když nemám auto? Můžu jet autobusem?

Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Brno z města Salzburg. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Salzburg do města Brno a kupte si levné autobusový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Salzburg
Brno
Salzburg
Vybavení

Autobusy Salzburg – Brno, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali