Autobus z Praha do Ženeva

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Ženeva

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejlevnější

1413

Průměr

1413

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
23:00Praha, ÚAN Florenc13h30 12:30Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
0 přestupů
1413 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Ženeva

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 2. února).
23:00Praha, ÚAN Florenc13h30 12:30Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
02. 2.

03. 2.
so
04. 2.
ne
05. 2.
po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Ženeva

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejrychlejší cesta

13 h 30 min

Průměr

13 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

750 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Ženeva, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
23:00Praha, ÚAN Florenc13h30 12:30Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
0 přestupů
1414 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Ženeva?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Ženeva

distanceVzdálenost750 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem15 hod 50 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 533 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciEurolines France, ČSAD Tišnov, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. Nebo RegioJet

Na trase Praha – Ženeva v délce 750 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines France, ČSAD Tišnov, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. Nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 15 hod 50 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 533 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 134 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Geneva, Eaux-Vives.

Autobusové společnosti: Autobusy Praha - Ženeva

Autobusy vás dostanou z města Praha do města Ženeva za ceny již od 1 134 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální autobusový jízdní řád pro vaší cestu.

FlixBus
Student Agency

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Praha do města Ženeva, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Praha do města Ženeva koupíte již za 1 134 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Praha - Ženeva nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Praha a Ženeva? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Praha do města Ženeva: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Praha do města Ženeva. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Praha do města Ženeva. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Student Agency a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 750 km dlouhou cestu autobusem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Ženeva se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Informace o dopravě Praha - Ženeva autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 13 hod 30 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Autobusy Praha – Ženeva

Ženeva leží v západním cípu Švýcarska. Jedná se o hlavní město kantonu Ženeva. Je postaveno přímo u Ženevského jezera, kde pramení řeka Rhóna. Na hladině jezera dodnes jezdí kolesové parníky. Ve městě žije necelých dvě stě tisíc obyvatel. Město je významným obchodním, administrativním a politickým centrem. Jedná se o epicentrum světové hodinařiny. Sídlí zde například Organizace spojených národů nebo Červený kříž. Není proto divu, že do Ženevy míří spoustu lidí z celého světa. Ať už za prací, nebo za odpočinkem.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Ženeva?

Autobusová přeprava mezi Prahou a Ženevou je zajišťována třemi dopravními společnostmi. Ty mají vypsané pravidelné linky s téměř nepřetržitým provozem. Díky tomu mají cestující široký výběr jízdenek na autobus Praha – Ženeva. Na výběr jsou jízdenky bez přestupu nebo s jedním až dvěma přestupy. Přestupními místy jsou zpravidla Curych, Karlsruhe nebo Mnichov.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Ženeva?

Autobusy Praha Ženeva, které jedou přímou cestou bez přestupu, zvládnou svoji trasu urazit už za patnáct hodin. Autobusy s jedním přestupem v Mnichově dovezou cestující do cíle po šestnácti hodinách cesty. Délka cesty je dána přestupními místy. Například autobus Praha – Ženeva s jedním přestupem v Karlsruhe dojede do Ženevy až po více než dvaceti hodinách. Dopravci nabízejí také noční spoje. Cestující může vyrazit z Prahy kolem čtvrté hodiny odpoledne a do Ženevy dorazí kolem osmé hodiny ráno následující den.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Ženeva?

Každý den je na cestu do Ženevy vypraveno kolem deseti autobusů. V některé dny jsou odjezdy naplánovány už brzy ráno. Jindy první autobus vyjíždí až odpoledne. Během celého týdne mají cestující na výběr z více než sto padesáti autobusových spojů. O víkendech je nabídka stejně široká jako v pracovní dny.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Ženeva?

Odjezd z nádraží:Z Prahy odjíždí autobusy z několika různých stanovišť. První možností je autobusové nádraží Praha Florenc. To je vybaveno vším, co cestující mohou potřebovat. Přímo v budově nádraží jsou restaurace a obchod s potravinami. Při čekání na autobus mohou cestující využít přístup k bezplatné Wi-Fi. Dalším místem, odkud odjíždí autobusy Praha Ženeva je zastávka Na Knížecí. Jedná se o menší nádraží na západním břehu Vltavy. Dá se na něj dostat autobusem městské dopravy nebo tramvají. Třetím možným odjezdovým stanovištěm je zastávka Hradčanská. Ta se nachází poblíž Pražského hradu. Na zastávku je možné dojet metrem nebo autobusem. Od centra je tato zastávka ze všech tří nejvzdálenější.

Příjezd na nádraží:Cílovou stanicí pro všechny autobusy Praha Ženeva je Place Dorcière. Tato zastávka se nachází přímo v centru města. Je dobře dostupná linkami městské autobusové dopravy. Samotná zastávka je velmi stroze vybavená. K památkám je to odsud jen pár kroků. Všude v okolí je navíc mnoho restaurací, obchodů a kaváren. Například je možné si udělat vycházku na most, který vede přes jezero.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Ženeva

Tipy pro cestovatele: Do města Ženeva můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Ženeva mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Ženeva z města Praha je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 1 134 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Praha do města Ženeva s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné autobusem z města Praha do města Ženeva vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 533 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Praha do města Ženeva je to autobusem kolem 750 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Praha - Ženeva pojedete v průměru 15 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Prague, jež je od centra města vzdáleno 3.6 km.

Geneva, Eaux-Vives je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Ženeva. Je vzdálená 3.6 km od centra města.

Autobusoví dopravci jezdící z Praha do Ženeva, jsou například: Eurolines France, ČSAD Tišnov, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. Nebo RegioJet.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 autobusový spoj denně z města Praha do města Ženeva. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Praha v 13: 15. Poslední autobus dne odjíždí do města Ženeva v 13: 15 z města Praha. Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů mezi městy Praha a Ženeva, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Praha do města Ženeva rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Ženeva autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Ženeva a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk