Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Ženeva

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 11..

Cheapest

1801

Average

1801

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Praha–Ženeva zakoupená v den cesty stojí přibližně 1801 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 1801 Kč.

Nejlevnější
02:40Praha, Zličín16h00 18:40Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
1 changes
1801 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Ženeva

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (po 29. listopadu).
02:40Praha, Zličín16h00 18:40Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
0 changes

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

ne
28. 11.
Hledej ceny
1495 Flixbus
5479 Air France
po
29. 11.
Hledej ceny
1603 Flixbus
4496 Air France
út
30. 11.
Hledej ceny
Hledej ceny
4496 Air France
st
1. 12.
1275 Deutsche Bahn
Hledej ceny
1513 easyJet
čt
2. 12.
Hledej ceny
1357 STUDENT AGENCY k.s.
4092 Swiss

3. 12.
Hledej ceny
1902 Flixbus
1142 easyJet
so
4. 12.
1275 Deutsche Bahn with connection
1350 Flixbus
2962 Swiss

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Ženeva

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 11..

Nejrychlejší cesta

16 h

Průměr

16 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

750 km

Najít na trase Praha–Ženeva spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
02:40Praha, Zličín16h00 18:40Geneve, Gare Routiere, pl. Dorciere
1 changes
1801 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Ženeva

Ženeva leží v západním cípu Švýcarska. Jedná se o hlavní město kantonu Ženeva. Je postaveno přímo u Ženevského jezera, kde pramení řeka Rhóna. Na hladině jezera dodnes jezdí kolesové parníky. Ve městě žije necelých dvě stě tisíc obyvatel. Město je významným obchodním, administrativním a politickým centrem. Jedná se o epicentrum světové hodinařiny. Sídlí zde například Organizace spojených národů nebo Červený kříž. Není proto divu, že do Ženevy míří spoustu lidí z celého světa. Ať už za prací, nebo za odpočinkem.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Ženeva?

Autobusová přeprava mezi Prahou a Ženevou je zajišťována třemi dopravními společnostmi. Ty mají vypsané pravidelné linky s téměř nepřetržitým provozem. Díky tomu mají cestující široký výběr jízdenek na autobus Praha – Ženeva. Na výběr jsou jízdenky bez přestupu nebo s jedním až dvěma přestupy. Přestupními místy jsou zpravidla Curych, Karlsruhe nebo Mnichov.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Ženeva?

Autobusy Praha Ženeva, které jedou přímou cestou bez přestupu, zvládnou svoji trasu urazit už za patnáct hodin. Autobusy s jedním přestupem v Mnichově dovezou cestující do cíle po šestnácti hodinách cesty. Délka cesty je dána přestupními místy. Například autobus Praha – Ženeva s jedním přestupem v Karlsruhe dojede do Ženevy až po více než dvaceti hodinách. Dopravci nabízejí také noční spoje. Cestující může vyrazit z Prahy kolem čtvrté hodiny odpoledne a do Ženevy dorazí kolem osmé hodiny ráno následující den.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Ženeva?

Každý den je na cestu do Ženevy vypraveno kolem deseti autobusů. V některé dny jsou odjezdy naplánovány už brzy ráno. Jindy první autobus vyjíždí až odpoledne. Během celého týdne mají cestující na výběr z více než sto padesáti autobusových spojů. O víkendech je nabídka stejně široká jako v pracovní dny.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Ženeva?

Odjezd z nádraží:Z Prahy odjíždí autobusy z několika různých stanovišť. První možností je autobusové nádraží Praha Florenc. To je vybaveno vším, co cestující mohou potřebovat. Přímo v budově nádraží jsou restaurace a obchod s potravinami. Při čekání na autobus mohou cestující využít přístup k bezplatné Wi-Fi. Dalším místem, odkud odjíždí autobusy Praha Ženeva je zastávka Na Knížecí. Jedná se o menší nádraží na západním břehu Vltavy. Dá se na něj dostat autobusem městské dopravy nebo tramvají. Třetím možným odjezdovým stanovištěm je zastávka Hradčanská. Ta se nachází poblíž Pražského hradu. Na zastávku je možné dojet metrem nebo autobusem. Od centra je tato zastávka ze všech tří nejvzdálenější.

Příjezd na nádraží:Cílovou stanicí pro všechny autobusy Praha Ženeva je Place Dorcière. Tato zastávka se nachází přímo v centru města. Je dobře dostupná linkami městské autobusové dopravy. Samotná zastávka je velmi stroze vybavená. K památkám je to odsud jen pár kroků. Všude v okolí je navíc mnoho restaurací, obchodů a kaváren. Například je možné si udělat vycházku na most, který vede přes jezero.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Praha – Ženeva
Do města Ženeva můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Ženeva mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější autobusový jízdenka z města Praha do města Ženeva?
Autobusový jízdenky z města Praha do města Ženeva mohou stát již 1 350 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Praha do města Ženeva.
Jaké je jízdné autobusem z města Praha do města Ženeva?
Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Ženeva se pohybuje kolem 1 541 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Jak daleko je města Ženeva od města Praha, když pojedu autobusem?
Z města Praha do města Ženeva je to autobusem kolem 750 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho pojedu autobusem z města Praha do města Ženeva?
Doba jízdy autobusem z Praha do Ženeva je v průměru 13 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Praha do Ženeva?
Jízdní řády z Praha do Ženeva vám Omio vyhledá jako Flixbus, ČSAD Tišnov, Eurolines France, RegioJet nebo Eurolines Germany.
Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Ženeva?
Levné jízdenky autobusem z města Praha do města Ženeva snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Praha do města Ženeva autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Ženeva, které můžete navštívit.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Praha do Ženeva, není Ženeva tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Ženeva, které stojí za návštěvu, jsou Paříž, Milán nebo Lyon. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu autobusem mezi městy Praha a Ženeva?
Z města Praha do města Ženeva můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Praha do města Ženeva. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení