Autobus z Praha do Ústí nad Labem

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Ústí nad Labem

Zobrazují se časy a ceny pro 12. 6..

Nejlevnější

75

Průměr

83

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
12:501h10
Praha
14:00Ústí nad Labem
75 1Jednosměrná
0 přestupů
Flixbus
16:301h00
Praha
17:30Ústí nad Labem
75 1Jednosměrná
0 přestupů
Flixbus
11:501h03
Praha
12:53Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:501h03
Praha
09:53Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
05:501h00
Praha
06:50Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Praha – Ústí nad Labem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 12. června
FlixBus
05:501h00
Praha
06:50Ústí nad Labem
0 přestupů
FlixBus
08:501h03
Praha
09:53Ústí nad Labem
0 přestupů
Flixbus
11:501h03
Praha
12:53Ústí nad Labem
0 přestupů
Flixbus
12:501h10
Praha
14:00Ústí nad Labem
0 přestupů
FlixBus
16:151h25
Praha
17:40Ústí nad Labem
0 přestupů
Flixbus
16:301h00
Praha
17:30Ústí nad Labem
0 přestupů
Ams_busline_lk
17:001h10
Praha
18:10Ústí nad Labem
0 přestupů
Flixbus
18:501h03
Praha
19:53Ústí nad Labem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Ústí nad Labem

Zobrazují se časy a ceny pro 12. 6..

Nejrychlejší cesta

1 h

Průměr

1 h 1 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

69 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Ústí nad Labem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
16:301h00
Praha
17:30Ústí nad Labem
75 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
05:501h00
Praha
06:50Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů
Flixbus
11:501h03
Praha
12:53Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů
Flixbus
18:501h03
Praha
19:53Ústí nad Labem
113 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:501h03
Praha
09:53Ústí nad Labem
88 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Ústí nad Labem

distanceVzdálenost69 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem1 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky88 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Nebo Flixbus

Na trase Praha – Ústí nad Labem v délce 69 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 1 hod. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 88 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 88 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Usti nad Labem.

Autobusové společnosti: Praha - Ústí nad Labem

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy mezi městy Praha a Ústí nad Labem s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 88 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy autobusů' a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Praha a Ústí nad Labem, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Praha do města Ústí nad Labem koupíte již za 88 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Praha - Ústí nad Labem nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Praha a Ústí nad Labem? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Autobusy Praha – Ústí nad Labem

Autobusová trasa Praha Ústí nad Labem spojuje hlavní město naší republiky s dalším velice významným a populárním městem, které se nachází na severu Čech. Cesta z Prahy do Ústí nad Labem trvá autobusem něco málo přes hodinu. První autobus vyráží z Prahy do Ústí nad Labem krátce před sedmou hodinnou ranní, poslední přímý spoj potom jede v šest večer. Následně po něm ale do Ústí vyráží ještě několik nepřímých spojení.

Cesta přímým autobusem z Prahy začíná na autobusovém nádraží Florenc. Pokud zvolíte nepřímý spoj je pravděpodobné, že počátečním bodem bude Praha hlavní nádraží nebo Nádraží Holešovice. V Ústí nad Labem končí autobus svou cestu na zastávce Ústí nad Labem – Malá Hradební. Opět ale záleží na jednotlivých spojích.

Ústí nad Labem je známo především jako město průmyslu, který zde zažíval boom převážně v 19. století a za socialismu, ale i dnes je tu průmysl hojně zastoupen. Dominantou tohoto města je moderní Mariánský most, který spojuje dva břehy řeky Labe. Další známou pamětihodností tohoto města je hrad Střekov.

Aplikaci zdarma!

Autobusem z Prahy

Autobusové spojení z Prahy do Ústní nad Labem patří k hodně využívaným. Přímý spoj nabízí například dopravní společnost Eurolines – Touring Bohemia. Cesta do Ústí potrvá něco málo přes hodinu, v závislosti na výběru spoje. V případě přímého spoje, je cesta do Ústí nad Labem velice krátká. Samotná cesta začne na autobusovém nádraží Florenc, které najdete v samotném centru hlavního města. K autobusovému nádraží vedou dvě linky metra – B a C nebo k němu lze také dojed pomocí tramvaje, například číslem 3 nebo 8. Poslední možností je autobusový spoj 175. Stanice u autobusového nádraží se jmenuje Florenc, stejně jako samotné nádraží.

Často se také stane, že autobusy směr Ústí nad Labem vyrážejí z Nádraží Holešovice. Zde dopravu zajišťuje například společnost BusLine. Na holešovické nádraží se dostanete snadno pomocí metra C do stanice Nádraží Holešovice. Na stejnojmennou zastávku přijíždí také několik tramvají, například číslo 12 a 17. Využít lze i autobusových spojů číslo 112, 156 nebo 201.

Příjezd autobusem do Ústí nad Labem

Cesta autobusem do Ústí nad Labem končí s ve většině případů na zastávce Ústí nad Labem – Malá Hradební. Záleží samozřejmě na tom, který spoj zvolíte. Hned vedle zastávky Malá Hradební se nachází stanice lanovky, která končí na vrchu Větruše. Najdete zde stejnojmenný zámek, rozhlednu, a také vyhlídkovou terasu. Zastávka Malá Hradební se nachází pár kroků od samotného centra města. V těsné blízkosti autobusové zastávky je také vlaková stanice Ústí nad Labem hlavní nádraží.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Ústí nad Labem

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Ústí nad Labem. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Ústí nad Labem, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Ústí nad Labem koupíte za cenu kolem 88 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodné jízdné autobusem z města Praha do města Ústí nad Labem vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 88 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Vzdálenost do města Ústí nad Labem z města Praha autobusem je zhruba 69 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Ústí nad Labem je v průměru 1 hod. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Pokud cestujete Autobusem z města Praha, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do cílové destinace Ústí nad Labem, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Usti nad Labem, Ústí nad Labem, Hlavní nádraží a Ústí nad Labem, Malá Hradební.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   a s příjezdem do stanice Usti nad Labem.

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Praha, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 2.9 km.

Usti nad Labem je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Ústí nad Labem. Je vzdálená 2.9 km od centra města.

Přímý spoj Praha – Ústí nad Labem poskytuje například Ams_busline_lk nebo FlixBus. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Praha – Ústí nad Labem levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Průměrný počet autobusů z města Praha do města Ústí nad Labem je 1 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Praha v 5: 30. Poslední autobus dne odjíždí do města Ústí nad Labem v 19: 50 z města Praha. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Praha a Ústí nad Labem, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Praha do města Ústí nad Labem vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Praha do města Ústí nad Labem bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Ústí nad Labem.
DomůAutobusyAutobusem do Ústí nad LabemAutobus z Praha do Ústí nad Labem

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk