Autobus z Praha do Telc

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Telc

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejlevnější

160

Průměr

160

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

ICOM Transport
13:10Praha2h24 15:34Telc
0 přestupů
160 1Jednosměrná
ICOM Transport
12:10Praha2h28 14:38Telc
0 přestupů
160 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Telc

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 26. května).
ICOM Transport
12:10Praha2h28 14:38Telc
0 přestupů
ICOM Transport
13:10Praha2h24 15:34Telc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Telc

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejrychlejší cesta

2 h 24 min

Průměr

2 h 26 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

125 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Telc, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

ICOM Transport
13:10Praha2h24 15:34Telc
0 přestupů
160 1Jednosměrná
ICOM Transport
12:10Praha2h28 14:38Telc
0 přestupů
160 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Telc

Do města Telc můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Telc mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusový jízdenka z města Praha do města Telc je levná, již od 156 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější autobusový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Telc se pohybuje kolem 181 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Vzdálenost do města Telc z města Praha autobusem je zhruba 124 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Doba jízdy autobusem z Praha do Telc je v průměru 1 hod 58 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Praha do Telc vám Omio vyhledá jako H. F. Tour, ČSAD Jindřichův Hradec, ICOM Transport, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Praha do města Telc rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Telc často také jezdí do Brno, Český Krumlov nebo České Budějovice. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Telc a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Praha do města Telc bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Telc

Autobusy Praha – Telc, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk