Autobus z Praha do Stuttgart

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Stuttgart

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 11..

Nejlevnější

1420

Průměr

1550

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

STUDENT AGENCY k.s.
21:00Praha5h45 02:45Stuttgart
0 přestupů
1420 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
22:00Praha5h45 03:45Stuttgart
0 přestupů
1420 1Jednosměrná
Flixbus
13:00Praha9h59 22:59Stuttgart
0 přestupů
1810 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Stuttgart

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 28. listopadu).
Flixbus
13:00Praha9h59 22:59Stuttgart
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
21:00Praha5h45 02:45Stuttgart
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
22:00Praha5h45 03:45Stuttgart
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
28. 11.
út
29. 11.
st
30. 11.
čt
01. 12.

02. 12.
so
03. 12.
ne
04. 12.
po
05. 12.
út
06. 12.
st
07. 12.
čt
08. 12.

09. 12.
so
10. 12.
ne
11. 12.
po
12. 12.
út
13. 12.
st
14. 12.
čt
15. 12.

16. 12.
so
17. 12.
ne
18. 12.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Stuttgart

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 11..

Nejrychlejší cesta

5 h 45 min

Průměr

7 h 9 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

406 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Stuttgart, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

STUDENT AGENCY k.s.
21:00Praha5h45 02:45Stuttgart
0 přestupů
1420 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
22:00Praha5h45 03:45Stuttgart
0 přestupů
1420 1Jednosměrná
Flixbus
13:00Praha9h59 22:59Stuttgart
0 přestupů
1810 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Praha – Stuttgart

Prahu a Stuttgart na jihozápadě Německa dělí vzdálenost téměř 900 kilometrů. Jízdenky na tuto trasu nabízí řada dopravců, a při výběru nejrychlejšího spoje mohou cestující ve Stuttgartu vystoupit už za 6 a půl hodiny. Průměrná doba jízdy je zhruba sedm až osm hodin. Ve většině případů je nutné jednou přestoupit – v Mnichově nebo Norimberku. Na výběr je z několika nástupních i cílových stanic.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Stuttgart?

Autobusy Praha – Stuttgart dopravních společností Deinbus, Deutsche Bahn, FlixBus, Regiojet a Eurolines vyráží z Prahy několikrát denně. Nabídky jízdenek různých dopravců se liší především počtem přestupů, a tím pádem také délkou cesty. Nejrychlejší je zpravidla Deutsche Bahn.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Stuttgart?

Autobusy Praha – Stuttgart překonají vzdálenost mezi oběma městy v rozmezí šesti a půl až osmi hodin. Velmi záleží na počtu přestupů. V případě dvou přestupů se cestování může protáhnout až na 16 hodin. Obvyklými přestupními stanicemi jsou Norimberk a Mnichov, další mezi-zastávkou je pak Kornwestheim. Přímá autobusová linka na této trase není k dispozici.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Stuttgart?

Z Prahy do německého Stuttgartu vyjíždí během pracovního týdne denně až 30 spojů. O víkendu je frekvence nižší, a do Stuttgartu vyráží přibližně deset spojů s odjezdem zhruba každou hodinu. Celkem je tedy k dispozici přibližně 170 autobusových spojení týdně. První autobus vyráží z Prahy většinou kolem osmé hodiny ráno, a poslední pak těsně před půlnocí.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Stuttgart?

Odjezd z nádraží:Častým místem odjezdu z Prahy je nejčastěji Autobusové nádraží Florenc. Z centra je to sem pouhých 15 minut metrem linky B a C nebo tramvají číslo 92. Některé autobusy odjíždí z ulice Wilsonova před budovou hlavního vlakového nádraží v Praze. Toto nádraží je snadno dostupné MHD, a nachází se v těsné blízkosti centra Prahy, je tedy možné sem dojít i pěšky. V budově nádraží je cestujícím k dispozici řada restaurací a obchodů. Další místa odjezdu jsou stanice Na Knížecí, Hradčanská a Zličín.

Příjezd na nádraží:Jednou z hlavních cílových stanic ve Stuttgartu je hlavní vlakové nádraží. V těsné blízkosti se nachází stanice U-Bahn, odkud je možné každé tři minuty pohodlně cestovat do centra. Další stanicí, kde autobusy z Prahy končí jízdu, je Airport Busterminal SAB, odkud jezdí vlaky S2 a S3, a cesta do centra trvá přibližně 15 minut. Stejnými linkami je možné cestovat do centra také ze stanice Flughafen/Messe. Z cílové stanice ZOB Böblingen je to do centra 20 minut linkou S1.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Stuttgart

Tipy pro cestovatele: Do města Stuttgart můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Stuttgart mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Stuttgart z města Praha je autobusem a může stát již od 905 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Stuttgart s Omio.
Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Stuttgart se pohybuje kolem 1 031 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Praha do města Stuttgart je to autobusem kolem 405 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Cesta autobusem z města Praha do města Stuttgart trvá v průměru 5 hod 45 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
, který jezdí z Praha do Stuttgart, je například RegioJet, Flixbus, BlaBlaCar, Deutsche Bahn, Eurolines Switzerland nebo STUDENT AGENCY k. S.
Přímou linku autobusem z města Praha do města Stuttgart nabízí například STUDENT AGENCY k. S. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Výhodné jízdenky autobusem z města Praha do města Stuttgart můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Vaše cesta autobusem z Praha to Stuttgart nemusí končit v Stuttgart. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Stuttgart zahrnují Berlín, Paříž nebo Mnichov. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Paříž nebo Mnichov s Omio!
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Stuttgart z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Praha do města Stuttgart a kupte si levné autobusový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Stuttgart

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk