Autobus z Praha do Saská Kamenice

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Saská Kamenice

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

479

Průměr

548

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
10:50Praha, ÚAN Florenc2h55 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná
Nejlevnější
14:10Praha, ÚAN Florenc3h15 17:25Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná
Nejlevnější
11:05Praha, Hradčanská2h40 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
22:10Praha, ÚAN Florenc3h05 01:15Chemnitz, ZOB
0 přestupů
756 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Saská Kamenice

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
10:50Praha, ÚAN Florenc2h55 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
11:05Praha, Hradčanská2h40 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
14:10Praha, ÚAN Florenc3h15 17:25Chemnitz, ZOB
0 přestupů
22:10Praha, ÚAN Florenc3h05 01:15Chemnitz, ZOB
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Saská Kamenice

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

2 h 40 min

Průměr

2 h 58 min

autobusy/autobusů denně

4

Vzdálenost

135 km

4 z 4 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Saská Kamenice, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
11:05Praha, Hradčanská2h40 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
10:50Praha, ÚAN Florenc2h55 13:45Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná
22:10Praha, ÚAN Florenc3h05 01:15Chemnitz, ZOB
0 přestupů
756 1Jednosměrná
14:10Praha, ÚAN Florenc3h15 17:25Chemnitz, ZOB
0 přestupů
479 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Saská Kamenice

distanceVzdálenost134 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 40 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky410 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciBrittany Ferries, Flixbus, BlaBlaCar nebo RegioJet

Na trase Praha – Saská Kamenice v délce 134 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Brittany Ferries, Flixbus, BlaBlaCar nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 2 hod 40 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 201 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 410 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Chemnitz.

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Saská Kamenice

Kupte a cestujte autobusy mezi městy Praha a Saská Kamenice za nízké ceny začínající na 201 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Praha do města Saská Kamenice: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Informace o dopravě Praha - Saská Kamenice autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 4 hod 5 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Praha - Saská Kamenice na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Praha - Saská Kamenice nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 134 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 201 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Saská Kamenice

Tipy pro cestovatele: Do města Saská Kamenice můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Saská Kamenice mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Praha do města Saská Kamenice jsou levné, a to již od 201 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Praha do města Saská Kamenice se pohybuje kolem 410 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Praha do města Saská Kamenice je to autobusem kolem 134 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Praha - Saská Kamenice pojedete v průměru 2 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Saská Kamenice, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Chemnitz, Chemnitz, Chemnitz Center Shopping Mall a Chemnitz, Carl-Hamel-Straße (Ibis Sued West).

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Chemnitz  

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Praha, Hlavní Nádraží, a nalézá se přibližně 2.9 km od centra města Praha. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Saská Kamenice je Chemnitz. Najdete jej 2.9 km od centra.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Praha – Saská Kamenice. K dispozici jsou autobusem od společnosti Brittany Ferries, Flixbus, BlaBlaCar nebo RegioJet. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Pokud chcete jet autobusem z města Praha do města Saská Kamenice přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Praha do města Saská Kamenice.
Z města Praha do destinace Saská Kamenice odjíždí první autobus v 21: 10. Poslední autobus mezi městy Praha – Saská Kamenice odjíždí v 21: 10. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a odjezdy autobusů pro trasu Praha – Saská Kamenice a vy si tak můžete zarezervovat autobusové jízdenky, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Praha do města Saská Kamenice vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Saská Kamenice autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Saská Kamenice a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk

Užitečné odkazy