Autobus z Praha do Řím

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

2610

Průměr

2610

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
18:30Praha, ÚAN Florenc20h15 14:45Roma, Autostazione Tiburtina
0 přestupů
2610 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Řím

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
18:30Praha, ÚAN Florenc20h15 14:45Roma, Autostazione Tiburtina
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

20 h 15 min

Průměr

20 h 15 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

923 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Řím, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

18:30Praha, ÚAN Florenc20h15 14:45Roma, Autostazione Tiburtina
0 přestupů
2610 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Řím?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Řím

distanceVzdálenost923 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem19 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 110 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciRegioJet, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S.

Na trase Praha – Řím v délce 923 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Cesta v průměru trvá 19 hod 15 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 739 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 110 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Rome, Termini.

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Řím

Autobusy vás dostanou z města Praha do města Řím za ceny již od 1 739 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální autobusový jízdní řád pro vaší cestu.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Praha a Řím: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat autobusem mezi městy Praha a Řím? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny autobusových jízdenek Student Agency. Na stránkách Omio najdete aktuální autobusový jízdní řád Student Agency, a kompletní informace, které byste před cestou Praha to Řím autobusem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat autobusem, připravte se na cestu z města Praha do města Řím dlouhou 923 km. Pokud hledáte z města Praha do města Řím v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Praha - Řím se společností Student Agency k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Student Agency, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Řím - Praha užít beze stresu. Cestujte autobusem Student Agency s Omio jednoduše a pohodlně.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Praha - Řím na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Praha - Řím nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 923 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 739 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Řím

Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Praha do města Řím pořídíte od 1 739 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Řím kolem 2 109 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Vzdálenost do města Řím z města Praha autobusem je zhruba 923 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Doba jízdy autobusem z Praha do Řím je v průměru 19 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Praha, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Řím také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Rome, Termini, Roma, Via Marsala / Viale Enrico De Nicola a Rome, Rome Vaticano/ Fermata dell'autobus Via Crescenzio).

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusové nádraží Praha, Hlavní Nádraží   a cestu ukončují na Rome, Termini.

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Praha, Hlavní Nádraží, a nalézá se přibližně 2.9 km od centra města Praha. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Řím je Rome, Termini. Najdete jej 2.9 km od centra.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například RegioJet, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pro cestování mezi městy Praha a Řím najdete na Omio.
První autobus dne odjíždí z města Praha do města Řím v 22: 50. Poslední autobus ve městě Praha odjíždí v 22: 50 do města Řím. Všechny odjezdy autobusů najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Výhodné autobusové jízdenky z města Praha do města Řím můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Řím z města Praha auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Praha do města Řím a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk