Autobus z Praha do Norimberk

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Norimberk

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejlevnější

643

Průměr

643

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
23:00Praha, ÚAN Florenc3h45 02:45Nürnberg, ZOB
0 přestupů
643 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Norimberk

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 26. května).
23:00Praha, ÚAN Florenc3h45 02:45Nürnberg, ZOB
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.
čt
02. 6.

03. 6.
so
04. 6.
ne
05. 6.
po
06. 6.
út
07. 6.
st
08. 6.
čt
09. 6.

10. 6.
so
11. 6.
ne
12. 6.
po
13. 6.
út
14. 6.
st
15. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Norimberk

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejrychlejší cesta

3 h 45 min

Průměr

3 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

251 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Norimberk, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

23:00Praha, ÚAN Florenc3h45 02:45Nürnberg, ZOB
0 přestupů
643 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Praha – Norimberk

Mezi Prahou a Norimberkem každodenně cestují spousty lidí, a jedná se o frekventovanou autobusovou trasu. Cestující mají na výběr z několika zastávek, odkud v Praze autobus odjíždí. Vše závisí na tom, jakého dopravce si cestující vybere. Co se naopak příliš neliší, je čas, který autobus stráví na cestě. Odjezdy autobusů jsou rovnoměrně naplánované po dobu celého dne. Výjimkou nejsou ani víkendy. Ve všech případech míří autobusy Praha Norimberk na hlavní autobusové nádraží v Norimberku.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Norimberk?

Autobusy Praha Norimberk pravidelně vypravuje asi pět společností. Každá společnost si vybrala jiné místo odjezdu svých autobusů. Samozřejmou volbou je hlavní autobusové nádraží Praha Florenc. Alternativními odjezdovými stanovišti jsou Hlavní nádraží a Na Knížecí.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Norimberk?

Všechny společnosti nabízejí autobusové spojení mezi Prahou a Norimberkem, během kterého není potřeba přestupovat. Proto se v jednotlivých případech příliš neliší ani čas strávený v autobuse. Nejrychleji je možné cestu absolvovat za necelé tři a půl hodiny. Nejpomalejší spoj urazí trasu za necelých pět hodin. V nabídce jsou i noční autobusy s odjezdem z Prahy kolem desáté večer a příjezdem do Norimberku brzy ráno po půlnoci.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Norimberk?

Každý den je na cestu z Prahy do Norimberka vypraveno téměř třicet autobusů. Nezáleží na tom, zda je víkend nebo pracovní den. První autobusy opouští Prahu už před sedmou hodinou ráno. Rozestupy mezi autobusy jsou často méně než půl hodiny.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Norimberk?

Odjezd z nádraží:Místo odjezdu autobusu s cílovou destinací v Norimberku je závislé od toho, pro jakou dopravní společnost se cestující rozhodne. Na výběr je v podstatě ze tří variant. První je hlavní autobusové nádraží. Zde je k dispozici občerstvení a bezplatná Wi-Fi. Zároveň je nádraží přímo na stanici metra. Druhou volbou může být odjezd z hlavního vlakového nádraží. To je také umístěno na stanici metra a je zde bohaté zázemí včetně několika restaurací, drobných obchodů a stánků s novinami. Třetí alternativou je malé autobusové nádraží Na Knížecí na pražském Smíchově. Na to se cestující nejlépe dostanou tramvají nebo autobusem.

Příjezd na nádraží:Nádraží v Norimberku se nachází v samém centru města. Je velmi dobře propojené s vlakovým nádražím a zastávkami městské hromadné dopravy. Jedná se o historickou budovu, uvnitř které je možné nalézt moderní restaurace odpovídající vysokým požadavkům na komfort cestování. Nachází se zde také úschovna zavazadel nebo obchod s potravinami.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Norimberk

Do města Norimberk můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Norimberk mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Norimberk z města Praha je autobusem a může stát již od 389 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Norimberk s Omio.
Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Norimberk se pohybuje kolem 533 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Praha do města Norimberk je to autobusem kolem 251 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Cesta autobusem z města Praha do města Norimberk trvá v průměru 3 hod 15 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Jízdní řády z Praha do Norimberk vám Omio vyhledá jako RegioJet, Eurolines Germany, Arda Tur, Deutsche Bahn with connection, Infobus, Eurolines France, Flixbus, Eurolines Switzerland, DTG Deutsche Touring GmbH, STUDENT AGENCY k. S. Deutsche Bahn nebo BlaBlaCar.
Přímý spoj Praha – Norimberk poskytuje například Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Praha – Norimberk levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Norimberk vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Norimberk autobusem, jezdí také často na místa jako Mnichov, Berlín nebo Frankfurt nad Mohanem. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Norimberk a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Norimberk z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Praha do města Norimberk a kupte si levné autobusový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Norimberk

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk