Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 19. 10..

Cheapest

616

Average

616

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Praha–Mnichov zakoupená v den cesty stojí přibližně 616 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 616 Kč.

Nejlevnější
23:00Praha5h45 04:45München, ZOB
0 changes
616 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (út 19. října).
23:00Praha5h45 04:45München, ZOB
0 changes

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
18. 10.
1076 Deutsche Bahn
1076 Flixbus
3790 Eurowings
út
19. 10.
1076 Deutsche Bahn
535 STUDENT AGENCY k.s.
3790 Eurowings
st
20. 10.
804 Deutsche Bahn with connection
538 Flixbus
4628 Eurowings
čt
21. 10.
804 Deutsche Bahn with connection
535 STUDENT AGENCY k.s.
4196 Lufthansa Cityline

22. 10.
804 Deutsche Bahn
616 STUDENT AGENCY k.s.
4196 Lufthansa Cityline
so
23. 10.
804 Deutsche Bahn with connection
Hledej ceny
4196 Lufthansa Cityline
ne
24. 10.
804 Deutsche Bahn with connection
Hledej ceny
4196 Lufthansa Cityline
po
25. 10.
750 Deutsche Bahn with connection
Hledej ceny
4196 Lufthansa Cityline
út
26. 10.
750 Deutsche Bahn with connection
535 STUDENT AGENCY k.s.
3790 Eurowings
st
27. 10.
750 Deutsche Bahn
538 Flixbus
5768 Lufthansa Cityline
čt
28. 10.
750 Deutsche Bahn
535 STUDENT AGENCY k.s.
3496 Lufthansa Cityline

29. 10.
750 Deutsche Bahn
535 STUDENT AGENCY k.s.
3496 Lufthansa Cityline
so
30. 10.
750 Deutsche Bahn
Hledej ceny
3496 Lufthansa Cityline
ne
31. 10.
750 Deutsche Bahn with connection
Hledej ceny
3496 Lufthansa Cityline

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 19. 10..

Nejrychlejší cesta

5 h 45 min

Průměr

5 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

300 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Mnichov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Tyto přímé autobusy urazí 300 km dlouhou trasu v průměru za 5 h 45 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 5 h 45 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 5 h 45 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

23:00Praha5h45 04:45München, ZOB
0 changes
616 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha - Mnichov

Praha, hlavní město České republiky a stále oblíbenější turistická destinace pro své kulturní a historické zastoupení a Mnichov, třetí největší město v Německu v podhůří Alp jsou od sebe vzdáleny na 430 km. Samotná cesta autobusem mezi těmito městy trvá v rozmezí od pěti do dvaceti hodin, dle zvoleného spoje a jeho trasy. Obě města jsou propojena dálničními koridory E50 a A93, využít však lze také dálnice D5.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Mnichov?

Na lince pro autobusy Praha Mnichov jezdí hned několik dopravců. Nejrychlejší spoje jsou poskytovány německým státním autobusovým a železničním dopravcem Deutsche Bahn. Ten nabízí jak spojení přímé, tak spoje s jedním přestupem. Dalšími dopravci jsou RegioJet, Eurolines France a Eurolines Switzerland.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Mnichov?

Na této trase jsou k dispozici jak spoje přímé, tak spoje vyžadující přinejmenším jeden přestup, a to v německém městě Norimberk (zde je přesedáno na vlakový přípoj Deutsche Bahn). Tato cesta trvá 4 hodiny a 30 minut. Více než pětihodinové jsou přímé autobusové spoje. Plně autobusové spoje s jedním přestupem ve městě Štrasburk cestují téměř 20 hodin.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Mnichov?

Přímé autobusové spoje pro autobusy Praha Mnichov jsou vypravovány dvakrát až třikrát denně. Autobusy s jedním přestupem, pro vlakový přípoj, jsou vypravovány až pětkrát denně. K dispozici jsou také delší spoje s přestupem ve Francii, ty jsou vypravovány jednou denně. Tento počet spojů platí ve všední dny i o víkendech.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Mnichov?

Odjezd z nádraží: Autobusy společnosti Deutsche Bahn odjíždějí z hlavního autobusového nádraží v ulici Wilsonova, které je umístěno v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží. To je vybaveno veškerou potřebnou občanskou vybaveností a vzdálené pouhých 10 minut pěšky od horní části Václavského náměstí. Ostatní autobusy odjíždí z autobusového nádraží Florenc, které je umístěno na stejnojmenné stanici metra. Před tímto nádražím se nachází také autobusové a tramvajové stanoviště městské hromadné dopravy. V okolí nádraží se nachází obchody i služby.

Příjezd na nádraží: V případě využití spojů Deutsche Bahn je cílovou stanicí hlavní vlakové nádraží v Mnichově, které je umístěno na stanici metra a tramvají – Hauptbahnhof. To je v blízkosti městského centra, obchodů i služeb. Zbylé linky končí svoji jízdu na autobusovém nádraží ZOB, které je umístěno západně od hlavního vlakového a autobusového nádraží jako samostatné stanoviště.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Praha – Mnichov
Do města Mnichov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha autobusem?
Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Praha do města Mnichov pořídíte od 535 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Praha do města Mnichov?
Jízdné autobusem z města Praha do města Mnichov může být různé. Pohybuje se kolem 640 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak daleko je města Mnichov od města Praha, když pojedu autobusem?
Z města Praha do města Mnichov je to autobusem kolem 299 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho pojedu autobusem z města Praha do města Mnichov?
Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Mnichov je v průměru 4 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Praha do Mnichov?
Co se týká z Praha do Mnichov, můžete vybírat hned z Flixbus, Deutsche Bahn, Eurolines Switzerland, Eurolines France, Eurolines Germany, RegioJet, Leo Express, BlaBlaCar, Infobus, DTG Deutsche Touring GmbH, Deinbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Jaká je přímá linka autobusem z města Praha do města Mnichov?
Pokud chcete jet autobusem z města Praha do města Mnichov přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Praha do města Mnichov.
Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Praha do města Mnichov?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Mnichov vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu autobusem z Praha do Mnichov, kam ještě můžu jít v blízkosti Mnichov?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Praha do Mnichov, není Mnichov tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Mnichov, které stojí za návštěvu, jsou Berlín, Paříž nebo Vídeň. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Můžu místo cesty autem jet autobusem z města Praha to města Mnichov?
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Mnichov autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Mnichov a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Mnichov
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení