Autobusy Praha – Mnichov

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejlevnější

651

Průměr

680

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
23:00Praha, ÚAN Florenc5h45 04:45München, ZOB
0 přestupů
651 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
09:30Praha, ÚAN Florenc4h45 14:15München, ZOB
0 přestupů
708 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 2. února).
09:30Praha, ÚAN Florenc4h45 14:15München, ZOB
0 přestupů
23:00Praha, ÚAN Florenc5h45 04:45München, ZOB
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
02. 2.

03. 2.
so
04. 2.
ne
05. 2.
po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejrychlejší cesta

4 h 45 min

Průměr

5 h 15 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

300 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Mnichov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
09:30Praha, ÚAN Florenc4h45 14:15München, ZOB
0 přestupů
708 1Jednosměrná
23:00Praha, ÚAN Florenc5h45 04:45München, ZOB
0 přestupů
651 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Mnichov?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Mnichov

distanceVzdálenost299 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky657 Kč
frequencyPočet spojů autobusem5 denně
changesPřímé autobusyAno, 5 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciEurolines France, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH, RegioJet, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Leo Express nebo Deutsche Bahn

Na trase Praha – Mnichov v délce 299 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines France, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH, RegioJet, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Leo Express nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 4 hod 45 min. Počet spojů k dispozici: 5 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 502 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 657 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: München, ZOB.

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Mnichov

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Praha do města Mnichov s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 502 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus
Student Agency
Leo Express

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Praha do města Mnichov, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Praha do města Mnichov koupíte již za 580 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Praha - Mnichov nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Praha a Mnichov? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Praha a Mnichov: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat autobusem mezi městy Praha a Mnichov? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny autobusových jízdenek Student Agency. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' Student Agency, a kompletní informace, které byste před cestou Praha to Mnichov autobusem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat autobusem, připravte se na cestu mezi městy Praha a Mnichov dlouhou 299 km. Pokud hledáte z města Praha do města Mnichov v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Praha - Mnichov se společností Student Agency k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Student Agency, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Mnichov - Praha užít beze stresu. Cestujte autobusem Student Agency s Omio jednoduše a pohodlně.

Student Agency autobusy Praha to Mnichov:

  • Průměrná doba cesty: 5 hod 45 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Leo Express je česká železniční a autobusová společnost. Pro vaši cestu autobusem z města Praha do města Mnichov Leo Express nabízí následující typy jízdenek: běžnou třídu Economy, Economy Plus, nadstandardní třídu Business a ve třídě Premium můžete využít polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvené zdarma. Pohodlné a moderní autobusy a vlaky Leo Express nabízejí spojení do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

Leo Express je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Praha do města Mnichov. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Praha do města Mnichov. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Leo Express a také autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 299 km dlouhou cestu autobusem Leo Express. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Mnichov se společností Leo Express k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Autobusy Praha - Mnichov

Praha, hlavní město České republiky a stále oblíbenější turistická destinace pro své kulturní a historické zastoupení a Mnichov, třetí největší město v Německu v podhůří Alp jsou od sebe vzdáleny na 430 km. Samotná cesta autobusem mezi těmito městy trvá v rozmezí od pěti do dvaceti hodin, dle zvoleného spoje a jeho trasy. Obě města jsou propojena dálničními koridory E50 a A93, využít však lze také dálnice D5.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Mnichov?

Na lince pro autobusy Praha Mnichov jezdí hned několik dopravců. Nejrychlejší spoje jsou poskytovány německým státním autobusovým a železničním dopravcem Deutsche Bahn. Ten nabízí jak spojení přímé, tak spoje s jedním přestupem. Dalšími dopravci jsou RegioJet, Eurolines France a Eurolines Switzerland.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Mnichov?

Na této trase jsou k dispozici jak spoje přímé, tak spoje vyžadující přinejmenším jeden přestup, a to v německém městě Norimberk (zde je přesedáno na vlakový přípoj Deutsche Bahn). Tato cesta trvá 4 hodiny a 30 minut. Více než pětihodinové jsou přímé autobusové spoje. Plně autobusové spoje s jedním přestupem ve městě Štrasburk cestují téměř 20 hodin.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Mnichov?

Přímé autobusové spoje pro autobusy Praha Mnichov jsou vypravovány dvakrát až třikrát denně. Autobusy s jedním přestupem, pro vlakový přípoj, jsou vypravovány až pětkrát denně. K dispozici jsou také delší spoje s přestupem ve Francii, ty jsou vypravovány jednou denně. Tento počet spojů platí ve všední dny i o víkendech.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Mnichov?

Odjezd z nádraží: Autobusy společnosti Deutsche Bahn odjíždějí z hlavního autobusového nádraží v ulici Wilsonova, které je umístěno v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží. To je vybaveno veškerou potřebnou občanskou vybaveností a vzdálené pouhých 10 minut pěšky od horní části Václavského náměstí. Ostatní autobusy odjíždí z autobusového nádraží Florenc, které je umístěno na stejnojmenné stanici metra. Před tímto nádražím se nachází také autobusové a tramvajové stanoviště městské hromadné dopravy. V okolí nádraží se nachází obchody i služby.

Příjezd na nádraží: V případě využití spojů Deutsche Bahn je cílovou stanicí hlavní vlakové nádraží v Mnichově, které je umístěno na stanici metra a tramvají – Hauptbahnhof. To je v blízkosti městského centra, obchodů i služeb. Zbylé linky končí svoji jízdu na autobusovém nádraží ZOB, které je umístěno západně od hlavního vlakového a autobusového nádraží jako samostatné stanoviště.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Mnichov

Tipy pro cestovatele: Do města Mnichov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov jsou levné, a to již od 502 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov kolem 657 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Praha do města Mnichov je to autobusem kolem 299 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Praha - Mnichov pojedete v průměru 4 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Mnichov, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: München, ZOB, Munich, Goeppert Mayer Straße/ Frottmain a Munich, Hauptbahnhof Nord.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice München, ZOB  

Nejpopulárnější autobusová zastávka pro tuto trasu je Prague, a nalézá se přibližně 3.6 km od centra města Praha. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Mnichov je München, ZOB. Najdete jej 3.6 km od centra.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Eurolines France, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH, RegioJet, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Leo Express nebo Deutsche Bahn, pro cestování mezi městy Praha a Mnichov najdete na Omio.
Přímé spojení z města Praha do města Mnichov autobusem poskytuje Flixbus, BlaBlaCar nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Praha do města Mnichov.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 5 autobusových spojů denně z města Praha do města Mnichov. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Praha v 8: 30. Poslední autobus dne odjíždí do města Mnichov v 8: 30 z města Praha. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Praha a Mnichov, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Praha do města Mnichov rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk