Autobusy Praha – Mnichov

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

697

Průměr

697

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
16:304h45
Praha, ÚAN Florenc
21:15München, ZOB
697 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Praha – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
09:304h45
Praha, ÚAN Florenc
14:15München, ZOB
0 přestupů
16:304h45
Praha, ÚAN Florenc
21:15München, ZOB
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

4 h 45 min

Průměr

4 h 45 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

300 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Mnichov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
09:304h45
Praha, ÚAN Florenc
14:15München, ZOB
997 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
16:304h45
Praha, ÚAN Florenc
21:15München, ZOB
697 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Mnichov?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Mnichov

distanceVzdálenost299 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky712 Kč
frequencyPočet spojů autobusem4 denně
changesPřímé autobusyAno, 4 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixbus, STUDENT AGENCY k. S. Deutsche Bahn, BlaBlaCar, RegioJet, Eurolines Switzerland nebo Infobus

Na trase Praha – Mnichov v délce 299 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Deutsche Bahn, BlaBlaCar, RegioJet, Eurolines Switzerland nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 4 hod 45 min. Počet spojů k dispozici: 4 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 712 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 539 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: München, ZOB.

Autobusové společnosti: Praha - Mnichov

Cestujte autobusem již od 539 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například autobusový jízdní řád a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
Deutsche Bahn
Student Agency

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Praha do města Mnichov, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Praha do města Mnichov koupíte již za 836 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Praha - Mnichov nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem z města Praha do města Mnichov? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu autobusem mezi městy Praha a Mnichov. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Praha a Mnichov: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

   Autobusy Praha - Mnichov

   Praha, hlavní město České republiky a stále oblíbenější turistická destinace pro své kulturní a historické zastoupení a Mnichov, třetí největší město v Německu v podhůří Alp jsou od sebe vzdáleny na 430 km. Samotná cesta autobusem mezi těmito městy trvá v rozmezí od pěti do dvaceti hodin, dle zvoleného spoje a jeho trasy. Obě města jsou propojena dálničními koridory E50 a A93, využít však lze také dálnice D5.

   Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Mnichov?

   Na lince pro autobusy Praha Mnichov jezdí hned několik dopravců. Nejrychlejší spoje jsou poskytovány německým státním autobusovým a železničním dopravcem Deutsche Bahn. Ten nabízí jak spojení přímé, tak spoje s jedním přestupem. Dalšími dopravci jsou RegioJet, Eurolines France a Eurolines Switzerland.

   Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Mnichov?

   Na této trase jsou k dispozici jak spoje přímé, tak spoje vyžadující přinejmenším jeden přestup, a to v německém městě Norimberk (zde je přesedáno na vlakový přípoj Deutsche Bahn). Tato cesta trvá 4 hodiny a 30 minut. Více než pětihodinové jsou přímé autobusové spoje. Plně autobusové spoje s jedním přestupem ve městě Štrasburk cestují téměř 20 hodin.

   Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Mnichov?

   Přímé autobusové spoje pro autobusy Praha Mnichov jsou vypravovány dvakrát až třikrát denně. Autobusy s jedním přestupem, pro vlakový přípoj, jsou vypravovány až pětkrát denně. K dispozici jsou také delší spoje s přestupem ve Francii, ty jsou vypravovány jednou denně. Tento počet spojů platí ve všední dny i o víkendech.

   Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Mnichov?

   Odjezd z nádraží: Autobusy společnosti Deutsche Bahn odjíždějí z hlavního autobusového nádraží v ulici Wilsonova, které je umístěno v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží. To je vybaveno veškerou potřebnou občanskou vybaveností a vzdálené pouhých 10 minut pěšky od horní části Václavského náměstí. Ostatní autobusy odjíždí z autobusového nádraží Florenc, které je umístěno na stejnojmenné stanici metra. Před tímto nádražím se nachází také autobusové a tramvajové stanoviště městské hromadné dopravy. V okolí nádraží se nachází obchody i služby.

   Příjezd na nádraží: V případě využití spojů Deutsche Bahn je cílovou stanicí hlavní vlakové nádraží v Mnichově, které je umístěno na stanici metra a tramvají – Hauptbahnhof. To je v blízkosti městského centra, obchodů i služeb. Zbylé linky končí svoji jízdu na autobusovém nádraží ZOB, které je umístěno západně od hlavního vlakového a autobusového nádraží jako samostatné stanoviště.

   Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Mnichov

   Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Mnichov. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Mnichov, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
   FAQs
   Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov koupíte za cenu kolem 539 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
   Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov může být různá. Pohybuje se kolem 712 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
   Vzdálenost do města Mnichov z města Praha autobusem je zhruba 299 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
   Doba jízdy autobusem z Praha do Mnichov je v průměru 4 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

   Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Mnichov, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: München, ZOB, Munich, Goeppert Mayer Straße/ Frottmain a Munich, Hauptbahnhof Nord.

   Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice München, ZOB  

   Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Praha, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 2.9 km.

   München, ZOB je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Mnichov. Je vzdálená 2.9 km od centra města.

   Přímý spoj Praha – Mnichov poskytuje například FlixBus, BlaBlaCar nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Praha – Mnichov levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
   Průměrný počet autobusů z města Praha do města Mnichov je 4 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
   Z města Praha do destinace Mnichov odjíždí první autobus v 7: 30. Poslední autobus mezi městy Praha – Mnichov odjíždí v 22: 50. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a autobusové jízdní řády pro trasu Praha – Mnichov a vy si tak můžete zarezervovat autobusové jízdenky, které vám nejvíce vyhovují.
   Výhodné autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
   Z města Praha do města Mnichov můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Praha do města Mnichov. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

   S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

   Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

   ios-badge
   android-badge
   Hand With Phone
   Měna
   Jazyk