Autobus z Praha do Minsk

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Minsk

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
Ecolines
11:4020h20
Praha, ÚAN Florenc
09:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
2507 1Jednosměrná
1 přestup
Nejlevnější
Ecolines
11:4026h35
Praha, ÚAN Florenc
15:15Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
2507 1Jednosměrná
1 přestup
2. Nejlevnější
Euroticket
09:0022h40
Praha
08:40Minsk
3071 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Praha – Minsk

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
Euroticket
09:0022h40
Praha
08:40Minsk
0 přestupů přímý spoj
Ecolines
11:4020h20
Praha, ÚAN Florenc
09:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
1 přestup
Ecolines
11:4026h35
Praha, ÚAN Florenc
15:15Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Minsk

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

20 h 20 min

Průměr

23 h 11 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

993 km

1 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Minsk, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
Ecolines
11:4020h20
Praha, ÚAN Florenc
09:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
2507 1Jednosměrná
1 přestup
2. Nejrychlejší
Euroticket
09:0022h40
Praha
08:40Minsk
3071 1Jednosměrná
0 přestupů
Ecolines
11:4026h35
Praha, ÚAN Florenc
15:15Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
2507 1Jednosměrná
1 přestup

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Minsk

distanceVzdálenost992 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem19 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 230 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciEcolines, Euroticket nebo Infobus

Na trase Praha – Minsk v délce 992 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Ecolines, Euroticket nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 19 hod 20 min. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 230 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 937 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ).

Autobusy Praha – Minsk

Na trase z Prahy do běloruského Minsku jezdí každý den jeden až tři autobusové spoje, v některých dnech lze najít dokonce spojení bez přestupu. Nejrychlejší spojení trvá 22 hodin a cena jízdenek je velmi příznivá, obzvlášť v poměru ke vzdálenosti, kterou autobus urazí. Z Prahy do Minsku je to přibližně 1300 kilometrů. Frekvence spojů se příliš nenavyšuje ani v letních měsících.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Minsk?

Mezi Prahou a Minskem provozuje dopravu několik autobusových společností, většinou se jedná o menší dopravce. Velké, mezinárodní firmy v současné době na této trase neoperují. Žádný z dostupných dopravců neprovozuje pravidelné každodenní autobusy Praha Minsk, každý obsluhuje trasu jeden den v týdnu. O víkendech většinou není k dispozici žádná autobusová linka.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Minsk?

Nejrychlejší spojení z Prahy do Minsku, které je bez přestupů, trvá okolo 22 hodin, běžně je to okolo 24. Autobusy Praha Minsk typicky vyrážejí z Prahy ve večerních hodinách a následující večer dorazí na nádraží v Minsku. Cesta je turisticky atraktivní, protože vede přes málo navštěvované oblasti Polska a Běloruska. Autobusy většinou staví na několika místech, mimo jiné například ve Varšavě.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Minsk?

Frekvence spojů mezi českou a běloruskou metropolí není příliš vysoká a odpovídá poptávce. Je časově náročnější jak pro cestovatele, tak pro autobus. Obvykle se jedná o jeden až dva spoje denně, ve vytíženějších obdobích jako je začátek léta nebo přes Vánoce jsou spojení navýšena až na tři. Autobusy Praha Minsk nejčastěji odjíždějí večer, aby následující večer dorazily do Minsku.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Minsk?

Odjezd z nádraží: Autobusy odjíždějí z pražského hlavního autobusového nádraží na Florenci. To se nachází velmi blízko centra města, jen deset minut pěšky a pět minut metrem. Hned před nádražím se nacházejí také tramvajové linky. Autobus vždy zastavuje ještě v Praze na hlavním nádraží, kde nabere další cestující. Okolí Florence nabízí obchody, restaurace, směnárny a plné zázemí pro cestující.

Příjezd na nádraží: Centrální autobusové nádraží v Minsku se nachází na ulici Bobruiskaja a je součástí dopravního terminálu spolu s hlavním vlakovým nádražím. To zajišťuje vynikající dostupnost a plnou vybavenost vším potřebným, od restaurací, směnáren, odpočinkových zón až po obchody. Centrum města se nachází přibližně 10 – 15 minut chůze od autobusového nádraží, přímo na místě je přestup na tramvaj, městský autobus i metro.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Minsk

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Minsk. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Minsk, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Praha do Minsk mohou začínat již od 1 937 Kč (72 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Praha do Minsk je 2 229 Kč (83 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Minsk autobusem je 19 hod 20 min   na 992 km dlouhé route, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Praha do Minsk odjíždí v 7: 50.
Poslední autobus z Praha do Minsk odjíždí v 10: 40.
Pro journey z Praha do Minsk můžete jet autobus s Ecolines, Euroticket nebo Infobus. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Praha - Minsk na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Praha, Hlavní Nádraží, Prague Tupolevova a Prague. Při příjezdu do Minsk můžete ukončit svou route v autobusové zastávky jako Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ), Minsk (Мінск) a Minsk, Stancyja Mietro Kamiennaja Horka (Мінск, Станцыя Метро Каменная Горка).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Praha, Hlavní Nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ), která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Minsk autobusem je březen.
Ano, můžete jet autobus mezi městy Praha a Minsk.
DomůAutobusyAutobusem do MinskAutobus z Praha do Minsk

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk