Autobus z Praha do Minsk

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Minsk

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

2159

Průměr

2159

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
11:40Praha, ÚAN Florenc20h20 10:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
1 přestup
2159 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Minsk

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
11:40Praha, ÚAN Florenc20h20 10:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Minsk

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

20 h 20 min

Průměr

20 h 20 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

993 km

Najít na trase Praha–Minsk spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
11:40Praha, ÚAN Florenc20h20 10:00Минск, Центральный Aвтовокзал (Minsk, Tsentralny Avtovokzal)
1 přestup
2159 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Minsk

distanceVzdálenost992 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem20 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 816 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciEcolines, Infobus, Euroticket nebo Eurolines Switzerland

Na trase Praha – Minsk v délce 992 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Ecolines, Infobus, Euroticket nebo Eurolines Switzerland. Cesta v průměru trvá 20 hod 20 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 816 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 816 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ).

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Minsk

Autobusy vás dostanou mezi městy Praha a Minsk za ceny již od 1 816 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

Ecolines

Ecolines je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Praha do města Minsk. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Praha do města Minsk, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 992 km dlouhou cestu z města Praha do města Minsk koupíte na Omio již za 1 816 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Praha do města Minsk se společností Ecolines k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Autobusy Praha – Minsk

Na trase z Prahy do běloruského Minsku jezdí každý den jeden až tři autobusové spoje, v některých dnech lze najít dokonce spojení bez přestupu. Nejrychlejší spojení trvá 22 hodin a cena jízdenek je velmi příznivá, obzvlášť v poměru ke vzdálenosti, kterou autobus urazí. Z Prahy do Minsku je to přibližně 1300 kilometrů. Frekvence spojů se příliš nenavyšuje ani v letních měsících.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Minsk?

Mezi Prahou a Minskem provozuje dopravu několik autobusových společností, většinou se jedná o menší dopravce. Velké, mezinárodní firmy v současné době na této trase neoperují. Žádný z dostupných dopravců neprovozuje pravidelné každodenní autobusy Praha Minsk, každý obsluhuje trasu jeden den v týdnu. O víkendech většinou není k dispozici žádná autobusová linka.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Minsk?

Nejrychlejší spojení z Prahy do Minsku, které je bez přestupů, trvá okolo 22 hodin, běžně je to okolo 24. Autobusy Praha Minsk typicky vyrážejí z Prahy ve večerních hodinách a následující večer dorazí na nádraží v Minsku. Cesta je turisticky atraktivní, protože vede přes málo navštěvované oblasti Polska a Běloruska. Autobusy většinou staví na několika místech, mimo jiné například ve Varšavě.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Minsk?

Frekvence spojů mezi českou a běloruskou metropolí není příliš vysoká a odpovídá poptávce. Je časově náročnější jak pro cestovatele, tak pro autobus. Obvykle se jedná o jeden až dva spoje denně, ve vytíženějších obdobích jako je začátek léta nebo přes Vánoce jsou spojení navýšena až na tři. Autobusy Praha Minsk nejčastěji odjíždějí večer, aby následující večer dorazily do Minsku.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Minsk?

Odjezd z nádraží: Autobusy odjíždějí z pražského hlavního autobusového nádraží na Florenci. To se nachází velmi blízko centra města, jen deset minut pěšky a pět minut metrem. Hned před nádražím se nacházejí také tramvajové linky. Autobus vždy zastavuje ještě v Praze na hlavním nádraží, kde nabere další cestující. Okolí Florence nabízí obchody, restaurace, směnárny a plné zázemí pro cestující.

Příjezd na nádraží: Centrální autobusové nádraží v Minsku se nachází na ulici Bobruiskaja a je součástí dopravního terminálu spolu s hlavním vlakovým nádražím. To zajišťuje vynikající dostupnost a plnou vybavenost vším potřebným, od restaurací, směnáren, odpočinkových zón až po obchody. Centrum města se nachází přibližně 10 – 15 minut chůze od autobusového nádraží, přímo na místě je přestup na tramvaj, městský autobus i metro.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Minsk

Tipy pro cestovatele: Do města Minsk můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Minsk mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Praha do města Minsk pořídíte od 1 816 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Praha do města Minsk může být různá. Pohybuje se kolem 1 816 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Minsk z města Praha autobusem je zhruba 992 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Minsk je v průměru 20 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Minsk, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ), Minsk, vulica Vaniejeva a Minsk, St. M. " oktyabr'Skaya"

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" )  

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Praha, Hlavní Nádraží, a nalézá se přibližně 2.9 km od centra města Praha. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Minsk je Minsk, Avtovokzal Tsentralny (Минск, Аўтавакзал " Цэнтральны" ). Najdete jej 2.9 km od centra.

První autobus dne odjíždí z města Praha do města Minsk v 10: 40. Poslední autobus ve městě Praha odjíždí v 10: 40 do města Minsk. Všechny odjezdy autobusů najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Minsk snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Praha do města Minsk bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
DomůAutobusyAutobusem do MinskAutobus z Praha do Minsk

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk