POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
Hledej ceny
Hledej ceny
420 ryanair sun
st
19. 1.
2145 Deutsche Bahn
1556 Flixbus
290 Malta Air
čt
20. 1.
1886 Deutsche Bahn
1167 Flixbus
290 Malta Air

21. 1.
2405 Deutsche Bahn
1009 STUDENT AGENCY k.s.
452 Malta Air
so
22. 1.
2405 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
291 ryanair sun
ne
23. 1.
2405 Deutsche Bahn
1167 Flixbus
760 Malta Air
po
24. 1.
1367 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
291 ryanair sun
út
25. 1.
1315 Deutsche Bahn
Hledej ceny
290 ryanair sun
st
26. 1.
1367 Deutsche Bahn
Hledej ceny
289 Malta Air
čt
27. 1.
1886 Deutsche Bahn
Hledej ceny
290 Malta Air

28. 1.
2405 Deutsche Bahn
1009 STUDENT AGENCY k.s.
290 Malta Air
so
29. 1.
3702 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
290 ryanair sun
ne
30. 1.
2405 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
633 Malta Air
po
31. 1.
1315 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
290 ryanair sun
út
1. 2.
1315 Deutsche Bahn
Hledej ceny
446 ryanair sun
st
2. 2.
1315 Deutsche Bahn
Hledej ceny
449 Malta Air
čt
3. 2.
1367 Deutsche Bahn
959 Flixbus
446 Malta Air

4. 2.
1367 Deutsche Bahn
1009 STUDENT AGENCY k.s.
446 Malta Air
so
5. 2.
2405 Deutsche Bahn
Hledej ceny
447 ryanair sun
ne
6. 2.
1886 Deutsche Bahn
1011 Flixbus
449 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Milán

České hlavní město Prahu a Milán v severní části Itálie od sebe dělí asi osmi set kilometrová cesta. Tuto cestu ze severu na jih lze celkem snadno překonat díky pravidelným autobusům, které vyjíždějí denně na trasu z Prahy do Milána. Při správném výběru jízdenky mohou být cestující v cíli už za necelých patnáct hodin od odjezdu z Prahy. Každý den je na výběr kolem patnácti spojů autobusy Praha Milán. V nabídce jsou také noční linky.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Milán?

Na cestu z Prahy do Milána pravidelně vypravují svoje autobusy dvě dopravní společnosti. Jízdenky těchto dopravců se liší například v počtu přestupů. Také města, ve kterých se přestupuje mohou být jiná. Jeden z dopravců nabízí možnost vrácení jízdenky až patnáct minut před odjezdem s drobným poplatkem. Druhá společnost nabízí vrácení jízdenky do tří dnů s tím, že poplatek je daný částí ceny jízdenky.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Milán?

Nejrychlejší autobusy Praha Milán ujedou trasu za necelých patnáct hodin, a to v případě jednoho přestupu v Mnichově. V případě přestupu ve Veroně se cesta protáhne asi na patnáct a půl hodiny. Verona je totiž od přímé trasy trochu odkloněná. Další přestupy v nabídce jsou například Norimberk nebo Lipsko. Přímé jízdenky nejsou na trase autobusem z Prahy do Milána k dispozici. Naprostá většina spojů má na trase naplánován jeden přestup.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Milán?

V nabídce dopravních společností je každý den asi patnáct spojů autobusem z Prahy do Milána. Nabídka je stejně široká ve všední dny i o víkendech. Autobusy odjíždí v průběhu celého dne. První spoj je naplánován s odjezdem před třetí hodinou ráno. Poslední spoj odjíždí před půlnocí. Cestující mohou využít nočních linek. Příkladem je spoj vyjíždějící z Prahy kolem druhé hodiny odpoledne. Příjezd do Milána je pak naplánován na zhruba šestou hodinu ráno.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Milán?

Odjezd z nádraží: Odjezd z Prahy je určený v závislosti na konkrétním spoji konkrétního dopravce. První nejčastější možností je odjezd z ústředního autobusového nádraží Florenc. Toto nádraží je přímo v centru města a nabízí vše, co mohou cestující potřebovat. Druhou možností je odjezd z hlavního vlakového nádraží. To je stejně dobře vybavené a dopravně dostupné jako autobusové nádraží. Alternativně mohou cestující odjíždět ze zastávek Hradčanská nebo Na Knížecí.

Příjezd na nádraží: Příjezd do Milána je vždy na autobusové nádraží Lampugnano. Toto nádraží se nachází na severozápadním okraji Milána. Naštěstí je dobře dopravně dostupné, do centra se tedy dá snadno dojet metrem. K občerstvení je možné využít stánky na nádraží.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Milán

Do města Milán můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí levná autobusový jízdenka z města Praha do města Milán?

Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Praha do města Milán pořídíte od 1 009 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Milán?

Jízdné autobusem z města Praha do města Milán může být různé. Pohybuje se kolem 1 218 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jak daleko je města Milán od města Praha, když pojedu autobusem?

Vzdálenost do města Milán z města Praha autobusem je zhruba 645 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jaká je doba jízdy autobusem z města Praha do města Milán?

Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Milán je v průměru 12 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Praha do Milán?

Jízdní řády z Praha do Milán vám Omio vyhledá jako Flixbus, Eurolines Germany, RegioJet, Eurolines France, Deutsche Bahn nebo Deinbus.

Jak získám výhodné jízdenky autobusem z města Praha do města Milán?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Milán vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu autobusem z Praha do Milán, kam ještě můžu jít v blízkosti Milán?

Vaše cesta autobusem z Praha to Milán nemusí končit v Milán. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Milán zahrnují Řím, Paříž nebo Neapol. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Řím, Paříž nebo Neapol s Omio!

Co když nemám auto a chci jet z města Praha do města Milán? Můžu jet autobusem?

Cestovat z města Praha do města Milán bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Milán.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Milán
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení