Autobus z Praha do Madrid

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 25. 3..

Nejlevnější

5010

Průměr

5010

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
21:50Praha, Na Knížecí33h55 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup
5010 1Jednosměrná
Nejlevnější
21:25Praha, ÚAN Florenc34h20 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup
5010 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Madrid

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (sobota 25. března).
21:25Praha, ÚAN Florenc34h20 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup
21:50Praha, Na Knížecí33h55 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.
čt
13. 4.

14. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 25. 3..

Nejrychlejší cesta

1d 9 h 55 min

Průměr

1d 10 h 7 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

1772 km

Najít na trase Praha–Madrid spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
21:50Praha, Na Knížecí33h55 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup
5010 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
21:25Praha, ÚAN Florenc34h20 08:45Madrid, Estación Sur
1 přestup
5010 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Madrid?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Madrid

distanceVzdálenost1772 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem34 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky4 874 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciFlixbus

Na trase Praha – Madrid v délce 1772 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus. Cesta v průměru trvá 34 hod 20 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 4 874 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 4 271 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83.

Autobusové společnosti: Autobusy Praha - Madrid

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Praha do města Madrid s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 4 271 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Praha - Madrid autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Praha - Madrid nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 1772 km mezi městy Praha a Madrid můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu z města Praha do města Madrid můžete koupit již za 4 271 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Madrid

Tipy pro cestovatele: Do města Madrid můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Madrid koupíte za cenu kolem 4 271 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Praha do města Madrid se pohybuje kolem 4 874 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Vzdálenost do města Madrid z města Praha autobusem je zhruba 1772 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Madrid je v průměru 34 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Madrid, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83, Madrid, Estación de Moncloa a Madrid, Méndez Álvaro - Terminal.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83  

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Praha, Hlavní Nádraží a nachází se 2.9 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83. Nachází se 2.9 km od centra města Madrid.

Průměrný počet autobusů z města Praha do města Madrid je 1 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První autobus dne odjíždí z města Praha do města Madrid v 20: 25. Poslední autobus ve městě Praha odjíždí v 20: 25 do města Madrid. Všechny odjezdy autobusů najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Výhodné autobusové jízdenky z města Praha do města Madrid můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Madrid autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Madrid a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

Autobusy Praha – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk