Autobus z Praha do Londýn

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

2797

Průměr

2797

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
18:00Praha, ÚAN Florenc18h30 11:30Londýn
0 přestupů
2797 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Londýn

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
18:00Praha, ÚAN Florenc18h30 11:30Londýn
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

18 h 30 min

Průměr

18 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1033 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Londýn, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
18:00Praha, ÚAN Florenc18h30 11:30Londýn
0 přestupů
2797 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Londýn?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Londýn

distanceVzdálenost1032 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem18 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 268 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlueline-Bus, Eurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, SAD Prešov, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S.

Na trase Praha – Londýn v délce 1032 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Blueline-Bus, Eurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, SAD Prešov, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Cesta v průměru trvá 18 hod 30 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 638 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 268 Kč.

Autobusové společnosti: Praha - Londýn

Kupte a cestujte autobusy mezi městy Praha a Londýn za nízké ceny začínající na 1 638 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Praha do města Londýn: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Praha a Londýn. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Praha do města Londýn. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Student Agency a také autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 1032 km dlouhou cestu autobusem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Londýn se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Praha - Londýn na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Praha - Londýn nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 1032 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 638 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Autobusy Praha – Londýn

Londýn se trvale drží na předních příčkách nejoblíbenějších evropských turistických destinací. Autobusové spojení Praha – Londýn je velmi oblíbeným způsobem, jak se do Velké Británie dostat. Je to také jedinečná příležitost projet se Eurotunelem - unikátní stavbou spojující Francii s Velkou Británií. Autobusy Praha Londýn odjíždí každý den v týdnu. Cestující mají na výběr z několika odjezdových stanovišť v Praze. V nabídce jsou jízdenky bez přestupu i jízdenky s jedním a více plánovanými přestupy. Cílovou destinací je vždy Victoria Coach Station.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Londýn?

Pravidelné autobusy z Prahy do Londýna vypravuje necelá pětice dopravců. Díky tomu je spojení dobře dostupné ve kteroukoliv denní dobu. Nabídky jednotlivých dopravců se liší v počtu přestupů a času stráveném na cestě. Každý dopravce navíc preferuje jiné odjezdové místo z Prahy. První autobusy odjíždějí už před osmou ráno. Poslední spoj je vypraven po desáte hodině večer.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Londýn?

Délka cesty samozřejmě závisí na tom, zda jsou na cestě naplánovány přestupy. Nejkratší možný čas, za kterou je možné trasu z Prahy do Londýna urazit, je devatenáct hodin. Jedná se o spojení bez přestupu. Cesta s jedním přestupem se protáhne zhruba na dvacet hodin. Pokud jsou na trase dva přestupy, je nutné počítat s tím, že na cestě cestující stráví třicet hodin i více. Přestupními destinacemi jsou typicky Brusel, Paříž, Berlín nebo Amsterdam. Výhodnou volbou mohou být noční linky. Ty vyráží z Prahy například kolem třetí hodiny odpoledne. Do Londýna dorazí druhý den kolem sedmé hodiny ráno.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Londýn?

Autobusy Praha Londýn vyrážejí na cestu každý den v týdnu minimálně desetkrát. Odjezdy jsou rovnoměrně rozplánované v průběhu celého dne. Za celý týden se dá na trase Praha – Londýn napočítat kolem sto vypravených autobusů. V pátek, pondělí a o víkendu je frekvence spojů většinou vyšší. Rozestupy mezi jednotlivými odjezdy bývají mnohdy v řádech minut.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Londýn?

Odjezd z nádraží:Odjezdové stanoviště z Prahy směrem do Londýna se liší podle toho, o jakého se jedná dopravce. Nejčastěji je možné narazit na jízdenky Praha – Londýn s odjezdem z autobusového nádraží Praha Florenc. Toto nádraží je umístěno přímo v centru města na stanici dvou linek metra. V areálu nádraží je Wi-Fi dostupná zdarma. Jsou zde restaurace a obchod s potravinami. Další možností je odjezd z hlavního vlakového nádraží. To se nachází na stanici metra C. Přímo v budově nádraží jsou restaurace a dokonce i obchod s potravinami. Třetí alternativou je odjezd ze zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Všechny autobusy přijíždějící do Londýna z Prahy končí na Victoria Coach Station. Jedná se o krásnou budovu, která byla dokončena už v roce 1932. Nádraží poskytuje veškeré zázemí pro cestující. V prostoru nádraží i v blízkém okolí se nachází spousta restaurací a obchodů. Zdarma je možné se připojit na Wi-Fi. Směrem do centra je možné se dopravit pomocí navazujících linek autobusové městské hromadné dopravy. Přímo u nádraží je také stanice metra.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Londýn

Tipy pro cestovatele: Do města Londýn můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Praha do města Londýn jsou levné, a to již od 1 638 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Praha do města Londýn může být různá. Pohybuje se kolem 2 268 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Z města Praha do města Londýn je to autobusem kolem 1032 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Praha - Londýn pojedete v průměru 18 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Blueline-Bus, Eurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, SAD Prešov, Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pro cestování mezi městy Praha a Londýn najdete na Omio.
Poslední autobus z města Praha do města Londýn odjíždí odjíždí v 16: 40. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Praha v 16: 40 a cestovat tak do města Londýn. Všechny autobusové jízdní řády pro trasu Praha – Londýn najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Praha do města Londýn rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Londýn autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Londýn a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk