POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
Hledej ceny
4815 KLM
st
19. 1.
Hledej ceny
1757 Ryanair
čt
20. 1.
Hledej ceny
402 Ryanair

21. 1.
1554 STUDENT AGENCY k.s.
402 ryanair sun
so
22. 1.
Hledej ceny
402 ryanair sun
ne
23. 1.
Hledej ceny
402 ryanair sun
po
24. 1.
Hledej ceny
628 ryanair sun
út
25. 1.
Hledej ceny
761 Ryanair
st
26. 1.
Hledej ceny
404 Ryanair
čt
27. 1.
Hledej ceny
402 Ryanair

28. 1.
1554 STUDENT AGENCY k.s.
402 ryanair sun
so
29. 1.
Hledej ceny
402 ryanair sun
ne
30. 1.
Hledej ceny
402 ryanair sun
po
31. 1.
Hledej ceny
1168 ryanair sun
út
1. 2.
Hledej ceny
483 Ryanair
st
2. 2.
Hledej ceny
560 Ryanair
čt
3. 2.
Hledej ceny
556 Ryanair

4. 2.
1295 STUDENT AGENCY k.s.
480 ryanair sun
so
5. 2.
Hledej ceny
480 Ryanair
ne
6. 2.
Hledej ceny
480 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Londýn

Londýn se trvale drží na předních příčkách nejoblíbenějších evropských turistických destinací. Autobusové spojení Praha – Londýn je velmi oblíbeným způsobem, jak se do Velké Británie dostat. Je to také jedinečná příležitost projet se Eurotunelem - unikátní stavbou spojující Francii s Velkou Británií. Autobusy Praha Londýn odjíždí každý den v týdnu. Cestující mají na výběr z několika odjezdových stanovišť v Praze. V nabídce jsou jízdenky bez přestupu i jízdenky s jedním a více plánovanými přestupy. Cílovou destinací je vždy Victoria Coach Station.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Londýn?

Pravidelné autobusy z Prahy do Londýna vypravuje necelá pětice dopravců. Díky tomu je spojení dobře dostupné ve kteroukoliv denní dobu. Nabídky jednotlivých dopravců se liší v počtu přestupů a času stráveném na cestě. Každý dopravce navíc preferuje jiné odjezdové místo z Prahy. První autobusy odjíždějí už před osmou ráno. Poslední spoj je vypraven po desáte hodině večer.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Londýn?

Délka cesty samozřejmě závisí na tom, zda jsou na cestě naplánovány přestupy. Nejkratší možný čas, za kterou je možné trasu z Prahy do Londýna urazit, je devatenáct hodin. Jedná se o spojení bez přestupu. Cesta s jedním přestupem se protáhne zhruba na dvacet hodin. Pokud jsou na trase dva přestupy, je nutné počítat s tím, že na cestě cestující stráví třicet hodin i více. Přestupními destinacemi jsou typicky Brusel, Paříž, Berlín nebo Amsterdam. Výhodnou volbou mohou být noční linky. Ty vyráží z Prahy například kolem třetí hodiny odpoledne. Do Londýna dorazí druhý den kolem sedmé hodiny ráno.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Londýn?

Autobusy Praha Londýn vyrážejí na cestu každý den v týdnu minimálně desetkrát. Odjezdy jsou rovnoměrně rozplánované v průběhu celého dne. Za celý týden se dá na trase Praha – Londýn napočítat kolem sto vypravených autobusů. V pátek, pondělí a o víkendu je frekvence spojů většinou vyšší. Rozestupy mezi jednotlivými odjezdy bývají mnohdy v řádech minut.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Londýn?

Odjezd z nádraží:Odjezdové stanoviště z Prahy směrem do Londýna se liší podle toho, o jakého se jedná dopravce. Nejčastěji je možné narazit na jízdenky Praha – Londýn s odjezdem z autobusového nádraží Praha Florenc. Toto nádraží je umístěno přímo v centru města na stanici dvou linek metra. V areálu nádraží je Wi-Fi dostupná zdarma. Jsou zde restaurace a obchod s potravinami. Další možností je odjezd z hlavního vlakového nádraží. To se nachází na stanici metra C. Přímo v budově nádraží jsou restaurace a dokonce i obchod s potravinami. Třetí alternativou je odjezd ze zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Všechny autobusy přijíždějící do Londýna z Prahy končí na Victoria Coach Station. Jedná se o krásnou budovu, která byla dokončena už v roce 1932. Nádraží poskytuje veškeré zázemí pro cestující. V prostoru nádraží i v blízkém okolí se nachází spousta restaurací a obchodů. Zdarma je možné se připojit na Wi-Fi. Směrem do centra je možné se dopravit pomocí navazujících linek autobusové městské hromadné dopravy. Přímo u nádraží je také stanice metra.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Londýn

Do města Londýn můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí levná autobusový jízdenka z města Praha do města Londýn?

Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Praha do města Londýn pořídíte od 1 294 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Londýn?

Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Londýn se pohybuje kolem 1 424 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jak daleko je města Londýn od města Praha, když pojedu autobusem?

Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Praha do města Londýn bude kolem 1032 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jak dlouho pojedu autobusem z města Praha do města Londýn?

Cesta autobusem z města Praha do města Londýn trvá v průměru 18 hod 30 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Jaké jsou spoje autobusy z Praha do Londýn?

, který jezdí z Praha do Londýn, je například RegioJet, Flixbus, Eurolines France, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, SAD Prešov, Eurolines Switzerland nebo Blueline-Bus.

Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Londýn?

Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Praha do města Londýn rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.

Plánujete cestu z města Praha do města Londýn autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Londýn, které můžete navštívit.

Vaše cesta autobusem z Praha to Londýn nemusí končit v Londýn. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Londýn zahrnují Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Paříž, Amsterdam nebo Brusel s Omio!

Můžu jet z města Praha do města Londýn autobusem místo autem?

Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Praha do města Londýn bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Londýn
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení