POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
21. 9.
Hledej ceny
956 Ryanair
st
22. 9.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
630 Ryanair
čt
23. 9.
2296 Flixbus
1125 ryanair sun

24. 9.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
1254 Ryanair
so
25. 9.
1947 Flixbus
2027 Ryanair
ne
26. 9.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
930 Ryanair
po
27. 9.
Hledej ceny
672 Ryanair
út
28. 9.
Hledej ceny
675 Ryanair
st
29. 9.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
404 ryanair sun
čt
30. 9.
2010 Flixbus
528 ryanair sun

1. 10.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
678 Ryanair
so
2. 10.
1620 Flixbus
291 ryanair sun
ne
3. 10.
1348 STUDENT AGENCY k.s.
504 ryanair sun
po
4. 10.
Hledej ceny
678 ryanair sun
út
5. 10.
Hledej ceny
292 Ryanair
st
6. 10.
1348 STUDENT AGENCY k.s.
377 Ryanair
čt
7. 10.
1620 Flixbus
292 Ryanair

8. 10.
1618 STUDENT AGENCY k.s.
757 Ryanair
so
9. 10.
1078 STUDENT AGENCY k.s.
759 ryanair sun
ne
10. 10.
1348 STUDENT AGENCY k.s.
291 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Londýn

Londýn se trvale drží na předních příčkách nejoblíbenějších evropských turistických destinací. Autobusové spojení Praha – Londýn je velmi oblíbeným způsobem, jak se do Velké Británie dostat. Je to také jedinečná příležitost projet se Eurotunelem - unikátní stavbou spojující Francii s Velkou Británií. Autobusy Praha Londýn odjíždí každý den v týdnu. Cestující mají na výběr z několika odjezdových stanovišť v Praze. V nabídce jsou jízdenky bez přestupu i jízdenky s jedním a více plánovanými přestupy. Cílovou destinací je vždy Victoria Coach Station.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Londýn?

Pravidelné autobusy z Prahy do Londýna vypravuje necelá pětice dopravců. Díky tomu je spojení dobře dostupné ve kteroukoliv denní dobu. Nabídky jednotlivých dopravců se liší v počtu přestupů a času stráveném na cestě. Každý dopravce navíc preferuje jiné odjezdové místo z Prahy. První autobusy odjíždějí už před osmou ráno. Poslední spoj je vypraven po desáte hodině večer.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Londýn?

Délka cesty samozřejmě závisí na tom, zda jsou na cestě naplánovány přestupy. Nejkratší možný čas, za kterou je možné trasu z Prahy do Londýna urazit, je devatenáct hodin. Jedná se o spojení bez přestupu. Cesta s jedním přestupem se protáhne zhruba na dvacet hodin. Pokud jsou na trase dva přestupy, je nutné počítat s tím, že na cestě cestující stráví třicet hodin i více. Přestupními destinacemi jsou typicky Brusel, Paříž, Berlín nebo Amsterdam. Výhodnou volbou mohou být noční linky. Ty vyráží z Prahy například kolem třetí hodiny odpoledne. Do Londýna dorazí druhý den kolem sedmé hodiny ráno.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Londýn?

Autobusy Praha Londýn vyrážejí na cestu každý den v týdnu minimálně desetkrát. Odjezdy jsou rovnoměrně rozplánované v průběhu celého dne. Za celý týden se dá na trase Praha – Londýn napočítat kolem sto vypravených autobusů. V pátek, pondělí a o víkendu je frekvence spojů většinou vyšší. Rozestupy mezi jednotlivými odjezdy bývají mnohdy v řádech minut.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Londýn?

Odjezd z nádraží:Odjezdové stanoviště z Prahy směrem do Londýna se liší podle toho, o jakého se jedná dopravce. Nejčastěji je možné narazit na jízdenky Praha – Londýn s odjezdem z autobusového nádraží Praha Florenc. Toto nádraží je umístěno přímo v centru města na stanici dvou linek metra. V areálu nádraží je Wi-Fi dostupná zdarma. Jsou zde restaurace a obchod s potravinami. Další možností je odjezd z hlavního vlakového nádraží. To se nachází na stanici metra C. Přímo v budově nádraží jsou restaurace a dokonce i obchod s potravinami. Třetí alternativou je odjezd ze zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Všechny autobusy přijíždějící do Londýna z Prahy končí na Victoria Coach Station. Jedná se o krásnou budovu, která byla dokončena už v roce 1932. Nádraží poskytuje veškeré zázemí pro cestující. V prostoru nádraží i v blízkém okolí se nachází spousta restaurací a obchodů. Zdarma je možné se připojit na Wi-Fi. Směrem do centra je možné se dopravit pomocí navazujících linek autobusové městské hromadné dopravy. Přímo u nádraží je také stanice metra.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Praha – Londýn
Do města Londýn můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí levná autobusový jízdenka z města Praha do města Londýn?
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Londýn z města Praha je autobusem a může stát již od 1 618 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Londýn s Omio.
Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Londýn?
Výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Londýn se pohybuje kolem 1 786 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Praha do města Londýn autobusem?
Z města Praha do města Londýn je kilometrová vzdálenost autobusem asi 1032 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jak dlouho pojedu autobusem z města Praha do města Londýn?
Autobusem z Praha do Londýn pojedete v průměru 18 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Praha do Londýn?
Jízdní řády z Praha do Londýn vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Eurolines France, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, SAD Prešov, Eurolines Switzerland nebo Blueline-Bus.
Dostanu se autobusem z města Praha do města Londýn přímo?
Přímou linku autobusem z města Praha do města Londýn nabízí například STUDENT AGENCY k. S. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Londýn?
Výhodné jízdenky autobusem z města Praha do města Londýn můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu autobusem z Praha do Londýn, kam ještě můžu jít v blízkosti Londýn?
Vaše cesta autobusem z Praha to Londýn nemusí končit v Londýn. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Londýn zahrnují Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Paříž, Amsterdam nebo Brusel s Omio!
Jak se dostanu z města Praha do města Londýn, když nemám auto? Můžu jet autobusem?
Cestovat z města Praha do města Londýn bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Londýn.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Londýn
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení