POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
6341 Lot Polish Airlines
st
19. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
6341 Lot Polish Airlines
čt
20. 1.
309 RegioJet a.s.
319 Infobus
144 ryanair sun

21. 1.
830 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
5199 Lot Polish Airlines
so
22. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
4290 Lot Polish Airlines
ne
23. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
144 ryanair sun
po
24. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
4290 Lot Polish Airlines
út
25. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
4290 Lot Polish Airlines
st
26. 1.
309 RegioJet a.s.
396 Flixbus
3848 Lot Polish Airlines
čt
27. 1.
309 RegioJet a.s.
319 Infobus
423 ryanair sun

28. 1.
830 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
3848 Lot Polish Airlines
so
29. 1.
231 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.
3432 Lot Polish Airlines
ne
30. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
145 ryanair sun
po
31. 1.
309 RegioJet a.s.
402 Flixbus
3432 Lot Polish Airlines
út
1. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3432 Lot Polish Airlines
st
2. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3432 Lot Polish Airlines
čt
3. 2.
Hledej ceny
338 Infobus
224 ryanair sun

4. 2.
684 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
3432 Lot Polish Airlines
so
5. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3218 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
583 Leo Express
337 Flixbus
223 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Praha – Krakov

Hlavní město České republiky Prahu a metropoli Krakov na jihu Polska dělí přibližně 540 kilometrů. Jízdenky na tuto trasu lze pořídit u mnoha dopravních společností, a je možné vybírat z časů odjezdu přes den i v noci. V případě přímého spoje trvá cesta do osmi hodin, u spoje s jedním přestupem je třeba počítat v průměru s osmi až jedenácti hodinovým cestováním. Velmi záleží na trase daného dopravce. Cesta se může výrazně protáhnout i u přímého spoje, a často je pak výhodnější využít spoje s jedním přestupem.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Krakov?

Autobusy Praha – Krakov posílají například dopravní společnosti AMSBus, TransTempo, NIKOLO, Infobus a FlixBus. Právě posledně jmenovaný dopravce nabízí noční linky, které do Krakova dorazí buď v ranních hodinách nebo brzy odpoledne. U těchto spojů je nutné jednou přestoupit.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Krakov?

Nejrychlejší autobusy Praha – Krakov přepraví cestující na místo už za sedm hodin. Cesta s přestupem je přibližně o dvě až čtyři hodiny delší. Není ovšem výjimkou, že je spoj s přestupem rychlejší než přímý spoj. Ten může trvat až 10 hodin – tedy o více než hodinu déle než spoj s přestupem.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Krakov?

Z Prahy do polského Krakova denně startuje až 16 autobusů. To znamená, že je možné vybírat z více než 100 spojů týdně. K dispozici jsou jak odjezdy ráno a přes den, tak kolem půlnoci. První ranní autobus vyjíždí kolem osmé hodiny ráno. K dispozici je také pět spojů s časem odjezdu mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. Obvyklé přestupní stanice jsou Brno, polská Wrocław a německé Drážďany.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Krakov?

Odjezd z nádraží:Místem odjezdu z Prahy je nejčastěji Autobusové nádraží Florenc, vzdálené od centra asi 15 minut jízdy metrem B a C nebo tramvají číslo 92. Další možnou zastávkou je ulice Wilsonova před budovou hlavního vlakového nádraží, kam se dá z centra dojít pěšky. Autobusy odjíždí také ze zastávek Želivského (na trase metra A, tramvaje 25 a 6) a Zličín (metro linky B ze stanice Můstek).

Příjezd na nádraží:Nejčastější cílovou stanicí v Krakově je autobusové nádraží MDA přímo v centru polské metropole. Cestující zde mohou využít zamykatelné úložné skříňky na zavazadla, bezplatné Wi-Fi připojení, možnosti občerstvení, a mnoho dalších služeb.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Krakov

Do města Krakov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Krakov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta autobusem z města Praha do města Krakov?

Autobusový jízdenka z města Praha do města Krakov může být nejlevnější od 319 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Praha do města Krakov?

Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Krakov se pohybuje kolem 378 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jaká je vzdálenost do města Krakov z města Praha autobusem?

Vzdálenost do města Krakov z města Praha autobusem je zhruba 392 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jak dlouho pojedu autobusem z města Praha do města Krakov?

Autobusem z Praha do Krakov pojedete v průměru 7 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Praha do Krakov?

Co se týká z Praha do Krakov, můžete vybírat hned z Flixbus, PolskiBus, RegioJet, Infobus, Busfor, Euroticket, Jordan, Regabus, DMD Group, Visit Tour, Musil Tour, BlaBlaCar, Agat, Eurolines Switzerland, Ttbus, Eurobus, NIKOLO s. R. O. Eurolines Madeltrans nebo SVD Trans. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Existuje cesta autobusem z města Praha do města Krakov přímo?

Přímé spojení z města Praha do města Krakov autobusem poskytuje Ams_easttrans, Flixbus, Infobus, Agat, Ttbus nebo Euroticket. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Praha do města Krakov.

Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Praha do města Krakov?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Krakov vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Praha do města Krakov autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Krakov, které můžete navštívit.

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Krakov často také jezdí do Varšava, Berlín nebo Budapešť. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Krakov a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu autobusem mezi městy Praha a Krakov?

Cestovat z města Praha do města Krakov bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Krakov.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení