Autobus z Praha do Kluž

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Kluž

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

1169

Průměr

1169

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
11:50Praha18h30 06:20Kluž
0 přestupů
1169 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Kluž

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
Flixbus
11:50Praha18h30 06:20Kluž
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Kluž

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

18 h 30 min

Průměr

18 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

771 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Kluž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
11:50Praha18h30 06:20Kluž
0 přestupů
1169 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Kluž

Do města Kluž můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Kluž mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Praha do města Kluž pořídíte od 1 944 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Kluž se pohybuje kolem 2 261 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Praha do města Kluž je to autobusem kolem 770 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Kluž je v průměru 16 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Co se týká z Praha do Kluž, můžete vybírat hned z Flixbus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Praha do města Kluž rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Kluž autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Budapešť, Bukurešť nebo Brašov. Pokud chcete objevovat Budapešť, Bukurešť nebo Brašov z Kluž, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Praha do města Kluž bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Kluž

Autobusy Praha – Kluž, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk