Autobus z Praha do Kišiněv

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Kišiněv

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

1261

Průměr

1883

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Infobus
10:30Praha24h50 11:20Kišiněv
0 přestupů
1261 1Jednosměrná
Flixbus
14:00Praha37h00 03:00Kišiněv
0 přestupů
2143 1Jednosměrná
Express Busline
09:00Praha25h30 10:30Kišiněv
0 přestupů
2244 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Kišiněv

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Express Busline
09:00Praha25h30 10:30Kišiněv
0 přestupů
Infobus
10:30Praha24h50 11:20Kišiněv
0 přestupů
Flixbus
14:00Praha37h00 03:00Kišiněv
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
út
28. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
út
11. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Kišiněv

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1d 50 min

Průměr

1d 5 h 6 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

1115 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Kišiněv, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Infobus
10:30Praha24h50 11:20Kišiněv
0 přestupů
1261 1Jednosměrná
Express Busline
09:00Praha25h30 10:30Kišiněv
0 přestupů
2244 1Jednosměrná
Flixbus
14:00Praha37h00 03:00Kišiněv
0 přestupů
2143 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Kišiněv

distanceVzdálenost1114 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem25 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 375 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciExpress Busline, Flixbus nebo Infobus

Na trase Praha – Kišiněv v délce 1114 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Express Busline, Flixbus nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 25 hod 30 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 375 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 2 244 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Chișinău.

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Kišiněv

Se společností můžete mezi městy Praha a Kišiněv cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 2 244 Kč. Porovnejte a najděte autobusový jízdní řád a levné na Omio.

FlixBus

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Praha do města Kišiněv. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Praha do města Kišiněv, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 1114 km dlouhou cestu mezi městy Praha a Kišiněv koupíte na Omio již za 2 900 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Kišiněv se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Kišiněv

Tipy pro cestovatele: Do města Kišiněv můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Kišiněv mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Kišiněv koupíte za cenu kolem 2 245 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Praha do města Kišiněv se pohybuje kolem 2 375 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Praha do města Kišiněv je vzdálenost autobusem asi 1114 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Doba jízdy autobusem z Praha do Kišiněv je v průměru 25 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Kišiněv, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Chișinău, Chişinău, Strada Mitropolit Varlaam a Chișinău, Strada Aeroportului (Aerogara).

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Chișinău  

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Praha, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 2.9 km.

Chișinău je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Kišiněv. Je vzdálená 2.9 km od centra města.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Praha – Kišiněv. K dispozici jsou autobusem od společnosti Express Busline, Flixbus nebo Infobus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Hledáte cestu autobusem z města Praha do města Kišiněv přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Express Busline. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Praha do města Kišiněv přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Z města Praha do destinace Kišiněv odjíždí první autobus v 9: 00. Poslední autobus mezi městy Praha – Kišiněv odjíždí v 9: 00. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a odjezdy autobusů pro trasu Praha – Kišiněv a vy si tak můžete zarezervovat autobusové jízdenky, které vám nejvíce vyhovují.
Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Kišiněv snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Cestovat z města Praha do města Kišiněv bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Kišiněv.

Autobusy Praha – Kišiněv, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do KišiněvAutobus z Praha do Kišiněv

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk