Autobus z Praha do Frankfurt nad Mohanem

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
FlixBus
09:559h30
Praha, Zličín
19:25Frankfurt, Flughafen Terminal 2
778 1Jednosměrná
1 přestup
BlaBlaCar
07:005h20
Praha
12:20Frankfurt nad Mohanem
810 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
10:308h25
Praha, ÚAN Florenc
18:55Frankfurt nad Mohanem
993 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
08:507h55
Praha, ÚAN Florenc
16:45Frankfurt nad Mohanem
993 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
23:056h55
Praha, ÚAN Florenc
06:00Frankfurt nad Mohanem
993 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Praha – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
STUDENT AGENCY k.s.
23:006h25
Praha, ÚAN Florenc
05:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

6 h 25 min

Průměr

6 h 25 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

409 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
STUDENT AGENCY k.s.
23:006h25
Praha, ÚAN Florenc
05:25Frankfurt nad Mohanem
1220 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Frankfurt nad Mohanem

distanceVzdálenost409 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem6 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 054 Kč
frequencyPočet spojů autobusem5 denně
changesPřímé autobusyAno, 5 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Eurolines Deutschland nebo Student Agency

Na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem v délce 409 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Eurolines Deutschland nebo Student Agency. Cesta v průměru trvá 6 hod 25 min. Počet spojů za den: 5 autobusových spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 671 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 054 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Frankfurt am Main, Flughafen Frankfurt (Terminal 1 - Busbahnhof).

Autobusové společnosti: Autobusy Praha - Frankfurt nad Mohanem

Kupte a cestujte autobusy mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem za nízké ceny začínající na 672 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Frankfurt nad Mohanem.

Autobusy Praha – Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt nad Mohanem se pomalu, ale jistě stává jedním z komerčních a byznysových center Evropy. Měřeno počtem obyvatel je Frankfurt menší než Praha. Obě města však lákají turisty a obchodníky z celé Evropy. Jednou z možností, jak se mezi těmito městy přepravit, je autobusové spojení. Každý den vyrazí na cestu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem třiceti autobusů různých dopravců. Odjezdy jsou naplánované rovnoměrně v průběhu celého dne. První autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem vyjíždějí už pár hodin po půlnoci. Poslední autobus má naplánovaný odjezd kolem jedenácté hodiny večer.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem pokrývá kolem pěti stálých autobusových dopravců. Nabízené jízdenky se mohou velmi lišit. Jednak se liší místo, odkud v Praze autobusy odjíždějí a také počet přestupů na trase. Nabídka expresních spojů bez přestupu je omezená. Většina jízdenek uvádí jeden nebo dva přestupy. K dispozici jsou také noční spoje s odjezdem z Prahy kolem deváté hodiny večer. Příjezd do Frankfurtu nad Mohanem je naplánován před šestou ráno.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Při plánování cesty z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem je dobré se dívat nejen na počet přestupů, ale i na celkovou dobu strávenou v autobuse. Kupodivu, expresní spoje bez přestupu nejsou ty nejrychlejší. Spoje, které mají naplánovaný jeden přestup, zvládnou ujet trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem za pět hodin. Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem, které po cestě nikde nestaví, ujedou trasu za šest hodin. Je možné koupit také jízdenky se dvěma naplánovanými přestupy. Ty uvádějí dobu jízdy sedm hodin a více.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Během celého týdne odjíždí z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem dvou stovek autobusů. Nezáleží na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend. Časové rozestupy mezi odjíždějícími autobusy jsou minimální. Často jsou v nabídce dvě jízdenky různých dopravců, které mají naplánovaný odjezd ve stejný čas.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Odjezd z nádraží:Nejvyužívanější stanicí pro odjezdy autobusů z Prahy je autobusové nádraží Florenc. To platí i pro spojení Praha – Frankfurt nad Mohanem. Nádraží Florenc nabízí komfortní čekání na autobus. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se zde mohou připojit k bezplatné Wi-Fi. Alternativním místem odjezdu je hlavní vlakové nádraží v Praze. To je výhodné svou polohou. Cestující zde mohou přestoupit na linku C metra nebo na vlakové spoje. Třetí možností je odjezd z autobusové zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem mají vždy jako cílovou stanici frankfurtské hlavní nádraží. To se nachází přímo v centru města, pár kroků od nábřeží. V budově je vše, co může cestující potřebovat. Kolem nádraží jsou restaurace a obchodní centra. Pro navazující spojení si cestující mohou vybrat tramvaj, autobus, metro nebo vlak. K památkám a architektonickým skvostům města je to odtud co by kamenem dohodil.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Frankfurt nad Mohanem. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Frankfurt nad Mohanem, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Praha do Frankfurt nad Mohanem mohou začínat již od 672 Kč (25 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Praha do Frankfurt nad Mohanem je 1 056 Kč (39 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Frankfurt nad Mohanem autobusem je 6 hod 25 min   na 409 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Praha do Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 8: 55.
Poslední autobus z Praha do Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 22: 25.
5 autobusových spojů krát denně z Praha do Frankfurt nad Mohanem, které vyžadují minimálně jednu změnu s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Eurolines Deutschland nebo Student Agency. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Pro trip z Praha do Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobus s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Eurolines Deutschland nebo Student Agency. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Praha - Frankfurt nad Mohanem na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Praha, Hlavní Nádraží, Prague Tupolevova a Prague. Při příjezdu do Frankfurt nad Mohanem můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Frankfurt am Main, Flughafen Frankfurt (Terminal 1 - Busbahnhof), Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1) a Frankfurt am Main, Pforzheimer Straße (Hauptbahnhof Südseite).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Praha, Hlavní Nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Frankfurt am Main, Flughafen Frankfurt (Terminal 1 - Busbahnhof), která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Frankfurt nad Mohanem autobusem je únor.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk