Autobus z Praha do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

1433

Průměr

1433

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 05:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
1433 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 05:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.
čt
20. 10.

21. 10.
so
22. 10.
ne
23. 10.
po
24. 10.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

6 h 25 min

Průměr

6 h 25 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

409 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 05:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
1433 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Frankfurt nad Mohanem?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt nad Mohanem se pomalu, ale jistě stává jedním z komerčních a byznysových center Evropy. Měřeno počtem obyvatel je Frankfurt menší než Praha. Obě města však lákají turisty a obchodníky z celé Evropy. Jednou z možností, jak se mezi těmito městy přepravit, je autobusové spojení. Každý den vyrazí na cestu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem třiceti autobusů různých dopravců. Odjezdy jsou naplánované rovnoměrně v průběhu celého dne. První autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem vyjíždějí už pár hodin po půlnoci. Poslední autobus má naplánovaný odjezd kolem jedenácté hodiny večer.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem pokrývá kolem pěti stálých autobusových dopravců. Nabízené jízdenky se mohou velmi lišit. Jednak se liší místo, odkud v Praze autobusy odjíždějí a také počet přestupů na trase. Nabídka expresních spojů bez přestupu je omezená. Většina jízdenek uvádí jeden nebo dva přestupy. K dispozici jsou také noční spoje s odjezdem z Prahy kolem deváté hodiny večer. Příjezd do Frankfurtu nad Mohanem je naplánován před šestou ráno.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Při plánování cesty z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem je dobré se dívat nejen na počet přestupů, ale i na celkovou dobu strávenou v autobuse. Kupodivu, expresní spoje bez přestupu nejsou ty nejrychlejší. Spoje, které mají naplánovaný jeden přestup, zvládnou ujet trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem za pět hodin. Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem, které po cestě nikde nestaví, ujedou trasu za šest hodin. Je možné koupit také jízdenky se dvěma naplánovanými přestupy. Ty uvádějí dobu jízdy sedm hodin a více.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Během celého týdne odjíždí z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem dvou stovek autobusů. Nezáleží na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend. Časové rozestupy mezi odjíždějícími autobusy jsou minimální. Často jsou v nabídce dvě jízdenky různých dopravců, které mají naplánovaný odjezd ve stejný čas.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Odjezd z nádraží:Nejvyužívanější stanicí pro odjezdy autobusů z Prahy je autobusové nádraží Florenc. To platí i pro spojení Praha – Frankfurt nad Mohanem. Nádraží Florenc nabízí komfortní čekání na autobus. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se zde mohou připojit k bezplatné Wi-Fi. Alternativním místem odjezdu je hlavní vlakové nádraží v Praze. To je výhodné svou polohou. Cestující zde mohou přestoupit na linku C metra nebo na vlakové spoje. Třetí možností je odjezd z autobusové zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem mají vždy jako cílovou stanici frankfurtské hlavní nádraží. To se nachází přímo v centru města, pár kroků od nábřeží. V budově je vše, co může cestující potřebovat. Kolem nádraží jsou restaurace a obchodní centra. Pro navazující spojení si cestující mohou vybrat tramvaj, autobus, metro nebo vlak. K památkám a architektonickým skvostům města je to odtud co by kamenem dohodil.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem

Tipy pro cestovatele: Do města Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Frankfurt nad Mohanem z města Praha je autobusem a může stát již od 520 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem s Omio.
Jízdné autobusem z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem může být různé. Pohybuje se kolem 910 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Pokud chcete jet autobusem, Frankfurt nad Mohanem je od města Praha daleko přibližně 409 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Autobusem z Praha do Frankfurt nad Mohanem pojedete v průměru 6 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jízdní řády z Praha do Frankfurt nad Mohanem vám Omio vyhledá jako Eurolines Germany, Eurolines France, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH, RegioJet, Deutsche Bahn nebo BlaBlaCar.
Pokud chcete jet autobusem z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Praha do Frankfurt nad Mohanem, není Frankfurt nad Mohanem tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Frankfurt nad Mohanem, které stojí za návštěvu, jsou Berlín, Paříž nebo Mnichov. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk