Autobus z Praha do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 25. 3..

Nejlevnější

1000

Průměr

1000

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 06:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
1000 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (sobota 25. března).
23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 06:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.
čt
13. 4.

14. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 25. 3..

Nejrychlejší cesta

6 h 25 min

Průměr

6 h 25 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

409 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
23:00Praha, ÚAN Florenc6h25 06:25Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
1000 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Frankfurt nad Mohanem?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Frankfurt nad Mohanem

distanceVzdálenost409 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem7 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky880 Kč
frequencyPočet spojů autobusem3 denně
changesPřímé autobusyAno, 3 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixbus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, RegioJet, Deutsche Bahn, BlaBlaCar nebo Eurolines Switzerland

Na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem v délce 409 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, RegioJet, Deutsche Bahn, BlaBlaCar nebo Eurolines Switzerland. Cesta v průměru trvá 7 hod 25 min. Počet spojů k dispozici: 3 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 628 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 880 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1).

Autobusové společnosti: Praha - Frankfurt nad Mohanem

Autobusy vás dostanou z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem za ceny již od 628 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

Deutsche Bahn
FlixBus
Student Agency

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Frankfurt nad Mohanem.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem koupíte již za 628 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Praha - Frankfurt nad Mohanem nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Autobusy Praha – Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt nad Mohanem se pomalu, ale jistě stává jedním z komerčních a byznysových center Evropy. Měřeno počtem obyvatel je Frankfurt menší než Praha. Obě města však lákají turisty a obchodníky z celé Evropy. Jednou z možností, jak se mezi těmito městy přepravit, je autobusové spojení. Každý den vyrazí na cestu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem třiceti autobusů různých dopravců. Odjezdy jsou naplánované rovnoměrně v průběhu celého dne. První autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem vyjíždějí už pár hodin po půlnoci. Poslední autobus má naplánovaný odjezd kolem jedenácté hodiny večer.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem pokrývá kolem pěti stálých autobusových dopravců. Nabízené jízdenky se mohou velmi lišit. Jednak se liší místo, odkud v Praze autobusy odjíždějí a také počet přestupů na trase. Nabídka expresních spojů bez přestupu je omezená. Většina jízdenek uvádí jeden nebo dva přestupy. K dispozici jsou také noční spoje s odjezdem z Prahy kolem deváté hodiny večer. Příjezd do Frankfurtu nad Mohanem je naplánován před šestou ráno.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Při plánování cesty z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem je dobré se dívat nejen na počet přestupů, ale i na celkovou dobu strávenou v autobuse. Kupodivu, expresní spoje bez přestupu nejsou ty nejrychlejší. Spoje, které mají naplánovaný jeden přestup, zvládnou ujet trasu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem za pět hodin. Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem, které po cestě nikde nestaví, ujedou trasu za šest hodin. Je možné koupit také jízdenky se dvěma naplánovanými přestupy. Ty uvádějí dobu jízdy sedm hodin a více.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Během celého týdne odjíždí z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem kolem dvou stovek autobusů. Nezáleží na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend. Časové rozestupy mezi odjíždějícími autobusy jsou minimální. Často jsou v nabídce dvě jízdenky různých dopravců, které mají naplánovaný odjezd ve stejný čas.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem?

Odjezd z nádraží:Nejvyužívanější stanicí pro odjezdy autobusů z Prahy je autobusové nádraží Florenc. To platí i pro spojení Praha – Frankfurt nad Mohanem. Nádraží Florenc nabízí komfortní čekání na autobus. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se zde mohou připojit k bezplatné Wi-Fi. Alternativním místem odjezdu je hlavní vlakové nádraží v Praze. To je výhodné svou polohou. Cestující zde mohou přestoupit na linku C metra nebo na vlakové spoje. Třetí možností je odjezd z autobusové zastávky Na Knížecí na pražském Smíchově.

Příjezd na nádraží:Autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem mají vždy jako cílovou stanici frankfurtské hlavní nádraží. To se nachází přímo v centru města, pár kroků od nábřeží. V budově je vše, co může cestující potřebovat. Kolem nádraží jsou restaurace a obchodní centra. Pro navazující spojení si cestující mohou vybrat tramvaj, autobus, metro nebo vlak. K památkám a architektonickým skvostům města je to odtud co by kamenem dohodil.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem

Tipy pro cestovatele: Do města Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Frankfurt nad Mohanem z města Praha je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 628 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné autobusem z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 880 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Vzdálenost do města Frankfurt nad Mohanem z města Praha autobusem je zhruba 409 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Autobusem na trase Praha - Frankfurt nad Mohanem pojedete v průměru 7 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Frankfurt nad Mohanem, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1), Frankfurt am Main, Mannheimer Straße (Hauptbahnhof) a Frankfurt am Main, Hauptbahnhof Fernbusse.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1)  

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Praha, Hlavní Nádraží a nachází se 2.9 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro ukončení této cesty je Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1). Nachází se 2.9 km od centra města Frankfurt nad Mohanem.

Přímý spoj Praha – Frankfurt nad Mohanem poskytuje například Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Praha – Frankfurt nad Mohanem levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 3 autobusové spoje denně z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Praha v 22: 00. Poslední autobus dne odjíždí do města Frankfurt nad Mohanem v 22: 00 z města Praha. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Praha a Frankfurt nad Mohanem, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Praha do města Frankfurt nad Mohanem. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk