Autobus z Praha do Curych

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Curych

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

1199

Průměr

1199

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
23:00Praha, ÚAN Florenc9h35 08:35Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů
1199 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Curych

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
23:00Praha, ÚAN Florenc9h35 08:35Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.
čt
20. 10.

21. 10.
so
22. 10.
ne
23. 10.
po
24. 10.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Curych

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

9 h 35 min

Průměr

9 h 35 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

526 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Curych, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
23:00Praha, ÚAN Florenc9h35 08:35Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů
1199 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Curych?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Curych

Tipy pro cestovatele: Do města Curych můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Curych mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Curych z města Praha je autobusem a může stát již od 934 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Curych s Omio.
Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Curych se pohybuje kolem 1 562 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Praha do města Curych je kilometrová vzdálenost autobusem asi 526 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Doba jízdy autobusem z Praha do Curych je v průměru 8 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
, který jezdí z Praha do Curych, je například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, Flixbus, RegioJet, Eurolines Switzerland nebo ČSAD Tišnov.
Přímou linku autobusem z města Praha do města Curych nabízí například ČSAD Tišnov nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Levné jízdenky autobusem z města Praha do města Curych snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Vaše cesta autobusem z Praha to Curych nemusí končit v Curych. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Curych zahrnují Paříž, Milán nebo Mnichov. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Paříž, Milán nebo Mnichov s Omio!
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Curych autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Praha do města Curych a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk