Autobus z Praha do Curych

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Curych

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 5..

Nejlevnější

1702

Průměr

1702

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
21:00Praha, ÚAN Florenc8h45 05:45Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů
1702 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Curych

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (středa 18. května).
21:00Praha, ÚAN Florenc8h45 05:45Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
18. 5.
čt
19. 5.

20. 5.
so
21. 5.
ne
22. 5.
po
23. 5.
út
24. 5.
st
25. 5.
čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.
čt
02. 6.

03. 6.
so
04. 6.
ne
05. 6.
po
06. 6.
út
07. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Curych

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 5..

Nejrychlejší cesta

8 h 45 min

Průměr

8 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

526 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Curych, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
21:00Praha, ÚAN Florenc8h45 05:45Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
0 přestupů
1702 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Curych?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Curych

Do města Curych můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Curych mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusový jízdenka z města Praha do města Curych je levná, již od 940 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější autobusový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jízdné autobusem z města Praha do města Curych může být různé. Pohybuje se kolem 1 496 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Praha do města Curych bude kolem 526 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy autobusem z Praha do Curych je v průměru 8 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
, který jezdí z Praha do Curych, je například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, Flixbus, RegioJet, Eurolines Switzerland nebo ČSAD Tišnov.
Přímý let z města Praha do města Curych provozuje například ČSAD Tišnov nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Praha do Curych.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Praha do města Curych rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Praha do Curych, není Curych tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Curych, které stojí za návštěvu, jsou Paříž, Milán nebo Mnichov. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Cestovat z města Praha do města Curych bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Curych.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk