POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
415 RegioJet a.s.
467 Infobus
6194 Swiss
st
19. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
6306 Lufthansa
čt
20. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
5333 Swiss

21. 1.
475 RegioJet a.s.
467 Flixbus
758 ryanair sun
so
22. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
4444 Lufthansa Cityline
ne
23. 1.
415 RegioJet a.s.
467 Flixbus
4444 Lufthansa Cityline
po
24. 1.
415 RegioJet a.s.
467 Flixbus
290 ryanair sun
út
25. 1.
415 RegioJet a.s.
467 Flixbus
4444 Lufthansa Cityline
st
26. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
3843 Swiss
čt
27. 1.
415 RegioJet a.s.
519 Infobus
3843 tab

28. 1.
475 RegioJet a.s.
467 Flixbus
562 ryanair sun
so
29. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
3802 Lufthansa Cityline
ne
30. 1.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
3802 Lufthansa Cityline
po
31. 1.
415 RegioJet a.s.
467 Flixbus
290 ryanair sun
út
1. 2.
415 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
3376 Lufthansa Cityline
st
2. 2.
415 RegioJet a.s.
439 STUDENT AGENCY k.s.
481 ryanair sun
čt
3. 2.
415 RegioJet a.s.
439 STUDENT AGENCY k.s.
3376 Lufthansa Cityline

4. 2.
475 RegioJet a.s.
439 STUDENT AGENCY k.s.
749 ryanair sun
so
5. 2.
415 RegioJet a.s.
439 STUDENT AGENCY k.s.
3121 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
415 RegioJet a.s.
439 STUDENT AGENCY k.s.
534 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Budapešť

Mezi Prahou a hlavním maďarským městem Budapešť leží vzdálenost téměř 530 kilometrů. Jízdenky na tuto trasu lze pořídit u mnoha dopravních společností a autobusy odjíždí z české metropole přes den i v noci nebo velmi brzy ráno. K dispozici jsou jak přímé spoje, tak varianty s přestupy. V případě přímého spoje trvá cesta do Budapešti kolem sedmi a půl hodiny. U spoje s přestupy se pak cestování protáhne na devět a půl hodiny. Autobusy startují většinou z pražské Florence a Hlavního nádraží, v Budapešti pak končí jízdu na několika zastávkách, včetně centra.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Budapešť?

Jízdenky na autobusy Praha – Budapešť nabízí například dopravní společnosti Eurolines France, Eurolines Germany, Group, Leo Express, Regiojet, Infobus a FlixBus. Poslední ze jmenovaných dopravců nabízí také přímé noční spoje, které do Budapešti dorazí buď v ranních hodinách nebo brzy odpoledne.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Budapešť?

Nejrychlejší autobusy Praha – Budapešť přepraví cestující na místo už za méně než sedm hodin. U přímých nočních spojů s odjezdem mezi půlnocí a sedmou hodinou ranní je celková doba jízdy jen něco málo přes šest hodin. V nejhorším případě je nutné v autobuse strávit zhruba sedm a půl hodiny.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Budapešť?

Z Prahy do polského Krakova denně startuje i více než 40 autobusů. To odpovídá asi 300 autobusovým spojením týdně. Autobusy odjíždí z Prahy několikrát za hodinu, a cestujícím jsou k dispozici i noční linky – mezi půlnocí a šestou hodinou ráno odjíždí čtyři spoje.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Budapešť?

Odjezd z nádraží:Autobusy do Budapešti často odjíždějí z Autobusového nádraží Praha Florenc, takřka v centru města. Hned vedle nádraží se nachází vchod do metra linky B a C, a do centra jezdí také tramvaj číslo 92. V budově nádraží je k dispozici čekárna, WC, úschovna zavazadel a bezplatné připojení k internetu. Některé mezinárodní spoje odjíždí z Wilsonovy ulice před budovou hlavního vlakového nádraží v Praze, asi pět minut chůze od Václavského náměstí. Sem je možné dojet metrem linky C.

Příjezd na nádraží:Nejčastější cílovou stanicí v Budapešti je zastávka na náměstí Etele tér před hlavní budovou vlakového nádraží Budapešť-Kelenföld. Cestujícím je zde k dispozici úschovna zavazadel, informační služby, parkování, a možnosti občerstvení. Do centra odsud jezdí tramvaj číslo 19 a 49, na které dále navazuje metro linky M1, M2 a M3.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Budapešť

Do města Budapešť můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí levná autobusový jízdenka z města Praha do města Budapešť?

Autobusový jízdenky z města Praha do města Budapešť mohou stát již 467 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Praha do města Budapešť.

Jaká je cena jízdenky autobusem z města Praha do města Budapešť?

Cena jízdenky autobusem z města Praha do města Budapešť se pohybuje kolem 477 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Kolik km je to z města Praha do města Budapešť autobusem?

Vzdálenost do města Budapešť z města Praha autobusem je zhruba 444 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jaká je dojezdová doba autobusem z města Praha do města Budapešť?

Doba jízdy autobusem z Praha do Budapešť je v průměru 6 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Který jezdí z Praha do Budapešť?

Jízdní řády z Praha do Budapešť vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Eurolines Switzerland, Group, Eurolines France, Infobus, Eurolines Germany, Leo Express, Metro Plus, ArdaTur, PP Shepa V. V. STUDENT AGENCY k. S. Arda Tur, Korona Travel nebo Gumdrop.

Jaká je přímá linka autobusem z města Praha do města Budapešť?

Hledáte cestu autobusem z města Praha do města Budapešť přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus, Infobus, DMD Group nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Praha do města Budapešť přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.

Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Praha do města Budapešť?

Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Praha do města Budapešť rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.

Když přijedu do Budapešť z Praha autobusem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Vaše cesta autobusem z Praha to Budapešť nemusí končit v Budapešť. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Budapešť zahrnují Vídeň, Bratislava nebo Krakov. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Vídeň, Bratislava nebo Krakov s Omio!

Můžu místo cesty autem jet autobusem z města Praha to města Budapešť?

Cestovat z města Praha do města Budapešť bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Budapešť.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Budapešť
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení