Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 1..

Cheapest

568

Average

568

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Praha–Berlín zakoupená v den cesty stojí přibližně 568 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 568 Kč.

2. Nejlevnější
08:30Praha, ÚAN Florenc4h30 13:00Berlín
0 changes
568 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Praha – Berlín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (út 18. ledna).
08:30Praha, ÚAN Florenc4h30 13:00Berlín
0 changes

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
st
19. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
čt
20. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur

21. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
so
22. 1.
490 Deutsche Bahn
568 STUDENT AGENCY k.s.
ne
23. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
po
24. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
út
25. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
st
26. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
čt
27. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.

28. 1.
490 Deutsche Bahn
467 ArdaTur
so
29. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
ne
30. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
po
31. 1.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
út
1. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
st
2. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
čt
3. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.

4. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
so
5. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.
ne
6. 2.
490 Deutsche Bahn
389 STUDENT AGENCY k.s.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 1..

Nejrychlejší cesta

4 h 30 min

Průměr

4 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

280 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Berlín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Tyto přímé autobusy urazí 280 km dlouhou trasu v průměru za 4 h 30 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 4 h 30 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 4 h 30 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

2. Nejrychlejší
08:30Praha, ÚAN Florenc4h30 13:00Berlín
0 changes
568 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Praha – Berlín

Prahu a hlavní město Německa Berlín dělí přibližně 350 kilometrů. Tuto vzdálenost lze pohodlně zdolat dálkovým autobusem. Cesta trvá většinou kolem pěti hodin. Autobusy vyráží z Prahy až dvakrát za hodinu, včetně víkendů. Cestujícím jsou k dispozici také noční linky. Spojení je většinou přímé. Výjimečně je potřeba přestoupit.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Berlín?

Autobusy na trase Praha – Berlín posílají na silnice dopravní společnosti RegioJet, Arda Tur, Deinbus, Eurolines, Infobus a FlixBus. Flixbus jako jediný nabízí možnost cestování přes noc. Nabídky se liší jak délkou cesty, tak výchozí stanicí a možnostmi zastávek v Berlíně. Při výběru dopravce je tedy důležité, ktromějízdní doby, zohlednit také umístění cílových stanic.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Berlín?

Nejrychlejší autobusy Praha – Berlín přepraví cestující z výchozí stanice do cíle už za necelé čtyři hodiny. Jedná se o přímé spoje. V případě přestupu je třeba počítat s tím, že se cesta protáhne až na šest hodin. Obvyklými přestupními místy jsou německé Drážďany nebo Regensburg.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Berlín?

Spoje z Prahy do Berlína vyráží z několika pražských zastávek až dvakrát za hodinu. V případě nočních spojů je frekvence o něco nižší, a autobusy startují jednou za hodinu nebo jednou za dvě hodiny. Celkem tuto trasu pokrývá až 30 spojů denně, tedy více než 200 spojů týdně.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Berlín?

Odjezd z nádraží:V Praze autobusy odjíždějí většinou z Autobusového nádraží Florenc a Hlavního nádraží. Dalšími možnostmi jsou stanice Na Knížecí, Zličín a Hradčanská. Autobusové nádraží na Florenci je snadno dostupné metrem linky B a C, nebo tramvají číslo 92. Jízda z centra sem trvá přibližně 15 minut. Některé autobusy odjíždí z ulice Wilsonova před budovou hlavního vlakového nádraží v centru metropole, asi pět minut pěšky od Václavského náměstí.

Aplikaci zdarma!

Příjezd na nádraží:Cílových stanic v Berlíně je hned několik. Jednou z nejobvyklejších je Bahnhof Südkreuz, která se nachází přímo u stanice S-Bahn, zhruba 20 minut od centra. Z letiště Schönefeld je to do centra přibližně půl hodiny linkou S-Bahn S45. Je ovšem třeba počítat s 10 minutami pro přechod z terminálu na stanici. Z letiště Tegel je nejjednodušší cestovat do centra Berlína kyvadlovým autobusem (asi půlhodinová jízda). Další frekventovanou cílovou stanicí je ZOB am Funkturm, odkud lze do centra pohodlně dojet metrem linky U2 ze stanice Kaiserdamm.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Berlín

Do města Berlín můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Berlín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta autobusem z města Praha do města Berlín?

Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Berlín z města Praha je autobusem a může stát již od 467 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Praha do města Berlín s Omio.

Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Praha do města Berlín?

Výhodné jízdné autobusem z města Praha do města Berlín vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 481 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.

Jak je to daleko z města Praha do města Berlín autobusem?

Pokud chcete jet autobusem, Berlín je od města Praha daleko přibližně 279 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Jaká je dojezdová doba autobusem z města Praha do města Berlín?

Dojezdová doba autobusem z města Praha do města Berlín je v průměru 5 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Jaké jsou spoje autobusy z Praha do Berlín?

Jízdní řády z Praha do Berlín vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Eurolines France, Eurolines Switzerland, Eurolines Germany, ArdaTur, BlaBlaCar, Infobus, Deinbus, Bohemian Lines, STUDENT AGENCY k. S. DTG Deutsche Touring GmbH, Comati PSG, Arda Tur, Gumdrop, Hellö, Union Ivkoni International nebo Deutsche Bahn.

Existuje cesta autobusem z města Praha do města Berlín přímo?

Přímé spojení z města Praha do města Berlín autobusem poskytuje Flixbus, ArdaTur nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Praha do města Berlín.

Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Praha do města Berlín?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Berlín vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Praha do města Berlín autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Berlín, které můžete navštívit.

Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Praha do Berlín, není Berlín tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Berlín, které stojí za návštěvu, jsou Amsterdam, Paříž nebo Mnichov. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!

Co když nemám auto a chci jet z města Praha do města Berlín? Můžu jet autobusem?

Cestovat z města Praha do města Berlín bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Berlín.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Berlín
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení