Autobus z Praha do Berlín

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

697

Průměr

697

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
10:304h30
Praha, ÚAN Florenc
15:00Berlín
697 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
12:304h30
Praha, ÚAN Florenc
17:00Berlín
697 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Praha – Berlín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
06:304h30
Praha, ÚAN Florenc
11:00Berlín
0 přestupů
08:304h30
Praha, ÚAN Florenc
13:00Berlín
0 přestupů
10:304h30
Praha, ÚAN Florenc
15:00Berlín
0 přestupů
12:304h30
Praha, ÚAN Florenc
17:00Berlín
0 přestupů
15:304h30
Praha, ÚAN Florenc
20:00Berlín
0 přestupů

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

4 h 10 min

Průměr

4 h 13 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

280 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Berlín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
08:104h10
Praha, ÚAN Florenc
12:20Berlin, Bahnhof Südkreuz
749 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
18:104h10
Praha, ÚAN Florenc
22:20Berlin, Bahnhof Südkreuz
749 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
14:404h10
Praha, ÚAN Florenc
18:50Berlin, Bahnhof Südkreuz
749 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
16:404h10
Praha, ÚAN Florenc
20:50Berlin, Bahnhof Südkreuz
749 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
19:104h25
Praha, ÚAN Florenc
23:35Berlin, Bahnhof Südkreuz
874 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Berlín?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Praha – Berlín

distanceVzdálenost279 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky690 Kč
frequencyPočet spojů autobusem16 denně
changesPřímé autobusyAno, 16 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. ArdaTur, RegioJet, Comati PSG, Flixbus, Eurolines Switzerland, Union Ivkoni International, Eurolines Germany, Arda Tur, RACIC, BlaBlaCar, comati nebo Deutsche Bahn

Na trase Praha – Berlín v délce 279 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. ArdaTur, RegioJet, Comati PSG, Flixbus, Eurolines Switzerland, Union Ivkoni International, Eurolines Germany, Arda Tur, RACIC, BlaBlaCar, comati nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 4 hod 10 min. Počet spojů k dispozici: 16 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 597 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 690 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Berlín

Za nízké ceny začínající na 597 Kč můžete cestovat autobusem z města Praha do města Berlín s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Student Agency
FlixBus
Deutsche Bahn

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Praha do města Berlín: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Informace o dopravě Praha - Berlín autobusem se společností Student Agency:

 • Průměrná doba cesty: 4 hod 30 min
 • Student Agency - počet spojů: 5 za den

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Praha do města Berlín. Omio Vám rychle zobrazí a porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Praha do města Berlín, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 279 km dlouhou cestu mezi městy Praha a Berlín koupíte na Omio již za 624 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Berlín se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu autobusem z města Praha do města Berlín. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  Autobusy Praha – Berlín

  Prahu a hlavní město Německa Berlín dělí přibližně 350 kilometrů. Tuto vzdálenost lze pohodlně zdolat dálkovým autobusem. Cesta trvá většinou kolem pěti hodin. Autobusy vyráží z Prahy až dvakrát za hodinu, včetně víkendů. Cestujícím jsou k dispozici také noční linky. Spojení je většinou přímé. Výjimečně je potřeba přestoupit.

  Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Berlín?

  Autobusy na trase Praha – Berlín posílají na silnice dopravní společnosti RegioJet, Arda Tur, Deinbus, Eurolines, Infobus a FlixBus. Flixbus jako jediný nabízí možnost cestování přes noc. Nabídky se liší jak délkou cesty, tak výchozí stanicí a možnostmi zastávek v Berlíně. Při výběru dopravce je tedy důležité, ktromějízdní doby, zohlednit také umístění cílových stanic.

  Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Berlín?

  Nejrychlejší autobusy Praha – Berlín přepraví cestující z výchozí stanice do cíle už za necelé čtyři hodiny. Jedná se o přímé spoje. V případě přestupu je třeba počítat s tím, že se cesta protáhne až na šest hodin. Obvyklými přestupními místy jsou německé Drážďany nebo Regensburg.

  Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Berlín?

  Spoje z Prahy do Berlína vyráží z několika pražských zastávek až dvakrát za hodinu. V případě nočních spojů je frekvence o něco nižší, a autobusy startují jednou za hodinu nebo jednou za dvě hodiny. Celkem tuto trasu pokrývá až 30 spojů denně, tedy více než 200 spojů týdně.

  Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Berlín?

  Odjezd z nádraží:V Praze autobusy odjíždějí většinou z Autobusového nádraží Florenc a Hlavního nádraží. Dalšími možnostmi jsou stanice Na Knížecí, Zličín a Hradčanská. Autobusové nádraží na Florenci je snadno dostupné metrem linky B a C, nebo tramvají číslo 92. Jízda z centra sem trvá přibližně 15 minut. Některé autobusy odjíždí z ulice Wilsonova před budovou hlavního vlakového nádraží v centru metropole, asi pět minut pěšky od Václavského náměstí.

  Aplikaci zdarma!

  Příjezd na nádraží:Cílových stanic v Berlíně je hned několik. Jednou z nejobvyklejších je Bahnhof Südkreuz, která se nachází přímo u stanice S-Bahn, zhruba 20 minut od centra. Z letiště Schönefeld je to do centra přibližně půl hodiny linkou S-Bahn S45. Je ovšem třeba počítat s 10 minutami pro přechod z terminálu na stanici. Z letiště Tegel je nejjednodušší cestovat do centra Berlína kyvadlovým autobusem (asi půlhodinová jízda). Další frekventovanou cílovou stanicí je ZOB am Funkturm, odkud lze do centra pohodlně dojet metrem linky U2 ze stanice Kaiserdamm.

  Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Berlín

  Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Berlín. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Berlín, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
  FAQs
  Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Berlín z města Praha je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 597 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Praha do města Berlín s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
  Levné autobusové jízdenky z města Praha do města Berlín kolem 690 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
  Z města Praha do města Berlín je to autobusem kolem 279 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
  Doba jízdy autobusem z Praha do Berlín je v průměru 4 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

  Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky. Po příjezdu do Berlín, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke.

  Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Praha, Hlavní Nádraží   do stanice Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof  

  Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Praha, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 2.9 km.

  Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Berlín. Je vzdálená 2.9 km od centra města.

  Přímý let z města Praha do města Berlín provozuje například FlixBus, ArdaTur nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Praha do Berlín.
  Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 16 autobusových spojů denně z města Praha do města Berlín. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
  Na trase Praha – Berlín odjíždí první ranní autobus v 6: 30. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Praha v 22: 55. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy autobusů pro cestování z města Praha do města Berlín.
  Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Praha do města Berlín rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
  Z města Praha do města Berlín můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Praha do města Berlín. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.
  DomůAutobusyNěmecko - cestování autobusemAutobusem do BerlínLevné jízdenky Praha – Berlín | Srovnání všech cen a dopravců

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk