POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
22. 6.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
st
23. 6.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
čt
24. 6.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.

25. 6.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
so
26. 6.
619 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
ne
27. 6.
674 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
po
28. 6.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
út
29. 6.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
st
30. 6.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
čt
1. 7.
619 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.

2. 7.
619 Deutsche Bahn with connection
406 STUDENT AGENCY k.s.
so
3. 7.
619 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
ne
4. 7.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
po
5. 7.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
út
6. 7.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
st
7. 7.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
čt
8. 7.
511 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.

9. 7.
809 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
so
10. 7.
619 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.
ne
11. 7.
619 Deutsche Bahn
406 STUDENT AGENCY k.s.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

Tue, Jun 22
Celková cena za: 1 nights, 1 adults
zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše
bus

Přehled cesty

Busem na trase Praha – Berlín

Délka cesty busem
5 hodin 42 minut
Cena jízdenky:428
Místo odjezdu busu:Praha
Místo příjezdu busu:Berlín
Vzdálenost:280 km
Autobusoví dopravci:Arda Tur, Flixbus, STUDENT AGENCY k.s., ArdaTur

Autobusy Praha – Berlín

Prahu a hlavní město Německa Berlín dělí přibližně 350 kilometrů. Tuto vzdálenost lze pohodlně zdolat dálkovým autobusem. Cesta trvá většinou kolem pěti hodin. Autobusy vyráží z Prahy až dvakrát za hodinu, včetně víkendů. Cestujícím jsou k dispozici také noční linky. Spojení je většinou přímé. Výjimečně je potřeba přestoupit.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Berlín?

Autobusy na trase Praha – Berlín posílají na silnice dopravní společnosti RegioJet, Arda Tur, Deinbus, Eurolines, Infobus a FlixBus. Flixbus jako jediný nabízí možnost cestování přes noc. Nabídky se liší jak délkou cesty, tak výchozí stanicí a možnostmi zastávek v Berlíně. Při výběru dopravce je tedy důležité, ktromějízdní doby, zohlednit také umístění cílových stanic.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Berlín?

Nejrychlejší autobusy Praha – Berlín přepraví cestující z výchozí stanice do cíle už za necelé čtyři hodiny. Jedná se o přímé spoje. V případě přestupu je třeba počítat s tím, že se cesta protáhne až na šest hodin. Obvyklými přestupními místy jsou německé Drážďany nebo Regensburg.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Berlín?

Spoje z Prahy do Berlína vyráží z několika pražských zastávek až dvakrát za hodinu. V případě nočních spojů je frekvence o něco nižší, a autobusy startují jednou za hodinu nebo jednou za dvě hodiny. Celkem tuto trasu pokrývá až 30 spojů denně, tedy více než 200 spojů týdně.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Berlín?

Odjezd z nádraží:V Praze autobusy odjíždějí většinou z Autobusového nádraží Florenc a Hlavního nádraží. Dalšími možnostmi jsou stanice Na Knížecí, Zličín a Hradčanská. Autobusové nádraží na Florenci je snadno dostupné metrem linky B a C, nebo tramvají číslo 92. Jízda z centra sem trvá přibližně 15 minut. Některé autobusy odjíždí z ulice Wilsonova před budovou hlavního vlakového nádraží v centru metropole, asi pět minut pěšky od Václavského náměstí.

Aplikaci zdarma!

Příjezd na nádraží:Cílových stanic v Berlíně je hned několik. Jednou z nejobvyklejších je Bahnhof Südkreuz, která se nachází přímo u stanice S-Bahn, zhruba 20 minut od centra. Z letiště Schönefeld je to do centra přibližně půl hodiny linkou S-Bahn S45. Je ovšem třeba počítat s 10 minutami pro přechod z terminálu na stanici. Z letiště Tegel je nejjednodušší cestovat do centra Berlína kyvadlovým autobusem (asi půlhodinová jízda). Další frekventovanou cílovou stanicí je ZOB am Funkturm, odkud lze do centra pohodlně dojet metrem linky U2 ze stanice Kaiserdamm.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Praha – Berlín
Do města Berlín můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Praha – Berlín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha autobusem?
Autobusový jízdenky z města Praha do města Berlín mohou stát již 406 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Praha do města Berlín.
Jaká je cena jízdenky autobusem z města Praha do města Berlín?
Jízdné autobusem z města Praha do města Berlín může být různé. Pohybuje se kolem 448 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Kolik km je to z města Praha do města Berlín autobusem?
Z města Praha do města Berlín je kilometrová vzdálenost autobusem asi 279 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jaká je doba jízdy autobusem z města Praha do města Berlín?
Cesta autobusem z města Praha do města Berlín trvá v průměru 4 hod 30 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Který jezdí z Praha do Berlín?
Co se týká z Praha do Berlín, můžete vybírat hned z RegioJet, Flixbus, Eurolines France, Eurolines Germany, Bla Bla Car, Infobus, Deinbus nebo Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Jaká je přímá linka autobusem z města Praha do města Berlín?
Přímé spojení z města Praha do města Berlín autobusem poskytuje Flixbus. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Praha do města Berlín.
Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Praha do města Berlín?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Praha do města Berlín vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Praha do města Berlín autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Berlín, které můžete navštívit.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Berlín autobusem, jezdí také často na místa jako Amsterdam, Paříž nebo Mnichov. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Berlín a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu autobusem mezi městy Praha a Berlín?
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Berlín z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Praha do města Berlín a kupte si levné autobusový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Berlín
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení