Autobus z Praha do Athény

po 15. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Athény

distanceVzdálenost1534 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem30 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky3 282 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciEurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel

Na trase Praha – Athény v délce 1534 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel. Cesta v průměru trvá 30 hod. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 3 282 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 3 241 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ).

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Athény

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Athény. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Athény, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Praha do Athény mohou začínat již od 3 241 Kč (120 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Praha do Athény je 3 282 Kč (122 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Athény autobusem je 30 hod   na 1534 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Praha do Athény odjíždí v 6: 00.
Poslední autobus z Praha do Athény odjíždí v 7: 00.
Když se přepravujete z Praha do Athény autobus, můžete se spolehnout na Eurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel pro nejlepší způsob, jak se dostat do Athény. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Athény a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Praha, Hlavní Nádraží, Prague, Na Florenci st 23 / Infobus a Prague. Při příjezdu do Athény můžete ukončit svou journey v autobusové zastávky jako Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ), Athens, Akominatou / Favierou (Αθήνα, Ακομινάτου / Φαβιέρου) a Athens, Lenorman - F. P. Travel Holidays (Αθήνα, Λένορμαν).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Praha, Hlavní Nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ), která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Athény autobusem je leden.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Praha a Athény, včetně cesty let nebo autobus.
DomůAutobusyAutobusem do AthényAutobus z Praha do Athény

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk