Autobus z Praha do Amsterdam

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Praha do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
STUDENT AGENCY k.s.
23:0014h30
Praha, ÚAN Florenc
13:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
1520 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
04:1015h40
Praha, Na Knížecí
19:50Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
1827 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
23:1013h35
Praha, ÚAN Florenc
12:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
1827 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
22:1015h35
Praha, ÚAN Florenc
13:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
1827 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
04:1018h15
Praha, Na Knížecí
22:25Amsterdam, Arena
1948 1Jednosměrná
2 přestupy

Odjezdy autobusů Praha – Amsterdam

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
STUDENT AGENCY k.s.
23:0014h30
Praha, ÚAN Florenc
13:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Praha do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

14 h 30 min

Průměr

14 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

710 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Praha – Amsterdam, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

STUDENT AGENCY k.s.
23:0014h30
Praha, ÚAN Florenc
13:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
1520 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Praha – Amsterdam

distanceVzdálenost709 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem12 hod 35 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 709 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency

Na trase Praha – Amsterdam v délce 709 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency. Cesta v průměru trvá 12 hod 35 min. Počet spojů za den: 2 autobusové spoje. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 208 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 709 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk).

Autobusoví dopravci: Autobusy Praha - Amsterdam

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Praha do města Amsterdam s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 1 019 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Praha do města Amsterdam: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Autobusy Praha – Amsterdam

Autobusy Praha Amsterdam jsou velmi oblíbené, protože spojení je rychlé a jízdenky jsou cenově velmi příznivé během celého roku. Nejrychlejší spojení urazí přímý autobus už za necelých 13 hodin. Nejpříjemnější je cestování přes noc, tedy nasednout v Praze v podvečer a druhý den dopoledne vystoupit rovnou v Amsterdamu. Cesta je vedena přes Německo rovnou do Holandska.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Praha – Amsterdam?

Spojení mezi Prahou a Amsterdamem zajišťují největší evropští autobusoví dopravci. V současné době na této trase operují tři, přičemž dva zajišťují většinu spojů. Oblíbení dopravci Megabus ani National Expres momentálně autobusy mezi těmito destinacemi nenabízejí.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Praha – Amsterdam?

Cesta z Prahy do Amsterdamu bez přestupu trvá pouhých 13 hodin, pokud se jede přes noc, kdy není tak hustý provoz. Autobusy Praha Amsterdam, odbavované přes den, zvládnou trasu ujet v průměru za 15 hodin. V případě autobusových spojení s přestupem se zpravidla jedná o Drážďany, Norimberk nebo Berlín na území Německa, nicméně vzhledem k cenám je jednodušší volit přímý spoj. Autobusové spojení je finančně výhodnější než letecké a moderní autobusy jsou velmi pohodlné.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Praha – Amsterdam?

Z Prahy do Amsterdamu je každý den vypravováno přes 15 autobusů a jejich frekvence je prakticky celodenní. První autobus vyráží už po třetí hodině ráno, poslední mezi jedenáctou a půlnocí. Autobus vyjíždí zhruba každou hodinu, v dopravní špičce jsou to i tři, v letní sezoně ještě více, protože Amsterdam je oblíbenou výletní destinací.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Praha – Amsterdam?

Odjezd z nádraží: Odjezd je z pražského mezinárodního autobusového nádraží Florenc, které je největším autobusovým nádražím v Praze. Nabízí cestujícím dopravní kanceláře, restaurace a občerstvení, pohodlnou čekárnu i obchody. Doprava do centra trvá pět minut metrem, stanice se nachází hned u autobusového nádraží, dostupná je i doprava tramvají. Autobus většinou po odjezdu krátce staví ještě na hlavním vlakovém nádraží.

Příjezd na nádraží: Autobusy přijíždějí zpravidla na amsterdamské nádraží Duivendrecht, které spojuje vlakové nádraží a autobusový terminál. Dopravu do centra města zajišťuje metro, jehož stanice se nachází rovněž v areálu. Do centra města je to přibližně deset kilometrů, cesta příměstským vlakem zabere okolo dvaceti minut. Na nádraží se nacházejí restaurace, obchody a další nezbytnosti pro pohodlné cestování.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Praha – Amsterdam

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Praha – Amsterdam. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Amsterdam, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Praha do Amsterdam mohou začínat již od 1 208 Kč (45 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Praha do Amsterdam je 1 709 Kč (64 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Amsterdam autobusem je 12 hod 35 min   na 709 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Praha do Amsterdam odjíždí v 10: 15.
Poslední autobus z Praha do Amsterdam odjíždí v 22: 50.
2 autobusové spoje krát denně z Praha do Amsterdam, které vyžadují minimálně jednu změnu s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Pro trip z Praha do Amsterdam můžete jet autobus s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Amsterdam na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Praha, Hlavní Nádraží, Prague Tupolevova a Prague. Při příjezdu do Amsterdam můžete ukončit svou route v autobusové zastávky jako Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk), Amsterdam, Hoogoorddreef (Hotel Courtyard Amsterdam Arena Atlas) a Amsterdam, Schiphol Airport.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Praha, Hlavní Nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk), která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Amsterdam autobusem je prosinec.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Praha - Amsterdam 3 různými způsoby: autobus, vlak nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk