Autobus z Paříž do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Paříž do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

2241

Průměr

2241

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:0013h25
Paris, Quai de Bercy
06:25Praha, ÚAN Florenc
2241 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Paříž – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
17:0013h25
Paris, Quai de Bercy
06:25Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Paříž do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

13 h 25 min

Průměr

13 h 25 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

882 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Paříž – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

17:0013h25
Paris, Quai de Bercy
06:25Praha, ÚAN Florenc
2241 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Paříž – Praha

distanceVzdálenost882 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem13 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 036 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Flixbus, RegioJet nebo Eurolines Switzerland

Na trase Paříž – Praha v délce 882 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, RegioJet nebo Eurolines Switzerland. Cesta v průměru trvá 13 hod 25 min. Počet spojů k dispozici: 2 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 323 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 036 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusoví dopravci: Autobusy Paříž - Praha

Cestujte autobusem již od 1 323 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
Student Agency

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Paříž - Praha na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální autobusový jízdní řád a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Paříž - Praha nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 882 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 323 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Paříž a Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Informace o dopravě Paříž - Praha autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 13 hod 20 min
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Autobusy Paříž – Praha

Paříž a Prahu od sebe dělí asi tisíc kilometrů. Cestu ze západu z hlavního města Francie na východ do hlavního města České republiky je možné absolvovat autobusem. Na trase jsou k dispozici přímé spoje, které tuto dlouhou trasu urazí už za necelých čtrnáct hodin. Každý den je k dispozici asi dvacet pět autobusů, které odjíždějí z Paříže s cílovou destinací v Praze.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Paříž – Praha?

Na trase autobusy Paříž Praha pravidelně jezdí téměř výhradně tři dopravci. Nabídky se liší hlavně v podmínkách, za kterých se dají jízdenky zrušit. Jednotliví dopravci nabízí také různé trasy, a podle toho i počet přestupů po cestě. Všichni dopravci nabízí pouze základní úroveň služeb. Není možné si připlatit za vyšší komfort ani dodatečné služby.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Paříž – Praha?

S nejrychlejším autobusem Paříž – Praha bez přestupu mohou být cestující v cíli už za necelých čtrnáct hodin po odjezdu z Paříže. Často je nejrychlejší spoj označen jako noční. Odjezd je naplánován pozdě večer s příjezdem v ranních hodinách. S jedním přestupem se cesta protáhne na necelých osmnáct hodin. Zpravidla je přestup naplánován v Mnichově nebo ve Štrasburku. Spoje, které mají naplánovány dva přestupy, ujedou cestu z Paříže do Prahy za necelých třicet hodin.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Paříž – Praha?

Nabídka autobusového spojení z Paříže do Prahy je velmi bohatá. Nezávisle na tom, na který den je odjezd naplánován. Stejný počet odjezdů je během víkendu i pracovních dní. Průměrně odjíždí každý den z Paříže do Prahy kolem dvaceti pěti autobusů. Za celý týden tak mohou cestující vybírat z asi sto padesáti spojení. Zhruba každou hodinu odjede z Paříže jeden autobus s cílovou destinací v Praze.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Paříž – Praha?

Odjezd z nádraží: Z Paříže odjíždějí autobusy Paříž Praha ze dvou různých stanovišť. První je Gare routière internationale de Paris-Gallieni. Jedná se o nádraží na západním okraji Paříže. Nádraží je velmi skromné a nenabízí mnoho služeb pro cestující kromě toalet a ochrany před rozmary počasí. Druhou možností je zastávka na ulici Quai de Bercy. Vybavením je na tom toto nádraží podobně. Nachází se na jihozápadním okraji Paříže.

Příjezd na nádraží: V závislosti na konkrétním spoji vystupují cestující v Praze na třech různých stanovištích. Asi nejznámější a nejpoužívanější je ústřední autobusové nádraží Praha Florenc. Jedná se o dobře vybavené a dobře dostupné nádraží v centru Prahy. Přímo u nádraží ústí stanice metra. V nádražní hale jsou bohaté možnosti občerstvení. Cestujícím je k dispozici i WiFi. Stejně dobře je vybavena i druhá zastávka – Praha hlavní nádraží. Třetí zastávkou je skromné malé nádraží Na Knížecí. To leží na západním břehu Vltavy a je dobře dostupné tramvají.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Paříž – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Paříž – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Praha, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Paříž do města Praha koupíte za cenu kolem 1 323 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodné jízdné autobusem z města Paříž do města Praha vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 036 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Paříž do města Praha je to autobusem kolem 882 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Doba jízdy autobusem z Paříž do Praha je v průměru 13 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Paříž máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine. Po příjezdu do Praha, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)   do stanice Praha, Hlavní Nádraží  

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a nachází se 4.1 km od centra města Paříž.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro ukončení této cesty je Praha, Hlavní Nádraží. Nachází se 4.1 km od centra města Praha.

Hledáte cestu autobusem z města Paříž do města Praha přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu FlixBus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Paříž do města Praha přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 2 autobusové spoje denně z města Paříž do města Praha. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Z města Paříž do destinace Praha odjíždí první autobus v 6: 45. Poslední autobus mezi městy Paříž – Praha odjíždí v 22: 55. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a autobusové jízdní řády pro trasu Paříž – Praha a vy si tak můžete zarezervovat autobusové jízdenky, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Paříž do města Praha rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Paříž do města Praha bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Paříž do města Praha.
DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Paříž do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk