Autobus z Paříž do Madrid

Nejlevnější autobusy z místa Paříž do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

1723

Průměr

1841

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:0016h45
Paris, Quai de Bercy
09:45Madrid
1723 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
13:0020h45
Paříž
09:45Madrid
1848 1Jednosměrná
1 přestup
2. Nejlevnější
14:0019h45
Paříž
09:45Madrid
1848 1Jednosměrná
1 přestup
21:1517h45
Paříž
15:00Madrid, Estación Sur
1948 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Paříž – Madrid

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
13:0020h45
Paříž
09:45Madrid
1 přestup
14:0019h45
Paříž
09:45Madrid
1 přestup
17:0016h45
Paris, Quai de Bercy
09:45Madrid
0 přestupů
21:1517h10
Paříž
14:25Madrid, Aeropuerto Barajas T4
0 přestupů
21:1517h45
Paříž
15:00Madrid, Estación Sur
0 přestupů

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Paříž do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

16 h 45 min

Průměr

16 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1052 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Paříž – Madrid, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

17:0016h45
Paris, Quai de Bercy
09:45Madrid
1723 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Madrid?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Paříž – Madrid

distanceVzdálenost1052 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem15 hod 40 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 693 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciAlsa, BlaBlaCar Bus, Flixbus, Alsa Supra, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland, Infobus nebo Ovanesovi Group

Na trase Paříž – Madrid v délce 1052 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Alsa, BlaBlaCar Bus, Flixbus, Alsa Supra, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland, Infobus nebo Ovanesovi Group. Cesta v průměru trvá 15 hod 40 min. Počet spojů k dispozici: 2 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 473 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 693 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a cestu končí příjezdem na: Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83.

Autobusoví dopravci: Paříž - Madrid

Za nízké ceny začínající na 1 473 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Paříž a Madrid s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy autobusů' a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
Alsa
BlaBlaCar Bus

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Paříž do města Madrid, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Paříž do města Madrid koupíte již za 1 517 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Paříž - Madrid nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Paříž a Madrid? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Alsa je největší společnost poskytující autobusovou přepravu ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek. Ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

Pokud hledáte levné pro cestování se společností BlaBlaCar Bus z města Paříž do města Madrid, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Paříž do města Madrid koupíte již za 1 473 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které BlaBlaCar Bus pro trasu Paříž - Madrid nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Paříž a Madrid? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Paříž – Madrid

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Paříž – Madrid. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Madrid, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Paříž do města Madrid mohou stát již 1 473 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Paříž do města Madrid.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Paříž do města Madrid může být různá. Pohybuje se kolem 1 693 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Paříž do města Madrid bude kolem 1052 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Cesta autobusem z města Paříž do města Madrid trvá v průměru 15 hod 40 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Paříž máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine. Po příjezdu do Madrid, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83, Madrid, Estación de Moncloa a Madrid, Méndez Álvaro - Terminal.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)   do stanice Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83  

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), jež je od centra města vzdáleno 4.1 km.

Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83 je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Madrid. Je vzdálená 4.1 km od centra města.

Přímý let z města Paříž do města Madrid provozuje například FlixBus, BlaBlaCar nebo BlaBlaCar Bus. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Paříž do Madrid.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 2 autobusové spoje denně z města Paříž do města Madrid. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Poslední autobus z města Paříž do města Madrid odjíždí odjíždí v 21: 30. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Paříž v 9: 45 a cestovat tak do města Madrid. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Paříž – Madrid najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Paříž do města Madrid vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Paříž a Madrid autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Paříž do města Madrid a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk