Autobusy Paříž - Londýn

Nejlevnější autobusy z místa Paříž do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

1124

Průměr

1124

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
23:559h05
Paris, Quai de Bercy
08:00Londýn
1124 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Paříž – Londýn

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
11:408h55
Paris, Quai de Bercy
19:35Londýn
0 přestupů
17:2513h40
Paříž
06:05Londýn
1 přestup
19:0512h00
Paříž
06:05Londýn
1 přestup
21:509h15
Paris, Quai de Bercy
06:05Londýn
0 přestupů
22:408h25
Paříž
06:05Londýn
0 přestupů
23:559h05
Paris, Quai de Bercy
08:00Londýn
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Paříž do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

8 h 25 min

Průměr

8 h 48 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

344 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Paříž – Londýn, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
22:408h25
Paříž
06:05Londýn
1748 1Jednosměrná
0 přestupů
11:408h55
Paris, Quai de Bercy
19:35Londýn
1748 1Jednosměrná
0 přestupů
23:559h05
Paris, Quai de Bercy
08:00Londýn
1124 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Londýn?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Paříž – Londýn

distanceVzdálenost343 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem7 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 027 Kč
frequencyPočet spojů autobusem12 denně
changesPřímé autobusyAno, 12 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciUnion Ivkoni International, Flixbus, BlaBlaCar Bus, Megabus, Eurolines Switzerland nebo Infobus

Na trase Paříž – Londýn v délce 343 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Union Ivkoni International, Flixbus, BlaBlaCar Bus, Megabus, Eurolines Switzerland nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 7 hod 55 min. Počet spojů k dispozici: 12 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 027 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 749 Kč.

Autobusoví dopravci: Autobusy Paříž - Londýn

Cestujte autobusem již od 749 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
BlaBlaCar Bus

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Paříž a Londýn, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Paříž do města Londýn koupíte již za 749 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Paříž - Londýn nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem z města Paříž do města Londýn? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Paříž a Londýn. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Paříž do města Londýn, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 343 km dlouhou cestu mezi městy Paříž a Londýn koupíte na Omio již za 824 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Paříž do města Londýn se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Autobusy Paříž - Londýn

Jeden z nejpohodlnějších způsobů, jak cestovat z Paříže do Londýna, nabízí autobusy. Na této trase jezdí přibližně 16 autobusových spojů denně, a společnost FlixBus nabízí většinu z nich. Vzdálenost mezi oběma městy je přibližně 344 km.

V kolik hodin jezdí autobusy z Paříže do Londýna: Odjezdy a příjezdy

Z Paříže do Londýna odjíždí každý den v průměru 16 autobusů. Autobusy Paříž Londýn jezdí v intervalu cca 3 autobusů každé 3 hodiny. Nejčasnější ranní autobus odjíždí kolem 8:00, zatímco poslední autobus odjíždí kolem 23:00. Prostřednictvím vyhledávače nejlepších spojení Omio můžete po zadání data zjistit časy odjezdů různých autobusových společností z Paříže do Londýna.

Eiffelova věž v Paříži.

Eiffelova věž v Paříži. Zdroj: Unsplash

Jak dlouho trvá cesta autobusem z Paříže do Londýna?

Cesta autobusy Paříž Londýn trvá přibližně 9 hodin. Nejrychlejší autobus zvládne trasu dlouhou 344 km za 8 hodin. Doba jízdy se však může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a stavu dopravy na trase. Součástí cesty může být i krátká přestávka na toaletu čí občerstvení.

Z které zastávky odjíždí autobusy z Paříže a kam přijíždí v Londýně?

Hlavní výchozí stanicí autobusů z Paříže do Londýna je Paris Bercy Seine, která se nachází přibližně 3 km od centra Paříže. Na stanici se snadno dostanete taxíkem nebo linkami metra M6 a M14.

Po příjezdu do Londýna vystoupíte na Victoria Coach Station, hlavním příjezdovém nádraží v Londýně. Mezi další autobusová nádraží, na kterých staví autobusy po příjezdu do Londýna, patří Green Line Coach Station, N Greenwich Stop F a London Stratford.

Informace o londýnském autobusovém nádraží Victoria

Nádraží Victoria London Station se nachází v centru Londýna a jeho hlavní vchod vede z ulice Buckingham Palace Road. Z tohoto autobusového nádraží jezdí většina autobusových spojů na trase Paříž - Londýn. Od autobusového nádraží Victoria se za 10 minut pěšky dostanete na železniční nádraží Victoria, odkud jezdí městské vlaky a metro. Pokud na cestě autobusem z Paříže do Londýna vystoupíte na Victoria Coach Station, velmi snadno se odtud dostanete do centra města. Na autobusovém nádraží najdete úschovnu zavazadel, stánky s občerstvením a toalety.

Co lze vidět na cestě mezi Paříží a Londýnem

Trasa z Paříže do Londýna je poměrně malebná. Během cesty uvidíte údolí Darent Valley, kde se můžete pokochat výhledem na levandulová pole v okolí farmy Castle Farm. Pojedete také kolem starobylé farmy Butser. Burser je přírodní muzeum - archeoskanzen, který ukrývá bohatou historii.

Které společnosti nabízí cestu autobusem z Paříže do Londýna?

Pokud plánujete cestu z Paříže do Londýna autobusem, můžete si vybrat jeden z autobusů společnosti FlixBus, která je hlavním poskytovatelem na této trase. Společnost FlixBus vypravuje z Paříže do Londýna v průměru 4 přímé autobusové linky denně.

Dalším oblíbeným dopravcem na této trase je Blablabus, který nabízí v průměru jeden autobus denně z Paříže do Londýna. Společnost Blablabus nabízí přímé autobusy, takže svou cestu z Paříže do Londýna můžete absolvovat bez zastávek a přestupů.

Autobusy Paříž Londýn: Udržitelné cestování

Jízda autobusem z Paříže do Londýna je, v porovnání s automobily, udržitelný způsob cestování, protože autobusy přepraví více cestujících než soukromé automobily, čímž se snižuje množství emisí na osobu a kilometr. Několik poskytovatelů autobusové dopravy investovalo do autobusů s modernizovanými systémy, které produkují méně emisí. Například některé autobusy FlixBus Paříž Londýn jsou vybaveny modernizovaným produktem Euro6 Diesel. Ve snaze dodržet vysoké ekologické standardy má společnost na trase z Paříže do Londýna několik autobusů na elektrický a solární pohon. Společnost BlaBlaCar, se rovněž zavázala k udržitelnosti díky svému programu "Zero Empty Seats". Na rozdíl od soukromých automobilů absolvují autobusy méně jízd, čímž minimalizují míru emisí uhlíku na našich silnicích.

Autobusy z Paříže do Londýna: služby na palubě

FlixBus má nejlepší vybavení a nabízí špičkové služby a příjemný zážitek z cestování. Při cestě autobusy Flixbus Paříž Londýn získáte přístup k následujícímu vybavení a službám:

  • Zavazadla: V ceně jízdenky na bus Paříž Londýn se společností FlixBus je zahrnuta BEZPLATNÁ přeprava 1 příručního zavazadla a 1 uloženého zavazadla. Hmotnost příručního zavazadla by neměla přesáhnout 11 kg a musí mít takovou velikost, aby se dalo jednoduše uložit do úložného prostoru nad sedadlem nebo pod sedadlem. Hmotnost uloženého zavazadla by neměla přesáhnout 23 kg, a zavazadlo musí být uloženo v zavazadlovém prostoru před nástupem do autobusu. Pokud cestujete s větším počtem zavazdel, budete muset zaplatit příplatek za nadměrné nebo objemné zavazadlo. Jízdní kola jsou ve většině autobusů společnosti FlixBus povolena. Platí limit 5 kol na autobus, pokud budete používat nosič kol, a 3 kola na autobus pro přepravu jízdního kola v obalu na kola. Společnost FlixBus ve svých autobusech nepovoluje přepravu elektrokol. Vzhledem k tomu, že počet míst bývá omezen, doporučujeme vám, abyste si rezervovali místa předem, abyste zjistili jejich dostupnost, pokud plánujete cestovat s jízdním kolem. Zvířata ani domácí mazlíčci nejsou v autobusech společnosti FlixBus povoleni, s výjimkou služebních zvířat pro cestující se zdravotním postižením.
  • Rezervace místa: Při rezervaci jízdenky na bus Paříž Londýn u společnosti FlixBus si můžete rezervovat sedadlo dle vlastního výběru z různých kategorií. Mezi kategorie sedadel patří klasické sedadlo, sedadlo u stolu, panoramatické sedadlo a sedadlo navíc. Chcete-li mít během cesty nejlepší výhled, můžete si rezervovat panoramatické sedadlo vpředu. Cestující, kteří chtějí v tomto autobuse z Paříže do Londýna pracovat, studovat nebo hrát karty, si mohou zarezervovat místo u stolu, zatímco místo Classic Seat je ideální pro ty, kteří chtějí sedět vedle svých přátel nebo rodiny. Pokud chcete více místa kolem sebe, můžete si rezervovat sedadlo Extra Seat.
  • Mobilita a služby pro vozíčkáře: V autobusech společnosti FlixBus z Paříže do Londýna mohou cestovat cestující, kteří používají mobilní zařízení nebo invalidní vozíky. Autobusy jsou vybaveny hydraulickým zvedákem, který pomůže s nástupem. Řidič vám také pomůže nastoupit do autobusu před uložením vašeho pohybového zařízení nebo složeného invalidního vozíku do zavazadlového prostoru autobusu.
  • Tower Bridge v Londýně

    Most Tower Bridge v Londýně. Zdroj: Shutterstock

    Oblíbené destinace v okolí Paříže

    Kromě Londýna můžete z Paříže autobusem navštívit i další destinace. Autobusem můžete vyrazit z Paříže do Lisabonu a poznat tuto portugalskou metropoli oblíbenou pro svou úžasnou architekturu, fantastické jídlo, jedinečnou historii a příjemné počasí. Autobus z Paříže do Bruselu je další skvělou možností, chcete-li navštívit několik muzeí bez front, neuvěřitelné památky, parky a ochutnat belgickou kuchyni.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Paříž – Londýn

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Paříž – Londýn. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Londýn, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Paříž do města Londýn jsou levné, a to již od 749 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Paříž do města Londýn kolem 1 027 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Paříž do města Londýn je vzdálenost autobusem asi 343 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Cesta autobusem z města Paříž do města Londýn trvá v průměru 7 hod 55 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Přímou linku autobusem z města Paříž do města Londýn nabízí například FlixBus nebo BlaBlaCar Bus. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Průměrný počet autobusů z města Paříž do města Londýn je 12 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Na trase Paříž – Londýn odjíždí první ranní autobus v 8: 05. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Paříž v 22: 59. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a autobusové jízdní řády pro cestování z města Paříž do města Londýn.
Výhodné autobusové jízdenky z města Paříž do města Londýn můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Londýn z města Paříž auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Paříž do města Londýn a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk