Autobusy Paříž - Londýn

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Paříž do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
FlixBus
21:009h25
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
05:25London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
FlixBus
12:309h30
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
21:00London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
FlixBus
10:159h40
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
18:55London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
20:509h15
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
05:05London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
23:408h25
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
07:05London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Paříž – Londýn

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
BlaBlaCar Bus
20:509h15
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
05:05London, Victoria Coach Station
0 přestupů přímý spoj
BlaBlaCar Bus
23:408h25
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
07:05London, Victoria Coach Station
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Paříž do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

8 h 25 min

Průměr

8 h 50 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

344 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Paříž – Londýn, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
BlaBlaCar Bus
23:408h25
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
07:05London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů
BlaBlaCar Bus
20:509h15
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
05:05London, Victoria Coach Station
806 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Paříž – Londýn

distanceVzdálenost343 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem7 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 433 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus nebo Infobus

Na trase Paříž – Londýn v délce 343 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 7 hod 55 min. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 632 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 433 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Paris, Gare routière de Roissypôle a cestu končí příjezdem na: London, Victoria Coach Station.

Autobusové společnosti: Paříž - Londýn

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Paříž do města Londýn s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 810 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy autobusů' a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo s výhledem.

Autobusy Paříž - Londýn

Jeden z nejpohodlnějších způsobů, jak cestovat z Paříže do Londýna, nabízí autobusy. Na této trase jezdí přibližně 16 autobusových spojů denně, a společnost FlixBus nabízí většinu z nich. Vzdálenost mezi oběma městy je přibližně 344 km.

V kolik hodin jezdí autobusy z Paříže do Londýna: Odjezdy a příjezdy

Z Paříže do Londýna odjíždí každý den v průměru 16 autobusů. Autobusy Paříž Londýn jezdí v intervalu cca 3 autobusů každé 3 hodiny. Nejčasnější ranní autobus odjíždí kolem 8:00, zatímco poslední autobus odjíždí kolem 23:00. Prostřednictvím vyhledávače nejlepších spojení Omio můžete po zadání data zjistit časy odjezdů různých autobusových společností z Paříže do Londýna.

Eiffelova věž v Paříži.

Eiffelova věž v Paříži. Zdroj: Unsplash

Jak dlouho trvá cesta autobusem z Paříže do Londýna?

Cesta autobusy Paříž Londýn trvá přibližně 9 hodin. Nejrychlejší autobus zvládne trasu dlouhou 344 km za 8 hodin. Doba jízdy se však může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a stavu dopravy na trase. Součástí cesty může být i krátká přestávka na toaletu čí občerstvení.

Z které zastávky odjíždí autobusy z Paříže a kam přijíždí v Londýně?

Hlavní výchozí stanicí autobusů z Paříže do Londýna je Paris Bercy Seine, která se nachází přibližně 3 km od centra Paříže. Na stanici se snadno dostanete taxíkem nebo linkami metra M6 a M14.

Po příjezdu do Londýna vystoupíte na Victoria Coach Station, hlavním příjezdovém nádraží v Londýně. Mezi další autobusová nádraží, na kterých staví autobusy po příjezdu do Londýna, patří Green Line Coach Station, N Greenwich Stop F a London Stratford.

Informace o londýnském autobusovém nádraží Victoria

Nádraží Victoria London Station se nachází v centru Londýna a jeho hlavní vchod vede z ulice Buckingham Palace Road. Z tohoto autobusového nádraží jezdí většina autobusových spojů na trase Paříž - Londýn. Od autobusového nádraží Victoria se za 10 minut pěšky dostanete na železniční nádraží Victoria, odkud jezdí městské vlaky a metro. Pokud na cestě autobusem z Paříže do Londýna vystoupíte na Victoria Coach Station, velmi snadno se odtud dostanete do centra města. Na autobusovém nádraží najdete úschovnu zavazadel, stánky s občerstvením a toalety.

Co lze vidět na cestě mezi Paříží a Londýnem

Trasa z Paříže do Londýna je poměrně malebná. Během cesty uvidíte údolí Darent Valley, kde se můžete pokochat výhledem na levandulová pole v okolí farmy Castle Farm. Pojedete také kolem starobylé farmy Butser. Burser je přírodní muzeum - archeoskanzen, který ukrývá bohatou historii.

Které společnosti nabízí cestu autobusem z Paříže do Londýna?

Pokud plánujete cestu z Paříže do Londýna autobusem, můžete si vybrat jeden z autobusů společnosti FlixBus, která je hlavním poskytovatelem na této trase. Společnost FlixBus vypravuje z Paříže do Londýna v průměru 4 přímé autobusové linky denně.

Dalším oblíbeným dopravcem na této trase je Blablabus, který nabízí v průměru jeden autobus denně z Paříže do Londýna. Společnost Blablabus nabízí přímé autobusy, takže svou cestu z Paříže do Londýna můžete absolvovat bez zastávek a přestupů.

Autobusy Paříž Londýn: Udržitelné cestování

Jízda autobusem z Paříže do Londýna je, v porovnání s automobily, udržitelný způsob cestování, protože autobusy přepraví více cestujících než soukromé automobily, čímž se snižuje množství emisí na osobu a kilometr. Několik poskytovatelů autobusové dopravy investovalo do autobusů s modernizovanými systémy, které produkují méně emisí. Například některé autobusy FlixBus Paříž Londýn jsou vybaveny modernizovaným produktem Euro6 Diesel. Ve snaze dodržet vysoké ekologické standardy má společnost na trase z Paříže do Londýna několik autobusů na elektrický a solární pohon. Společnost BlaBlaCar, se rovněž zavázala k udržitelnosti díky svému programu "Zero Empty Seats". Na rozdíl od soukromých automobilů absolvují autobusy méně jízd, čímž minimalizují míru emisí uhlíku na našich silnicích.

Autobusy z Paříže do Londýna: služby na palubě

FlixBus má nejlepší vybavení a nabízí špičkové služby a příjemný zážitek z cestování. Při cestě autobusy Flixbus Paříž Londýn získáte přístup k následujícímu vybavení a službám:

  • Zavazadla: V ceně jízdenky na bus Paříž Londýn se společností FlixBus je zahrnuta BEZPLATNÁ přeprava 1 příručního zavazadla a 1 uloženého zavazadla. Hmotnost příručního zavazadla by neměla přesáhnout 11 kg a musí mít takovou velikost, aby se dalo jednoduše uložit do úložného prostoru nad sedadlem nebo pod sedadlem. Hmotnost uloženého zavazadla by neměla přesáhnout 23 kg, a zavazadlo musí být uloženo v zavazadlovém prostoru před nástupem do autobusu. Pokud cestujete s větším počtem zavazdel, budete muset zaplatit příplatek za nadměrné nebo objemné zavazadlo. Jízdní kola jsou ve většině autobusů společnosti FlixBus povolena. Platí limit 5 kol na autobus, pokud budete používat nosič kol, a 3 kola na autobus pro přepravu jízdního kola v obalu na kola. Společnost FlixBus ve svých autobusech nepovoluje přepravu elektrokol. Vzhledem k tomu, že počet míst bývá omezen, doporučujeme vám, abyste si rezervovali místa předem, abyste zjistili jejich dostupnost, pokud plánujete cestovat s jízdním kolem. Zvířata ani domácí mazlíčci nejsou v autobusech společnosti FlixBus povoleni, s výjimkou služebních zvířat pro cestující se zdravotním postižením.
  • Rezervace místa: Při rezervaci jízdenky na bus Paříž Londýn u společnosti FlixBus si můžete rezervovat sedadlo dle vlastního výběru z různých kategorií. Mezi kategorie sedadel patří klasické sedadlo, sedadlo u stolu, panoramatické sedadlo a sedadlo navíc. Chcete-li mít během cesty nejlepší výhled, můžete si rezervovat panoramatické sedadlo vpředu. Cestující, kteří chtějí v tomto autobuse z Paříže do Londýna pracovat, studovat nebo hrát karty, si mohou zarezervovat místo u stolu, zatímco místo Classic Seat je ideální pro ty, kteří chtějí sedět vedle svých přátel nebo rodiny. Pokud chcete více místa kolem sebe, můžete si rezervovat sedadlo Extra Seat.
  • Mobilita a služby pro vozíčkáře: V autobusech společnosti FlixBus z Paříže do Londýna mohou cestovat cestující, kteří používají mobilní zařízení nebo invalidní vozíky. Autobusy jsou vybaveny hydraulickým zvedákem, který pomůže s nástupem. Řidič vám také pomůže nastoupit do autobusu před uložením vašeho pohybového zařízení nebo složeného invalidního vozíku do zavazadlového prostoru autobusu.
  • Tower Bridge v Londýně

    Most Tower Bridge v Londýně. Zdroj: Shutterstock

    Oblíbené destinace v okolí Paříže

    Kromě Londýna můžete z Paříže autobusem navštívit i další destinace. Autobusem můžete vyrazit z Paříže do Lisabonu a poznat tuto portugalskou metropoli oblíbenou pro svou úžasnou architekturu, fantastické jídlo, jedinečnou historii a příjemné počasí. Autobus z Paříže do Bruselu je další skvělou možností, chcete-li navštívit několik muzeí bez front, neuvěřitelné památky, parky a ochutnat belgickou kuchyni.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Paříž – Londýn

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Paříž – Londýn. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Londýn, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Paříž do Londýn mohou začínat již od 632 Kč (24 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Paříž do Londýn je 1 433 Kč (53 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Paříž do Londýn autobusem je 7 hod 55 min   na 343 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Paříž do Londýn odjíždí v 7: 00.
Poslední autobus z Paříž do Londýn odjíždí v 22: 59.
1 autobusový spoj krát denně z Paříž do Londýn, které vyžadují minimálně jednu změnu s BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus nebo Infobus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Když se přepravujete z Paříž do Londýn autobus, můžete se spolehnout na BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus nebo Infobus pro nejlepší způsob, jak se dostat do Londýn. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Paříž - Londýn a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Paříž máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Paris, Gare routière de Roissypôle, Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a Paris, Porte Maillot. Při příjezdu do Londýn můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako London, Victoria Coach Station, Luton, London Luton Airport Bus Station a London, Golders Green Station.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Paris, Gare routière de Roissypôle, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce London, Victoria Coach Station, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro autobus z Paříž do Londýn je únor.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat Paříž - Londýn, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk