Autobus z Paříž do Brno

Nejlevnější autobusy z místa Paříž do místa Brno

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

1815

Průměr

1974

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
16:25Paříž23h50 16:15Brno
0 přestupů
1815 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
16:00Paříž16h30 08:30Brno
0 přestupů
1863 1Jednosměrná
Flixbus
21:05Paříž25h15 22:20Brno
0 přestupů
2243 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Paříž – Brno

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
STUDENT AGENCY k.s.
16:00Paříž16h30 08:30Brno
0 přestupů
Flixbus
16:25Paříž23h50 16:15Brno
0 přestupů
Flixbus
21:05Paříž25h15 22:20Brno
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Paříž do místa Brno

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

16 h 30 min

Průměr

21 h 51 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

1039 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Paříž – Brno, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

STUDENT AGENCY k.s.
16:00Paříž16h30 08:30Brno
0 přestupů
1863 1Jednosměrná
Flixbus
16:25Paříž23h50 16:15Brno
0 přestupů
1815 1Jednosměrná
Flixbus
21:05Paříž25h15 22:20Brno
0 přestupů
2243 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Paříž – Brno

distanceVzdálenost1038 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem16 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 531 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciFlixbus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland nebo RegioJet

Na trase Paříž – Brno v délce 1038 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 16 hod 30 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 531 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 260 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a cestu končí příjezdem na: Brno, Hlavní Nádraží.

Autobusové společnosti: Autobusy Paříž - Brno

Za nízké ceny začínající na 1 260 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Paříž a Brno s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy autobusů' a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
Student Agency

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Paříž - Brno autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Paříž - Brno nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 1038 km mezi městy Paříž a Brno můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu z města Paříž do města Brno můžete koupit již za 1 260 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Paříž a Brno: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat z města Paříž do města Brno? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Paříž - Brno autobusy Student Agency. Města Paříž a Brno dělí vzdálenost 1038 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase z města Paříž do města Brno k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Paříž do města Brno autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Paříž – Brno

Tipy pro cestovatele: Do města Brno můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Paříž – Brno mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Paříž do města Brno pořídíte od 1 260 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Paříž do města Brno může být různá. Pohybuje se kolem 1 531 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Brno z města Paříž autobusem je zhruba 1038 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Doba jízdy autobusem z Paříž do Brno je v průměru 16 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Paříž máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine. Po příjezdu do Brno, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)   do stanice Brno, Hlavní Nádraží  

Nejpopulárnější autobusová zastávka pro tuto trasu je Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), a nalézá se přibližně 4.1 km od centra města Paříž. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Brno je Brno, Hlavní Nádraží. Najdete jej 4.1 km od centra.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Paříž – Brno. K dispozici jsou autobusem od společnosti Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland nebo RegioJet. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Průměrný počet autobusů z města Paříž do města Brno je 1 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Na trase Paříž – Brno odjíždí první ranní autobus v 21: 45. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Paříž v 21: 45. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a autobusové jízdní řády pro cestování z města Paříž do města Brno.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Paříž do města Brno vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Brno z města Paříž auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Paříž do města Brno a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

Autobusy Paříž – Brno, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk