Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Ostrava – Budapešť

Do města Budapešť můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Ostrava – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta autobusem z města Ostrava do města Budapešť?

Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Ostrava do města Budapešť pořídíte od 596 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Ostrava do města Budapešť?

Výhodná cena jízdenky autobusem z města Ostrava do města Budapešť se pohybuje kolem 771 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.

Jak daleko je města Budapešť od města Ostrava, když pojedu autobusem?

Pokud chcete jet autobusem, Budapešť je od města Ostrava daleko přibližně 265 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Jaká je dojezdová doba autobusem z města Ostrava do města Budapešť?

Doba jízdy autobusem z Ostrava do Budapešť je v průměru 8 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Jaké jsou spoje autobusy z Ostrava do Budapešť?

Co se týká z Ostrava do Budapešť, můžete vybírat hned z Flixbus nebo RegioJet. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Ostrava do města Budapešť?

Levné jízdenky autobusem z města Ostrava do města Budapešť snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu do Budapešť z Ostrava autobusem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Ostrava do Budapešť, není Budapešť tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Budapešť, které stojí za návštěvu, jsou Vídeň, Praha nebo Bratislava. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!

Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu autobusem mezi městy Ostrava a Budapešť?

Z města Ostrava do města Budapešť můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Ostrava do města Budapešť. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Ostrava
Budapešť
Ostrava
Vybavení
Ostrava, Stodolní
Vybavení
Ostrava, Svinov
Vybavení
Ostrava, hl.n.
Vybavení
Ostrava, nám. Republiky, Kaufland
Vybavení
Ostrava, ÚAN
Vybavení