Autobus z Norimberk do Heidelberg

Nejlevnější autobusy z místa Norimberk do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

453

Průměr

655

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
17:00Norimberk3h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
453 1Jednosměrná
Flixbus
14:25Norimberk6h15 20:40Heidelberg
0 přestupů
478 1Jednosměrná
Flixbus
20:20Norimberk3h05 23:25Heidelberg
0 přestupů
554 1Jednosměrná
Flixbus
09:10Norimberk6h50 16:00Heidelberg
0 přestupů
579 1Jednosměrná
Flixbus
19:15Norimberk5h55 01:10Heidelberg
0 přestupů
1209 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Norimberk – Heidelberg

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
Flixbus
09:10Norimberk6h50 16:00Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
14:25Norimberk6h15 20:40Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
17:00Norimberk3h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
19:15Norimberk5h55 01:10Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
20:20Norimberk3h05 23:25Heidelberg
0 přestupů

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Norimberk do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

3 h 5 min

Průměr

5 h 2 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

172 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Norimberk – Heidelberg, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
17:00Norimberk3h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
453 1Jednosměrná
Flixbus
20:20Norimberk3h05 23:25Heidelberg
0 přestupů
554 1Jednosměrná
Flixbus
19:15Norimberk5h55 01:10Heidelberg
0 přestupů
1209 1Jednosměrná
Flixbus
14:25Norimberk6h15 20:40Heidelberg
0 přestupů
478 1Jednosměrná
Flixbus
09:10Norimberk6h50 16:00Heidelberg
0 přestupů
579 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Norimberk – Heidelberg

distanceVzdálenost171 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky428 Kč
frequencyPočet spojů autobusem3 denně
changesPřímé autobusyAno, 3 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixbus, Eurolines France, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn

Na trase Norimberk – Heidelberg v délce 171 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 2 hod 55 min. Počet spojů k dispozici: 3 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 428 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 327 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Nuremberg, Opernhaus a cestu končí příjezdem na: Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf).

Autobusové společnosti: Norimberk - Heidelberg

Kupte a cestujte autobusy z města Norimberk do města Heidelberg za nízké ceny začínající na 328 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Deutsche Bahn
FlixBus

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu autobusem mezi městy Norimberk a Heidelberg. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Norimberk do města Heidelberg, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Norimberk do města Heidelberg koupíte již za 328 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Norimberk - Heidelberg nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Norimberk a Heidelberg? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Norimberk – Heidelberg

Tipy pro cestovatele: Do města Heidelberg můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Norimberk – Heidelberg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Norimberk do města Heidelberg jsou levné, a to již od 327 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Norimberk do města Heidelberg kolem 428 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Norimberk do města Heidelberg je to autobusem kolem 171 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Norimberk - Heidelberg pojedete v průměru 2 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Norimberk máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Nuremberg, Opernhaus a Nuremberg. Po příjezdu do Heidelberg, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf), Heidelberg, Fernbus Haltestelle Heidelberg (hbf) a Heidelberg, HD Hauptbahnhof Ost.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Nuremberg, Opernhaus   do stanice Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf)  

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Nuremberg, Opernhaus a nachází se 830 m od centra města Norimberk.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf). Nachází se 830 m od centra města Heidelberg.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn, pro cestování mezi městy Norimberk a Heidelberg najdete na Omio.
Přímý spoj Norimberk – Heidelberg poskytuje například Flixbus nebo BlaBlaCar. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Norimberk – Heidelberg levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Průměrný počet autobusů z města Norimberk do města Heidelberg je 3 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Na trase Norimberk – Heidelberg odjíždí první ranní autobus v 17: 00. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Norimberk v 17: 00. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy autobusů pro cestování z města Norimberk do města Heidelberg.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Norimberk do města Heidelberg vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Norimberk do města Heidelberg můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Norimberk do města Heidelberg. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.
DomůAutobusyAutobusem do HeidelbergAutobus z Norimberk do Heidelberg

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk