Autobus z Neapol do Assisi

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Neapol do místa Assisi

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

FlixBus
22:1512h20
Neapol
10:35Assisi
815 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:3010h20
Neapol
18:50Assisi
1658 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Neapol – Assisi

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
FlixBus
08:3010h20
Neapol
18:50Assisi
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
22:1512h20
Neapol
10:35Assisi
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Neapol do místa Assisi

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

10 h 20 min

Průměr

11 h 20 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

283 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Neapol – Assisi, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixBus
08:3010h20
Neapol
18:50Assisi
1658 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
22:1512h20
Neapol
10:35Assisi
815 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Neapol – Assisi

distanceVzdálenost282 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 50 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky761 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar, FlixBus, El Pilar, Marino Autolinee nebo Itabus

Na trase Neapol – Assisi v délce 282 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar, FlixBus, El Pilar, Marino Autolinee nebo Itabus. Cesta v průměru trvá 4 hod 50 min. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 316 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 761 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Naples Capodichino Airport Terminal Bus a cestu končí příjezdem na: Assisi, Santa Maria degli Angeli Stazione.

Autobusoví dopravci: Autobusy Neapol - Assisi

Kupte a cestujte autobusy z města Neapol do města Assisi za nízké ceny začínající na 316 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Neapol – Assisi

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Neapol – Assisi. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Assisi, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Neapol do Assisi mohou začínat již od 316 Kč (12 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Neapol do Assisi je 761 Kč (29 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Neapol do Assisi autobusem je 4 hod 50 min   na 282 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Neapol do Assisi odjíždí v 8: 30.
Poslední autobus z Neapol do Assisi odjíždí v 22: 15.
1 autobusový spoj krát denně z Neapol do Assisi, které vyžadují minimálně jednu změnu s BlaBlaCar, FlixBus, El Pilar, Marino Autolinee nebo Itabus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Vezměte autobus z Neapol do Assisi s BlaBlaCar, FlixBus, El Pilar, Marino Autolinee nebo Itabus. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci pro journey Neapol - Assisi, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Neapol máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Naples Capodichino Airport Terminal Bus, Naples, Piazza Giuseppe Garibaldi a Naples, Via Amerigo Vespucci / Via Antonio Toscano. Při příjezdu do Assisi můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Assisi, Santa Maria degli Angeli Stazione a Assisi, Pizza San Pietro.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Naples Capodichino Airport Terminal Bus, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Assisi, Santa Maria degli Angeli Stazione, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Neapol do Assisi autobusem je únor.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Neapol a Assisi 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Autobusy Neapol – Assisi a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobus z Neapol do Assisi

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk