Autobus z Mnichov do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

857

Průměr

875

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
00:40München, ZOB5h50 06:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
857 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
16:30München, ZOB4h30 21:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
09:30München, ZOB4h30 14:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Mnichov – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
00:40München, ZOB5h50 06:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
09:30München, ZOB4h30 14:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
16:30München, ZOB4h30 21:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

4 h 30 min

Průměr

4 h 56 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

300 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
16:30München, ZOB4h30 21:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
09:30München, ZOB4h30 14:00Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná
00:40München, ZOB5h50 06:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
857 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Mnichov – Praha

Z bavorského Mnichova se do pražské metropole dostaneme snadno a rychle expresními autobusovými linkami hned několika dopravců. Autobusy Mnichov - Praha jezdí na této trase pravidelně každou hodinu. Denně je odbavováno více než 20 odjezdů do ČR. Nejrychlejší spoj ujede vzdálenost téměř 400 km mezi Mnichovem a Prahou za 4-5 hodin.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov - Praha operuje několik různých dopravců. Autobusové spoje na této trase nabízí například Flixbus, Deutsche Bahn, Eurolines nebo Leo Express. Každá společnost denně vysílá autobusy zhruba 5x.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov Praha jsou odbavovány v pravidelných intervalech v průběhu celého dne, včetně víkendů. Linky na trase jsou přímé bez nutnosti přestupu. Cesta trvá průměrně 5 hodin, nejrychlejší spoj s Eurolines zabere celkem 4 hodiny 25 minut.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Mnichov – Praha?

Autobusy na této trase jsou operovány až 21x denně od rána do večera ve zhruba hodinových intervalech. První spoj je možno využít po 7 hodině ranní, poslední těsně před půlnocí. Na této poměrně frekventované trase z Bavorska do Prahy je operováno téměř 150 spojů za týden, a 550 linek za měsíc.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Mnichov – Praha?

Odjezd z nádraží: Většina mezinárodních autobusových spojů z Mnichova do Prahy odjíždí z hlavního autobusového terminálu ZOB ve stanici pozemního metra Hackerbrücke. Autobusové nádraží ZOB v Mnichově se nachází jen několik málo stanic od centra města, kam se dá dojít bez problému také pěšky. Nádraží je dobře vybaveno, najdeme zde pekárnu, supermarket, fastfood, toalety, bankomat, a můžeme si zde samozřejmě pořídit také jízdenky od dopravců. V suterénu se nachází jednotlivá nástupiště. Vše je zde dobře a srozumitelně značeno. V neděli je provoz některých služeb omezen, což platí standardně pro celé Německo.

Příjezd na nádraží: Ústřední autobusové nádraží Praha Florenc se nachází přímo v srdci města, nedaleko vlakového nádraží. Hned u nádraží najdeme vchod do metra linky B a C, k dispozici je zde také tramvaj. Nádraží nabídne cestujícím čekárnu, toalety a úschovnu zavazadel. Dá se zde připojit zdarma k internetu nebo se zde občerstvit. Poměrně dost mezinárodních expresů přijíždí na zastávku v ulici Wilsonova, která se nachází přímo před budovou hlavního vlakového nádraží v Praze, nedaleko ÚAN Florenc. Hlavní nádraží je také napojeno na systém MHD. Vybavenost hlavního nádraží v Praze je velmi dobrá. Je zde hodně možností občerstvení, obchodů, bank a kaváren.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Praha

Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Mnichov – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenky z města Mnichov do města Praha mohou stát již 754 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Mnichov do města Praha.
Výhodná cena jízdenky autobusem z města Mnichov do města Praha se pohybuje kolem 930 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Z města Mnichov do města Praha je kilometrová vzdálenost autobusem asi 299 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Autobusem z Mnichov do Praha pojedete v průměru 4 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jízdní řády z Mnichov do Praha vám Omio vyhledá jako BlaBlaCar, RegioJet, Eurolines France, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. DTG Deutsche Touring GmbH, Flixbus, Deutsche Bahn nebo Leo Express.
Přímý spoj Mnichov – Praha poskytuje například Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Mnichov – Praha levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky autobusem z města Mnichov do města Praha rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Praha autobusem, jezdí také často na místa jako Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Cestovat z města Mnichov do města Praha bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Mnichov do města Praha.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Mnichov
Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk