Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 1..

Cheapest

519

Average

519

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Mnichov–Praha zakoupená v den cesty stojí přibližně 519 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 519 Kč.

16:00Mnichov4h00 20:00Praha
0 changes
519 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Mnichov – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (út 18. ledna).
16:00Mnichov4h00 20:00Praha
0 changes

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
6357 TAP Portugal
st
19. 1.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
8958 Lufthansa Cityline
čt
20. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
8958 Lufthansa Cityline

21. 1.
725 Deutsche Bahn
467 Flixbus
6461 TAP Portugal
so
22. 1.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
6746 TAP Portugal
ne
23. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
5691 Lufthansa Cityline
po
24. 1.
725 Deutsche Bahn
517 STUDENT AGENCY k.s.
5686 Lufthansa Cityline
út
25. 1.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
5760 TAP Portugal
st
26. 1.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
5686 Lufthansa Cityline
čt
27. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
5686 Lufthansa Cityline

28. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
3816 Lufthansa Cityline
so
29. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
3816 Lufthansa Cityline
ne
30. 1.
725 Deutsche Bahn
517 STUDENT AGENCY k.s.
3816 Lufthansa Cityline
po
31. 1.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
3192 Lufthansa Cityline
út
1. 2.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
3197 Lufthansa Cityline
st
2. 2.
725 Deutsche Bahn
Hledej ceny
2569 Lufthansa Cityline
čt
3. 2.
725 Deutsche Bahn
517 STUDENT AGENCY k.s.
2569 Lufthansa Cityline

4. 2.
725 Deutsche Bahn with connection
519 Flixbus
2569 Lufthansa Cityline
so
5. 2.
725 Deutsche Bahn
519 Flixbus
2569 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
725 Deutsche Bahn
467 Flixbus
2572 Lufthansa Cityline

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 1..

Nejrychlejší cesta

4 h

Průměr

4 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

300 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Tyto přímé autobusy urazí 300 km dlouhou trasu v průměru za 4 h , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 4 h .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 4 h a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

16:00Mnichov4h00 20:00Praha
0 changes
519 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Mnichov – Praha

Z bavorského Mnichova se do pražské metropole dostaneme snadno a rychle expresními autobusovými linkami hned několika dopravců. Autobusy Mnichov - Praha jezdí na této trase pravidelně každou hodinu. Denně je odbavováno více než 20 odjezdů do ČR. Nejrychlejší spoj ujede vzdálenost téměř 400 km mezi Mnichovem a Prahou za 4-5 hodin.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov - Praha operuje několik různých dopravců. Autobusové spoje na této trase nabízí například Flixbus, Deutsche Bahn, Eurolines nebo Leo Express. Každá společnost denně vysílá autobusy zhruba 5x.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov Praha jsou odbavovány v pravidelných intervalech v průběhu celého dne, včetně víkendů. Linky na trase jsou přímé bez nutnosti přestupu. Cesta trvá průměrně 5 hodin, nejrychlejší spoj s Eurolines zabere celkem 4 hodiny 25 minut.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Mnichov – Praha?

Autobusy na této trase jsou operovány až 21x denně od rána do večera ve zhruba hodinových intervalech. První spoj je možno využít po 7 hodině ranní, poslední těsně před půlnocí. Na této poměrně frekventované trase z Bavorska do Prahy je operováno téměř 150 spojů za týden, a 550 linek za měsíc.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Mnichov – Praha?

Odjezd z nádraží: Většina mezinárodních autobusových spojů z Mnichova do Prahy odjíždí z hlavního autobusového terminálu ZOB ve stanici pozemního metra Hackerbrücke. Autobusové nádraží ZOB v Mnichově se nachází jen několik málo stanic od centra města, kam se dá dojít bez problému také pěšky. Nádraží je dobře vybaveno, najdeme zde pekárnu, supermarket, fastfood, toalety, bankomat, a můžeme si zde samozřejmě pořídit také jízdenky od dopravců. V suterénu se nachází jednotlivá nástupiště. Vše je zde dobře a srozumitelně značeno. V neděli je provoz některých služeb omezen, což platí standardně pro celé Německo.

Příjezd na nádraží: Ústřední autobusové nádraží Praha Florenc se nachází přímo v srdci města, nedaleko vlakového nádraží. Hned u nádraží najdeme vchod do metra linky B a C, k dispozici je zde také tramvaj. Nádraží nabídne cestujícím čekárnu, toalety a úschovnu zavazadel. Dá se zde připojit zdarma k internetu nebo se zde občerstvit. Poměrně dost mezinárodních expresů přijíždí na zastávku v ulici Wilsonova, která se nachází přímo před budovou hlavního vlakového nádraží v Praze, nedaleko ÚAN Florenc. Hlavní nádraží je také napojeno na systém MHD. Vybavenost hlavního nádraží v Praze je velmi dobrá. Je zde hodně možností občerstvení, obchodů, bank a kaváren.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Praha

Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Mnichov – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik stojí low cost autobusový jízdenka z města Mnichov do města Praha?

Autobusový jízdenky z města Mnichov do města Praha mohou stát již 467 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Mnichov do města Praha.

Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Mnichov do města Praha?

Jízdné autobusem z města Mnichov do města Praha může být různé. Pohybuje se kolem 496 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jak je to daleko z města Mnichov do města Praha autobusem?

Pokud chcete jet autobusem, Praha je od města Mnichov daleko přibližně 299 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Jak dlouho pojedu autobusem z města Mnichov do města Praha?

Dojezdová doba autobusem z města Mnichov do města Praha je v průměru 4 hod 35 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Který jezdí z Mnichov do Praha?

Co se týká z Mnichov do Praha, můžete vybírat hned z Flixbus, Eurolines Switzerland, Deutsche Bahn, RegioJet, Eurolines France, Eurolines Germany, Leo Express, BlaBlaCar, Infobus, Deinbus, DTG Deutsche Touring GmbH, Tourbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Jak najdu levně spoj Mnichov – Praha přímo?

Pokud chcete jet autobusem z města Mnichov do města Praha přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus nebo BlaBlaCar. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Mnichov do města Praha.

Jak získám výhodné jízdenky autobusem z města Mnichov do města Praha?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Mnichov do města Praha vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Chci jet autobusem z Mnichov do Praha. Jaká další místa blízko Praha stojí za návštěvu?

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Praha často také jezdí do Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Co když nemám auto a chci jet z města Mnichov do města Praha? Můžu jet autobusem?

Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Praha z města Mnichov. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Mnichov do města Praha a kupte si levné autobusový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Mnichov
Praha
München ZOB Hackerbrücke
Vybavení