Autobus z Mnichov do Praha

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
STUDENT AGENCY k.s.
16:304h45
München, ZOB
21:15Praha, ÚAN Florenc
427 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
17:105h15
München, ZOB
22:25Praha, Hlavní Nádraží
617 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
22:155h00
München, Fröttmaning P+R Parkplatz
03:15Praha, Hlavní Nádraží
617 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
00:255h35
München, Fröttmaning P+R Parkplatz
06:00Praha, Hlavní Nádraží
617 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
09:304h45
München, ZOB
14:15Praha, ÚAN Florenc
642 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Mnichov – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
STUDENT AGENCY k.s.
00:405h50
München, ZOB
06:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů přímý spoj
STUDENT AGENCY k.s.
09:304h45
München, ZOB
14:15Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů přímý spoj
STUDENT AGENCY k.s.
16:304h45
München, ZOB
21:15Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

4 h 45 min

Průměr

5 h 6 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

300 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
STUDENT AGENCY k.s.
16:304h45
München, ZOB
21:15Praha, ÚAN Florenc
427 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
STUDENT AGENCY k.s.
09:304h45
München, ZOB
14:15Praha, ÚAN Florenc
642 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
00:405h50
München, ZOB
06:30Praha, ÚAN Florenc
803 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Mnichov – Praha

distanceVzdálenost299 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky857 Kč
frequencyPočet spojů autobusem5 denně
changesPřímé autobusyAno, 5 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Deutsche Bahn nebo Student Agency

Na trase Mnichov – Praha v délce 299 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Deutsche Bahn nebo Student Agency. Cesta v průměru trvá 4 hod 45 min. Počet spojů za den: 5 autobusových spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 427 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 857 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky München, ZOB a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusoví dopravci: Mnichov - Praha

Za nízké ceny začínající na 427 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Mnichov a Praha s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Mnichov do města Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Autobusy Mnichov – Praha

Z bavorského Mnichova se do pražské metropole dostaneme snadno a rychle expresními autobusovými linkami hned několika dopravců. Autobusy Mnichov - Praha jezdí na této trase pravidelně každou hodinu. Denně je odbavováno více než 20 odjezdů do ČR. Nejrychlejší spoj ujede vzdálenost téměř 400 km mezi Mnichovem a Prahou za 4-5 hodin.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov - Praha operuje několik různých dopravců. Autobusové spoje na této trase nabízí například Flixbus, Deutsche Bahn, Eurolines nebo Leo Express. Každá společnost denně vysílá autobusy zhruba 5x.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Mnichov – Praha?

Autobusy Mnichov Praha jsou odbavovány v pravidelných intervalech v průběhu celého dne, včetně víkendů. Linky na trase jsou přímé bez nutnosti přestupu. Cesta trvá průměrně 5 hodin, nejrychlejší spoj s Eurolines zabere celkem 4 hodiny 25 minut.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Mnichov – Praha?

Autobusy na této trase jsou operovány až 21x denně od rána do večera ve zhruba hodinových intervalech. První spoj je možno využít po 7 hodině ranní, poslední těsně před půlnocí. Na této poměrně frekventované trase z Bavorska do Prahy je operováno téměř 150 spojů za týden, a 550 linek za měsíc.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Mnichov – Praha?

Odjezd z nádraží: Většina mezinárodních autobusových spojů z Mnichova do Prahy odjíždí z hlavního autobusového terminálu ZOB ve stanici pozemního metra Hackerbrücke. Autobusové nádraží ZOB v Mnichově se nachází jen několik málo stanic od centra města, kam se dá dojít bez problému také pěšky. Nádraží je dobře vybaveno, najdeme zde pekárnu, supermarket, fastfood, toalety, bankomat, a můžeme si zde samozřejmě pořídit také jízdenky od dopravců. V suterénu se nachází jednotlivá nástupiště. Vše je zde dobře a srozumitelně značeno. V neděli je provoz některých služeb omezen, což platí standardně pro celé Německo.

Příjezd na nádraží: Ústřední autobusové nádraží Praha Florenc se nachází přímo v srdci města, nedaleko vlakového nádraží. Hned u nádraží najdeme vchod do metra linky B a C, k dispozici je zde také tramvaj. Nádraží nabídne cestujícím čekárnu, toalety a úschovnu zavazadel. Dá se zde připojit zdarma k internetu nebo se zde občerstvit. Poměrně dost mezinárodních expresů přijíždí na zastávku v ulici Wilsonova, která se nachází přímo před budovou hlavního vlakového nádraží v Praze, nedaleko ÚAN Florenc. Hlavní nádraží je také napojeno na systém MHD. Vybavenost hlavního nádraží v Praze je velmi dobrá. Je zde hodně možností občerstvení, obchodů, bank a kaváren.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Mnichov – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Praha, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Mnichov do Praha mohou začínat již od 427 Kč (16 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Mnichov do Praha je 857 Kč (32 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Mnichov do Praha je 4 hod 45 min   na 299 km dlouhé trip, s přibližně 5 autobusových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Mnichov do Praha odjíždí v 6: 00.
Poslední autobus z Mnichov do Praha odjíždí v 22: 55.
5 autobusových spojů krát denně z Mnichov do Praha, které vyžadují minimálně jednu změnu s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Deutsche Bahn nebo Student Agency. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Vezměte autobus z Mnichov do Praha s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus, BlaBlaCar, Deutsche Bahn nebo Student Agency. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci pro trip Mnichov - Praha, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z München, ZOB, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Praha, Hlavní Nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Mnichov do Praha autobusem je březen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat Mnichov - Praha, včetně cesty autobus, vlak nebo let.
DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Mnichov do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk