Autobus z Mnichov do Plzeň

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Plzeň

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

552

Průměr

796

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

STUDENT AGENCY k.s.
08:30Mnichov8h15 16:45Plzeň
0 přestupů
552 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
15:30Mnichov7h50 23:20Plzeň
0 přestupů
855 1Jednosměrná
Flixbus
22:45Mnichov6h20 05:05Plzeň
0 přestupů
983 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Mnichov – Plzeň

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
STUDENT AGENCY k.s.
08:30Mnichov8h15 16:45Plzeň
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
15:30Mnichov7h50 23:20Plzeň
0 přestupů
Flixbus
22:45Mnichov6h20 05:05Plzeň
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Plzeň

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

6 h 20 min

Průměr

7 h 28 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

222 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Plzeň, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
22:45Mnichov6h20 05:05Plzeň
0 přestupů
983 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
15:30Mnichov7h50 23:20Plzeň
0 přestupů
855 1Jednosměrná
STUDENT AGENCY k.s.
08:30Mnichov8h15 16:45Plzeň
0 přestupů
552 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Mnichov – Plzeň

distanceVzdálenost222 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 35 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky672 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, RegioJet nebo Flixbus

Na trase Mnichov – Plzeň v délce 222 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, RegioJet nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 4 hod 35 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 428 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 672 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky München, ZOB a cestu končí příjezdem na: Plzeň, NC Borská Pole.

Autobusové společnosti: Autobusy Mnichov - Plzeň

Autobusy vás dostanou z města Mnichov do města Plzeň za ceny již od 428 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Mnichov a Plzeň: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat z města Mnichov do města Plzeň? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Mnichov - Plzeň autobusy Student Agency. Města Mnichov a Plzeň dělí vzdálenost 222 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Mnichov a Plzeň k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Mnichov do města Plzeň autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

Informace o dopravě Mnichov - Plzeň autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 4 hod 25 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Mnichov - Plzeň na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Mnichov - Plzeň nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 222 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 428 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Plzeň

Tipy pro cestovatele: Do města Plzeň můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Mnichov – Plzeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Mnichov do města Plzeň jsou levné, a to již od 428 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Mnichov do města Plzeň kolem 672 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Mnichov do města Plzeň bude kolem 222 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Dojezdová doba autobusem z města Mnichov do města Plzeň je v průměru 4 hod 35 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Pokud cestujete Autobusem z města Mnichov, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například München, ZOB, Munich, Goeppert Mayer Straße/ Frottmain a Munich, Hauptbahnhof Nord. Po příjezdu do cílové destinace Plzeň, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Plzeň, NC Borská Pole, Plzeň, Folmavská Rondel a Plzeň, Severka.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice München, ZOB   a s příjezdem do stanice Plzeň, NC Borská Pole.

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je München, ZOB, a nalézá se přibližně 4.2 km od centra města Mnichov. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Plzeň je Plzeň, NC Borská Pole. Najdete jej 4.2 km od centra.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Mnichov – Plzeň. K dispozici jsou autobusem od společnosti BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, RegioJet nebo Flixbus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 autobusový spoj denně z města Mnichov do města Plzeň. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Na trase Mnichov – Plzeň odjíždí první ranní autobus v 15: 30. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Mnichov v 15: 30. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy autobusů pro cestování z města Mnichov do města Plzeň.
Výhodné autobusové jízdenky z města Mnichov do města Plzeň můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Mnichov do města Plzeň bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Autobusy Mnichov – Plzeň, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk