Autobus z Mnichov do Paříž

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

1148

Průměr

2526

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

15:0010h10
Mnichov
01:10Paříž
1148 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
08:1512h40
München, ZOB
20:55Paris, Quai de Bercy
1747 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
23:0513h40
Mnichov
12:45Paris, Quai de Bercy
3245 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
06:2012h00
München, ZOB
18:20Paris, Quai de Bercy
3245 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
20:0011h50
München, ZOB
07:50Paris, Quai de Bercy
3245 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Mnichov – Paříž

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
20:3013h25
München, ZOB
09:55Paříž
1 přestup
20:3013h55
München, ZOB
10:25Paříž
1 přestup
20:3011h45
München, ZOB
08:15Paris, Quai de Bercy
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

11 h 45 min

Průměr

11 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

684 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
20:3011h45
München, ZOB
08:15Paris, Quai de Bercy
3494 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Paříž?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Mnichov – Paříž

distanceVzdálenost684 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem11 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 605 Kč
frequencyPočet spojů autobusem6 denně
changesPřímé autobusyAno, 6 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International, Flixbus, Movelia nebo BlaBlaCar

Na trase Mnichov – Paříž v délce 684 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International, Flixbus, Movelia nebo BlaBlaCar. Cesta v průměru trvá 11 hod 45 min. Počet spojů k dispozici: 6 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 248 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 605 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky München, ZOB a cestu končí příjezdem na: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).

Autobusové společnosti: Mnichov - Paříž

Za nízké ceny začínající na 1 248 Kč můžete cestovat autobusem z města Mnichov do města Paříž s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
BlaBlaCar Bus

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Mnichov - Paříž autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Mnichov - Paříž nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 684 km mezi městy Mnichov a Paříž můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu mezi městy Mnichov a Paříž můžete koupit již za 1 248 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Mnichov do města Paříž. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Mnichov do města Paříž, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 684 km dlouhou cestu z města Mnichov do města Paříž koupíte na Omio již za 2 247 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Mnichov a Paříž se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Paříž

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Mnichov – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Paříž, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Mnichov do města Paříž jsou levné, a to již od 1 248 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Cena autobusové jízdenky z města Mnichov do města Paříž se pohybuje kolem 1 605 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější autobusové jízdenky.
Vzdálenost do města Paříž z města Mnichov autobusem je zhruba 684 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Autobusem na trase Mnichov - Paříž pojedete v průměru 11 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Mnichov máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: München, ZOB, Munich, Goeppert Mayer Straße/ Frottmain a Munich, Hauptbahnhof Nord. Po příjezdu do Paříž, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice München, ZOB   do stanice Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)  

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je München, ZOB, a nalézá se přibližně 4.2 km od centra města Mnichov. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Paříž je Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine). Najdete jej 4.2 km od centra.

Přímou linku autobusem z města Mnichov do města Paříž nabízí například FlixBus nebo BlaBlaCar. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Průměrný počet autobusů z města Mnichov do města Paříž je 6 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Na trase Mnichov – Paříž odjíždí první ranní autobus v 5: 15. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Mnichov v 22: 59. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy autobusů pro cestování z města Mnichov do města Paříž.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Mnichov do města Paříž rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Mnichov a Paříž autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Mnichov do města Paříž a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk