Autobus z Mnichov do Londýn

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

2378

Průměr

2624

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

20:30München, ZOB23h45 19:15Londýn
1 přestup
2378 1Jednosměrná
06:00München, ZOB24h00 05:00Londýn
0 přestupů
2869 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Mnichov – Londýn

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
06:00München, ZOB24h00 05:00Londýn
0 přestupů
20:30München, ZOB23h45 19:15Londýn
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

23 h 45 min

Průměr

23 h 52 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

918 km

1 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Londýn, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
20:30München, ZOB23h45 19:15Londýn
1 přestup
2378 1Jednosměrná
06:00München, ZOB24h00 05:00Londýn
0 přestupů
2869 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Londýn?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Mnichov – Londýn

distanceVzdálenost917 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem22 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 847 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH nebo Eurolines France

Na trase Mnichov – Londýn v délce 917 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH nebo Eurolines France. Cesta v průměru trvá 22 hod 45 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 847 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 512 Kč.

Autobusové společnosti: Autobusy Mnichov - Londýn

Za nízké ceny začínající na 1 512 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Mnichov a Londýn s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
BlaBlaCar Bus

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Mnichov - Londýn na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Mnichov - Londýn nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 917 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 512 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Mnichov - Londýn autobusem se společností BlaBlaCar Bus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti BlaBlaCar Bus, které vám budou pro cestu na trase Mnichov - Londýn nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 917 km mezi městy Mnichov a Londýn můžete urazit autobusem společnosti BlaBlaCar Bus. Levné pro tuto trasu mezi městy Mnichov a Londýn můžete koupit již za 1 764 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností BlaBlaCar Bus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Londýn

Tipy pro cestovatele: Do města Londýn můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Mnichov – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Mnichov do města Londýn pořídíte od 1 512 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Mnichov do města Londýn se pohybuje kolem 1 847 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Mnichov do města Londýn je to autobusem kolem 917 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Dojezdová doba autobusem z města Mnichov do města Londýn je v průměru 22 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například BlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International, Flixbus, DTG Deutsche Touring GmbH nebo Eurolines France, pro cestování mezi městy Mnichov a Londýn najdete na Omio.
První autobus dne odjíždí z města Mnichov do města Londýn v 19: 30. Poslední autobus ve městě Mnichov odjíždí v 19: 30 do města Londýn. Všechny odjezdy autobusů najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Levné autobusové jízdenky z města Mnichov do města Londýn snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Mnichov do města Londýn bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk