Autobus z Mnichov do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější autobusy z místa Mnichov do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

651

Průměr

651

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
02:00Mnichov6h45 08:45Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
651 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Mnichov – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
02:00Mnichov6h45 08:45Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.
čt
20. 10.

21. 10.
so
22. 10.
ne
23. 10.
po
24. 10.

Nejrychlejší autobusy z místa Mnichov do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

6 h 45 min

Průměr

6 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

304 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Mnichov – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

02:00Mnichov6h45 08:45Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
651 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Frankfurt nad Mohanem?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Mnichov – Frankfurt nad Mohanem

Tipy pro cestovatele: Do města Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Mnichov – Frankfurt nad Mohanem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem pořídíte od 468 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena jízdenky autobusem z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem se pohybuje kolem 635 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Vzdálenost do města Frankfurt nad Mohanem z města Mnichov autobusem je zhruba 304 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Doba jízdy autobusem z Mnichov do Frankfurt nad Mohanem je v průměru 6 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Mnichov do Frankfurt nad Mohanem vám Omio vyhledá jako BlaBlaCar Bus, Nomago, Globtour Medjugorjie d. O. O. Eurolines France, Flixbus, Eurolines Switzerland, Infobus, Eurolines Germany, Croatia Bus d. O. O. BlaBlaCar nebo Pinkbus.
Přímou linku autobusem z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem nabízí například Flixbus, BlaBlaCar nebo Globtour Medjugorjie d. O. O. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky autobusem z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Frankfurt nad Mohanem často také jezdí do Berlín, Paříž nebo Amsterdam. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Frankfurt nad Mohanem a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.
Cestovat z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Mnichov do města Frankfurt nad Mohanem.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Mnichov

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk