Autobus z Milán do Paříž

Nejlevnější autobusy z místa Milán do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

973

Průměr

973

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:0012h00
Milano, Autostazione Lampugnano
07:00Paris, Quai de Bercy
973 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
23:5512h55
Milano, Autostazione Lampugnano
12:50Paris, Quai de Bercy
973 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
17:3012h15
Milano, Autostazione Lampugnano
05:45Paris, Quai de Bercy
973 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Milán – Paříž

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
17:3012h15
Milano, Autostazione Lampugnano
05:45Paris, Quai de Bercy
0 přestupů
19:0012h00
Milano, Autostazione Lampugnano
07:00Paris, Quai de Bercy
0 přestupů
19:0014h00
Milano, Autostazione Lampugnano
09:00Paříž
1 přestup
23:5512h55
Milano, Autostazione Lampugnano
12:50Paris, Quai de Bercy
0 přestupů
23:5516h10
Milano, Autostazione Lampugnano
16:05Paříž
1 přestup
23:5514h40
Milano, Autostazione Lampugnano
14:35Paříž
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Milán do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

12 h

Průměr

12 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

640 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Milán – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
19:0012h00
Milano, Autostazione Lampugnano
07:00Paris, Quai de Bercy
973 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Paříž?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Milán – Paříž

distanceVzdálenost639 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem12 hod 35 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky927 Kč
frequencyPočet spojů autobusem4 denně
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciMovelia, BlaBlaCar Bus, Flixbus nebo BlaBlaCar

Na trase Milán – Paříž v délce 639 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Movelia, BlaBlaCar Bus, Flixbus nebo BlaBlaCar. Cesta v průměru trvá 12 hod 35 min. Počet spojů k dispozici: 4 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 927 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 724 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Milan, MILANO - P. Zza Laghi usc. Autostrada new svinc a cestu končí příjezdem na: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).

Autobusové společnosti: Milán - Paříž

Cestujte autobusem již od 724 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
BlaBlaCar Bus

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Milán do města Paříž. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Milán do města Paříž, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 639 km dlouhou cestu z města Milán do města Paříž koupíte na Omio již za 724 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Milán a Paříž se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Milán - Paříž autobusem se společností BlaBlaCar Bus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti BlaBlaCar Bus, které vám budou pro cestu na trase Milán - Paříž nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 639 km mezi městy Milán a Paříž můžete urazit autobusem společnosti BlaBlaCar Bus. Levné pro tuto trasu z města Milán do města Paříž můžete koupit již za 974 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností BlaBlaCar Bus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Milán – Paříž

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Milán – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Paříž, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Milán do města Paříž pořídíte od 724 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodné jízdné autobusem z města Milán do města Paříž vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 927 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Milán do města Paříž je vzdálenost autobusem asi 639 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Autobusem na trase Milán - Paříž pojedete v průměru 12 hod 35 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Milán, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových nádraží, například Milan, MILANO - P. Zza Laghi usc. Autostrada new svinc, Novegro-Tregarezzo, Aeroporto di Milano Linate a Milan, Exhibition and Trade Center (Viale Teodorico). Po příjezdu do cílové destinace Paříž, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Milan, MILANO - P. Zza Laghi usc. Autostrada new svinc   a s příjezdem do stanice Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Milan, MILANO - P. Zza Laghi usc. Autostrada new svinc, a nalézá se přibližně 10.2 km od centra města Milán. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Paříž je Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine). Najdete jej 10.2 km od centra.

Pokud chcete jet autobusem z města Milán do města Paříž přímo, podívejte se na spoje, které poskytují FlixBus nebo BlaBlaCar Bus. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Milán do města Paříž.
Průměrný počet autobusů z města Milán do města Paříž je 4 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Milán v 8: 20. Poslední autobus dne odjíždí do města Paříž v 22: 40 z města Milán. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Milán a Paříž, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Výhodné autobusové jízdenky z města Milán do města Paříž můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Milán a Paříž autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Milán do města Paříž a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk