Autobus z Madrid do Londýn

Nejlevnější autobusy z místa Madrid do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

3001

Průměr

3001

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
16:40Madrid, Estación Sur28h35 20:15Londýn
1 přestup
3001 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Madrid – Londýn

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
16:40Madrid, Estación Sur28h35 20:15Londýn
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Madrid do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1d 4 h 35 min

Průměr

1d 4 h 35 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1264 km

Najít na trase Madrid–Londýn spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
16:40Madrid, Estación Sur28h35 20:15Londýn
1 přestup
3001 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Londýn?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Madrid – Londýn

distanceVzdálenost1263 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem26 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky3 091 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, Flixbus nebo Alsa

Na trase Madrid – Londýn v délce 1263 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, Flixbus nebo Alsa. Cesta v průměru trvá 26 hod 55 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 3 091 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 2 622 Kč.

Autobusoví dopravci: Autobusy Madrid - Londýn

Autobusy vás dostanou mezi městy Madrid a Londýn za ceny již od 2 622 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální autobusový jízdní řád pro vaší cestu.

Alsa
BlaBlaCar Bus
FlixBus

Společnost Alsa je největší autobusový dopravce ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek, na kterých ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Madrid a Londýn. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Madrid do města Londýn. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy BlaBlaCar Bus a také autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 1263 km dlouhou cestu autobusem BlaBlaCar Bus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Madrid do města Londýn se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Madrid do města Londýn, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Madrid do města Londýn koupíte již za 2 622 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Madrid - Londýn nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem z města Madrid do města Londýn? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Madrid – Londýn

Tipy pro cestovatele: Do města Londýn můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Madrid – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Londýn z města Madrid je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 2 622 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Madrid do města Londýn s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Madrid do města Londýn může být různá. Pohybuje se kolem 3 091 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Pokud chcete jet autobusem, Londýn je od města Madrid přibližně 1263 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Autobusem na trase Madrid - Londýn pojedete v průměru 26 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Autobusoví dopravci jezdící z Madrid do Londýn, jsou například: BlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, Flixbus nebo Alsa.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Madrid v 15: 40. Poslední autobus dne odjíždí do města Londýn v 15: 40 z města Madrid. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Madrid a Londýn, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Výhodné autobusové jízdenky z města Madrid do města Londýn můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Madrid do města Londýn bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Madrid do města Londýn.

Nejoblíbenější destinace na cestování

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk