Autobus z Madrid do Amsterdam

Nejlevnější autobusy z místa Madrid do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

3307

Průměr

3307

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
22:30Madrid24h55 23:25Amsterdam
1 přestup
3307 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Madrid – Amsterdam

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
22:30Madrid24h55 23:25Amsterdam
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Madrid do místa Amsterdam

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1d 55 min

Průměr

1d 55 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1481 km

Najít na trase Madrid–Amsterdam spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
22:30Madrid24h55 23:25Amsterdam
1 přestup
3307 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Amsterdam?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Madrid – Amsterdam

distanceVzdálenost1481 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem24 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 744 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, Flixbus nebo Alsa

Na trase Madrid – Amsterdam v délce 1481 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, Flixbus nebo Alsa. Cesta v průměru trvá 24 hod 55 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 2 193 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 744 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83 a cestu končí příjezdem na: Amsterdam, Radarweg (Sloterdijk).

Autobusové společnosti: Autobusy Madrid - Amsterdam

Za nízké ceny začínající na 2 193 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Madrid a Amsterdam s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
Alsa
BlaBlaCar Bus

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Madrid a Amsterdam, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Madrid do města Amsterdam koupíte již za 2 294 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Madrid - Amsterdam nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Madrid a Amsterdam? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Alsa je hlavním poskytovatelem autobusové dopravy ve Španělsku. Alsa je dceřiná společnost britské autobusové společnosti National Express. Díky tomu Alsa nabízí široké množství regionálních, národních a mezinárodních tras. Autobusy Alsa přepraví ročně více než 300 milionů cestujících. Alsa má rozsáhlý vozový park s různými úrovněmi nabízeného komfortu a vybavení. Kromě autobusů Alsa Normal s bezplatným Wi-Fi, WC a zábavou na palubě, se můžete svést také v autobusech Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium. Tyto autobusy nabízejí luxusnější vybavení a vyšší třídu pohodlí v závislosti na konkrétní trase. Kromě standardní jízdenky na autobusy Alsa, můžete vybírat z dalších tarifů jízdenek na autobusy Alsa, jako například: Minimum, Reduced a Flexible.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Madrid do města Amsterdam. Omio Vám rychle zobrazí a porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Madrid do města Amsterdam, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 1481 km dlouhou cestu z města Madrid do města Amsterdam koupíte na Omio již za 2 193 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Madrid do města Amsterdam se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Madrid – Amsterdam

Tipy pro cestovatele: Do města Amsterdam můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Madrid – Amsterdam mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Madrid do města Amsterdam pořídíte od 2 193 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena autobusové jízdenky z města Madrid do města Amsterdam se pohybuje kolem 2 744 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější autobusové jízdenky.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Madrid do města Amsterdam bude kolem 1481 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Autobusem na trase Madrid - Amsterdam pojedete v průměru 24 hod 55 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Madrid, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83, Madrid, Estación de Moncloa a Madrid, Méndez Álvaro - Terminal. Amsterdam také nabízí několik různých autobusových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Amsterdam, Radarweg (Sloterdijk), Amsterdam Stadium Holanda a Amsterdam, Centraal.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83   a cestu ukončují na Amsterdam, Radarweg (Sloterdijk).

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83 a nachází se 4.9 km od centra města Madrid.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Amsterdam, Radarweg (Sloterdijk). Nachází se 4.9 km od centra města Amsterdam.

První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Madrid v 21: 30. Poslední autobus dne odjíždí do města Amsterdam v 21: 30 z města Madrid. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Madrid a Amsterdam, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Madrid do města Amsterdam vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Amsterdam z města Madrid auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Madrid do města Amsterdam a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

Autobusy Madrid – Amsterdam, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk