Autobus z Lucemburk do Heidelberg

Nejlevnější autobusy z místa Lucemburk do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

403

Průměr

403

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
12:05Lucemburk4h10 16:15Heidelberg
0 přestupů
403 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Lucemburk – Heidelberg

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
Flixbus
12:05Lucemburk4h10 16:15Heidelberg
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Lucemburk do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

4 h 10 min

Průměr

4 h 10 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

186 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Lucemburk – Heidelberg, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
12:05Lucemburk4h10 16:15Heidelberg
0 přestupů
403 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Lucemburk – Heidelberg

distanceVzdálenost186 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem5 hod 35 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky848 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciFlixbus, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn

Na trase Lucemburk – Heidelberg v délce 186 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Flixbus, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 5 hod 35 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 848 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 604 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Luxembourg, P& R Bouillon a cestu končí příjezdem na: Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf).

Autobusové společnosti: Lucemburk - Heidelberg

Cestujte autobusem již od 604 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

Deutsche Bahn
FlixBus

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu autobusem z města Lucemburk do města Heidelberg. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Lucemburk a Heidelberg, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Lucemburk do města Heidelberg koupíte již za 932 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Lucemburk - Heidelberg nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Lucemburk a Heidelberg? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Lucemburk – Heidelberg

Tipy pro cestovatele: Do města Heidelberg můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Lucemburk – Heidelberg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Lucemburk do města Heidelberg koupíte za cenu kolem 604 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Lucemburk do města Heidelberg může být různá. Pohybuje se kolem 848 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Heidelberg z města Lucemburk autobusem je zhruba 186 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Doba jízdy autobusem z Lucemburk do Heidelberg je v průměru 5 hod 35 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Lucemburk, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových nádraží, například Luxembourg, P&R Bouillon, Luxembourg, Place de la Gare a Luxembourg, Rue Mercier. Po příjezdu do cílové destinace Heidelberg, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových zastávek, jako třeba Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf), Heidelberg, Fernbus Haltestelle Heidelberg (hbf) a Heidelberg, HD Hauptbahnhof Ost.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Luxembourg, P& R Bouillon   a s příjezdem do stanice Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf).

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Luxembourg, P& R Bouillon, které se nachází přibližně 3.6 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf), jež je od centra vzdáleno 1.6 km.

Autobusoví dopravci jezdící z Lucemburk do Heidelberg, jsou například: Flixbus, BlaBlaCar nebo Deutsche Bahn.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Lucemburk do města Heidelberg rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Lucemburk do města Heidelberg bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Autobusy Lucemburk – Heidelberg, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk