Autobus z Londýn do Praha

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Londýn do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
STUDENT AGENCY k.s.
11:0018h25
Londýn
06:25Praha, ÚAN Florenc
2509 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
07:3029h30
London, Victoria Coach Station
14:00Praha, Hlavní Nádraží
2553 1Jednosměrná
2 přestupy
FlixBus
11:0024h40
London, Victoria Coach Station
12:40Praha, ÚAN Florenc
3004 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
11:0024h20
London, Victoria Coach Station
12:20Praha, Na Knížecí
3004 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
11:0027h22
London, Victoria Coach Station
15:22Praha, Černý Most
3274 1Jednosměrná
2 přestupy

Odjezdy autobusů Londýn – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
STUDENT AGENCY k.s.
11:0018h25
Londýn
06:25Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Londýn do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

18 h 25 min

Průměr

18 h 25 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1033 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Londýn – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
STUDENT AGENCY k.s.
11:0018h25
Londýn
06:25Praha, ÚAN Florenc
2509 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Londýn – Praha

distanceVzdálenost1032 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem18 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky3 097 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Student Agency

Na trase Londýn – Praha v délce 1032 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Student Agency. Cesta v průměru trvá 18 hod 25 min. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 3 097 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 745 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky London, Victoria Coach Station a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusové společnosti: Londýn - Praha

Cestujte autobusem již od 1 879 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Londýn do města Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Autobusy Londýn – Praha

Autobus je velmi oblíbenou možností, jak se dostat z Londýna do Prahy. Každý den je vypraveno průměrně deset spojů. Ideální volbou jsou v tomto případě noční autobusy, které přijedou do cílové destinace druhý den ráno. K dispozici jsou jak expresní autobusy bez přestupu, tak spojení s jedním a více přestupy. Typická doba strávená na cestě je maximálně dvacet hodin. Na cestě autobusem mezi Londýnem a Prahou se mohou cestující těšit na jedinečnou jízdu Eurotunelem.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Londýn – Praha?

Autobusy Londýn Praha obsluhuje asi pětice dopravců. Všechny autobusy všech dopravců na trase Londýn – Praha odjížději z Victoria Coach Station. Cílová stanice se ovšem liší podle toho, jakého dopravce cestující zvolí. Kromě autobusového nádraží Praha Florenc mohou cestující vystoupit také na hlavním vlakovém nádraží nebo na nádraží Na Knížecí na Smíchově.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Londýn – Praha?

Nejrychlejší autobusy Londýn Praha zvládnou ujet cestu mezi oběma městy za sedmnáct a půl hodiny. Pokud tedy chtějí být cestující v Praze kolem šesté hodiny ranní, měli by si naplánovat odjezd z Londýna kolem jedenácté hodiny ráno předchozího dne. Cesta se dvěma přestupy se může protáhnout až na čtyřicet hodin. Přestupními stanicemi mohou být například Paříž, Brusel, Utrecht nebo Vídeň.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Londýn – Praha?

Během pracovních dní odjíždí z Londýna do Prahy zhruba pět až deset autobusů během jednoho dne. Není výjimkou, že autobusy vyjíždí ve stejný čas. O víkendu je kapacita spojů navýšena. V jeden den mohou na trasu dopravní společnosti vyslat až dvacet autobusů.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Londýn – Praha?

Odjezd z nádraží:Odjezdové stanoviště Victoria Coach Station je historickou budovou, která slouží svému účelu už od roku 1932. Přesto nabízí veškeré služby pro cestující. Je umístěno v městské části Victoria ve Westminsteru. Z centra Londýna je možné se na Victoria Coach station dopravit autobusem. Přímo u nádraží je také stanice metra. K dispozici je kromě řady restaurací a obchodů také bezplatné připojení k Wi-Fi.

Příjezd na nádraží:Různí dopravci si vybrali pro své autobusové spoje mířící z Londýna různé cílové stanice. Pravděpodobně nejpopulárnější je autobusové nádraží Praha Florenc. Zde je k dispozici občerstvení, toalety a obchod s potravinami. Odjezdy a příjezdy je možné sledovat na tabuli v odjezdové hale. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi. Přestup je možný na metro, tramvaj nebo autobus. Další variantou je příjezd z Londýna na hlavní vlakové nádraží. To je bohatě vybaveno několika různými retauracemi, novinovými stánky, informacemi pro turisty a také obchodem s potravinami. Přestoupit lze na metro, vlak nebo tramvaj. Třetí možností je smíchovské nádraží Na Knížecí. Zde je možné přestoupit na autobus městské dopravy nebo na tramvaj.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Londýn – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Londýn – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Praha, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Londýn do Praha mohou začínat již od 1 745 Kč (65 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Londýn do Praha je 3 097 Kč (115 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Londýn do Praha je 18 hod 25 min   na 1032 km dlouhé trip, s přibližně 1 autobusový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První autobus z Londýn do Praha odjíždí v 8: 00.
Poslední autobus z Londýn do Praha odjíždí v 22: 30.
1 autobusový spoj krát denně z Londýn do Praha, které vyžadují minimálně jednu změnu s FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Student Agency. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Když se přepravujete z Londýn do Praha autobus, můžete se spolehnout na FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Student Agency pro nejlepší způsob, jak se dostat do Praha. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Londýn a Praha a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Londýn máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně London, Victoria Coach Station, Luton, London Luton Airport Bus Station a London, Golders Green Station. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou trip v autobusové zastávky jako Praha, Hlavní Nádraží, Prague Tupolevova a Prague.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z London, Victoria Coach Station, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Praha, Hlavní Nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro autobus z Londýn do Praha je září.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Londýn - Praha, včetně cesty autobus nebo let.
DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Londýn do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk