Autobus z Londýn do Mnichov

Nejlevnější autobusy z místa Londýn do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

2810

Průměr

2810

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

19:00Londýn26h05 22:05München, ZOB
1 přestup
2810 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Londýn – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
19:00Londýn26h05 22:05München, ZOB
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Londýn do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1d 2 h 5 min

Průměr

1d 2 h 5 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

918 km

Najít na trase Londýn–Mnichov spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

19:00Londýn26h05 22:05München, ZOB
1 přestup
2810 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Mnichov?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Londýn – Mnichov

distanceVzdálenost917 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem22 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 855 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciRegioJet, Union Ivkoni International, Flixbus nebo BlaBlaCar Bus

Na trase Londýn – Mnichov v délce 917 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet, Union Ivkoni International, Flixbus nebo BlaBlaCar Bus. Cesta v průměru trvá 22 hod 10 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 855 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 512 Kč.

Autobusoví dopravci: Londýn - Mnichov

Kupte a cestujte autobusy mezi městy Londýn a Mnichov za nízké ceny začínající na 1 512 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus
Student Agency
BlaBlaCar Bus

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Londýn - Mnichov na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální autobusový jízdní řád a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Londýn - Mnichov nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 917 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 512 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Londýn a Mnichov: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency autobusy Londýn to Mnichov:

  • Průměrná doba cesty: 24 hod 15 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Plánujete cestovat mezi městy Londýn a Mnichov? A co třeba autobusem BlaBlaCar Bus? Omio Vám vyhledá a zobrazí autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Londýn - Mnichov autobusy BlaBlaCar Bus. Města Londýn a Mnichov dělí vzdálenost 917 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Londýn a Mnichov k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé BlaBlaCar Bus na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Londýn do města Mnichov autobusem se společností BlaBlaCar Bus beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Londýn – Mnichov

Tipy pro cestovatele: Do města Mnichov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Londýn – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Mnichov z města Londýn je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 1 512 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Londýn do města Mnichov s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Cena autobusové jízdenky z města Londýn do města Mnichov se pohybuje kolem 1 855 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější autobusové jízdenky.
Z města Londýn do města Mnichov je vzdálenost autobusem asi 917 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Cesta autobusem z města Londýn do města Mnichov trvá v průměru 22 hod 10 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Na trase Londýn – Mnichov odjíždí první ranní autobus v 21: 00. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Londýn v 21: 00. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy autobusů pro cestování z města Londýn do města Mnichov.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Londýn do města Mnichov rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Londýn a Mnichov autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Londýn do města Mnichov a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk