Autobus z Lipsko do Heidelberg

Nejlevnější autobusy z místa Lipsko do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

655

Průměr

794

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
14:55Lipsko13h15 04:10Heidelberg
0 přestupů
655 1Jednosměrná
Flixbus
08:25Lipsko12h25 20:50Heidelberg
0 přestupů
756 1Jednosměrná
Flixbus
09:25Lipsko7h20 16:45Heidelberg
0 přestupů
806 1Jednosměrná
Flixbus
09:00Lipsko11h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
957 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Lipsko – Heidelberg

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
Flixbus
08:25Lipsko12h25 20:50Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
09:00Lipsko11h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
09:25Lipsko7h20 16:45Heidelberg
0 přestupů
Flixbus
14:55Lipsko13h15 04:10Heidelberg
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Lipsko do místa Heidelberg

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

7 h 20 min

Průměr

11 h 1 min

autobusy/autobusů denně

4

Vzdálenost

338 km

4 z 4 autobusů, které každý den jezdí na trase Lipsko – Heidelberg, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
09:25Lipsko7h20 16:45Heidelberg
0 přestupů
806 1Jednosměrná
Flixbus
09:00Lipsko11h05 20:05Heidelberg
0 přestupů
957 1Jednosměrná
Flixbus
08:25Lipsko12h25 20:50Heidelberg
0 přestupů
756 1Jednosměrná
Flixbus
14:55Lipsko13h15 04:10Heidelberg
0 přestupů
655 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Lipsko – Heidelberg

distanceVzdálenost337 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem7 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky685 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar nebo Flixbus

Na trase Lipsko – Heidelberg v délce 337 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 7 hod 20 min. Počet spojů k dispozici: 2 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 685 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 378 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Leipzig a cestu končí příjezdem na: Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf).

Autobusoví dopravci: Lipsko - Heidelberg

Autobusy vás dostanou z města Lipsko do města Heidelberg za ceny již od 378 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

FlixBus

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Lipsko - Heidelberg autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Lipsko - Heidelberg nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 337 km mezi městy Lipsko a Heidelberg můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu mezi městy Lipsko a Heidelberg můžete koupit již za 378 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Lipsko – Heidelberg

Tipy pro cestovatele: Do města Heidelberg můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Lipsko – Heidelberg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Lipsko do města Heidelberg koupíte za cenu kolem 378 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Lipsko do města Heidelberg se pohybuje kolem 685 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Lipsko do města Heidelberg je vzdálenost autobusem asi 337 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Dojezdová doba autobusem z města Lipsko do města Heidelberg je v průměru 7 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Je několik autobusových zastávek ve městě Lipsko, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Leipzig, Leipzig, Messe Bahnhof a Leipzig, Hauptbahnhof. Heidelberg také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf), Heidelberg, Fernbus Haltestelle Heidelberg (hbf) a Heidelberg, HD Hauptbahnhof Ost.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Leipzig   a cestu ukončují na Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf).

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Leipzig, a nalézá se přibližně 146 m od centra města Lipsko. Nejpopulárnější autobusová zastávka příjezdu do cíle ve městě Heidelberg je Heidelberg, Alte Eppelheimer Straße (Hbf). Najdete jej 146 m od centra.

Autobusoví dopravci jezdící z Lipsko do Heidelberg, jsou například: BlaBlaCar nebo Flixbus.
Průměrný počet autobusů z města Lipsko do města Heidelberg je 2 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Lipsko v 22: 55. Poslední autobus dne odjíždí do města Heidelberg v 22: 55 z města Lipsko. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Lipsko a Heidelberg, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Lipsko do města Heidelberg vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Lipsko do města Heidelberg bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Autobusy Lipsko – Heidelberg, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do HeidelbergAutobus z Lipsko do Heidelberg

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk