Autobus z Kolín nad Rýnem do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější autobusy z místa Kolín nad Rýnem do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

259

Průměr

275

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:40Köln, Köln Bonn Airport2h50 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
259 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
08:40Kolín nad Rýnem2h50 11:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
292 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
08:40Kolín nad Rýnem2h50 11:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
19:40Köln, Köln Bonn Airport2h50 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Kolín nad Rýnem do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

2 h 50 min

Průměr

2 h 50 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

153 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

08:40Kolín nad Rýnem2h50 11:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
292 1Jednosměrná
19:40Köln, Köln Bonn Airport2h50 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
260 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem

Do města Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenka z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem může být nejlevnější od 231 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Výhodné jízdné autobusem z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 247 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem je kilometrová vzdálenost autobusem asi 152 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Autobusem z Kolín nad Rýnem do Frankfurt nad Mohanem pojedete v průměru 2 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jízdní řády z Kolín nad Rýnem do Frankfurt nad Mohanem vám Omio vyhledá jako BlaBlaCar Bus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines France, Globtour Medjugorjie d. O. O. Flixbus, Karat-S nebo BlaBlaCar.
Přímý spoj Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem poskytuje například Flixbus, BlaBlaCar, Globtour Medjugorjie d. O. O. Nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Kolín nad Rýnem – Frankfurt nad Mohanem levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Vaše cesta autobusem z Kolín nad Rýnem to Frankfurt nad Mohanem nemusí končit v Frankfurt nad Mohanem. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Frankfurt nad Mohanem zahrnují Berlín, Paříž nebo Mnichov. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Paříž nebo Mnichov s Omio!
Z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Kolín nad Rýnem do města Frankfurt nad Mohanem. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Most popular trains, buses and flights

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk