Autobusy Karlovy VaryÚstí nad Labem

po 19. 8.
Jednoduše
Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 800 oficiálních partnerů
Vyber si způsob cestování
Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě
Kdykoli, kdekoli
Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí, a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

Tyto společnosti nám důvěřují.
Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
bus

Přehled cesty

Busem na trase Karlovy Vary – Ústí nad Labem

Místo odjezdu busu:Karlovy Vary
Místo příjezdu busu:Ústí nad Labem
Vzdálenost:95 km

Autobusy z Karlových Varů do Ústí nad Labem – Přehled cesty

Karlovy Vary jsou věhlasným lázeňským letoviskem, Ústí nad Labem zase největším městem severních Čech. Ačkoliv od sebe geograficky nejsou příliš vzdálená, neexistuje zde žádné přímé spojení, a to především z důvodu nízké poptávky. Jede-li se autobusem, tak ideálním řešením je dojet se Student Agency nebo německým Flix Busem do Prahy, na nádraží Florenc a odtud pak pokračovat se společností Eurolines, přímo do Ústí nad Labem. Jedná se o trasu dlouhou 240 kilometrů a v nejlepším případě ji lze překonat za necelé 4 hodiny. Za celý den je možné nalézt pouhé dvě spojení se skvělou návazností a krátkým čekacím časem. První autobus vyjíždí z Karlových Varů už o půl sedmé ráno, druhý po čtvrté hodině odpoledne. Všichni dopravci vyžadují rezervace jízdenky s místenkou, což není problém realizovat přes jejich internetové stránky.

Autobusem z Karlových Varů

Cesta začíná na autobusovém terminálu v Karlových Varech. Cesta do Prahy zabere přes dvě hodiny. Na Ústředním nádraží Florenc se čekací doba pohybuje okolo půl hodiny až hodiny. Mezi tím je možné se občerstvit anebo se připojit na internet. Díky skvělé lokalitě terminálu se lze i projít po centru - čekací doba se tak výrazně zkrátí. Autobus do Ústí nad Labem pak jede pouhých 70 minut.

Příjezd autobusem do Ústí nad Labem

Cesta končí na zastávce Malá Hradební, která se nachází přímo v centru, v těsné blízkosti hlavního vlakového nádraží a obchodního domu Forum. Odtud se dá lanovkou vyjet na jednu z atrakcí - zámek Větruše. Autobusy 17 a 27 je možné dojet pod hlavní dominantu Ústí - hrad Střekov. Ze zastávky Ovčácká Stezka to je asi 20 minut pěšky do prudkého kopce. Stanice Malá Hradební je také obsluhována trolejbusy, které jezdí spíše na ústecká sídliště.

Destinace Ústí nad Labem

Ústí nad Labem je severočeskou metropolí a zároveň tranzitní město pro cestu do Německa. Rozléhá se na březích Labe a svým návštěvníkům může nabídnout především dvě zachovalé architektonické památky, obě postavené na kopcích nad řekou a s perfektním výhledem do okolí. První je zámek Větruše, kam se právě přes Labe dá dojet lanovkou, druhým je pak středověký hrad Střekov.

Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.
Karlovy Vary
Ústí nad Labem
BusKarlovy Vary

Vybavení

BusKarlovy Vary, Terminál

Vybavení

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone