Autobus z Janov do Marseille

Nejlevnější autobusy z místa Janov do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

974

Průměr

974

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

09:00Janov6h00 15:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů
974 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Janov – Marseille

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
09:00Janov6h00 15:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Janov do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

6 h

Průměr

6 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

310 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Janov – Marseille, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

09:00Janov6h00 15:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů
974 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Janov – Marseille

distanceVzdálenost310 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem5 hod 35 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky574 Kč
frequencyPočet spojů autobusem6 denně
changesPřímé autobusyAno, 6 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciUnion Ivkoni International, Alsa, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar Bus, BlaBlaCar, Infobus, Movelia, Ouibus, Flixbus nebo Eurolines France

Na trase Janov – Marseille v délce 310 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Union Ivkoni International, Alsa, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar Bus, BlaBlaCar, Infobus, Movelia, Ouibus, Flixbus nebo Eurolines France. Cesta v průměru trvá 5 hod 35 min. Počet spojů k dispozici: 6 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 428 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 574 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Genova, Via Fanti D'Italia a cestu končí příjezdem na: Marseille, Gare Saint-Charles.

Autobusové společnosti: Autobusy Janov - Marseille

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Janov do města Marseille s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 428 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

Alsa
FlixBus
BlaBlaCar Bus

Společnost Alsa je největší autobusový dopravce ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek, na kterých ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Janov - Marseille autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Janov - Marseille nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 310 km mezi městy Janov a Marseille můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu z města Janov do města Marseille můžete koupit již za 428 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Zarezervujte si vaše s BlaBlaCar Bus pro cestu autobusem Janov - Marseille na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost BlaBlaCar Bus pro cestování na trase Janov - Marseille nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 310 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 604 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti BlaBlaCar Bus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností BlaBlaCar Bus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Janov – Marseille

Tipy pro cestovatele: Do města Marseille můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Janov – Marseille mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Janov do města Marseille pořídíte od 428 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Janov do města Marseille se pohybuje kolem 574 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Janov do města Marseille je vzdálenost autobusem asi 310 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Doba jízdy autobusem z Janov do Marseille je v průměru 5 hod 35 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Janov, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Genova, Via Fanti D'Italia, Genova a Genova, Via Voltri Stazione Agip. Marseille také nabízí několik různých autobusových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Marseille, Gare Saint-Charles, Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles a Marseille, Cruise Port.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Genova, Via Fanti D'Italia   a cestu ukončují na Marseille, Gare Saint-Charles.

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Genova, Via Fanti D'Italia, které se nachází přibližně 2.9 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Marseille, Gare Saint-Charles, jež je od centra vzdáleno 1.9 km.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Union Ivkoni International, Alsa, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar Bus, BlaBlaCar, Infobus, Movelia, Ouibus, Flixbus nebo Eurolines France, pro cestování mezi městy Janov a Marseille najdete na Omio.
Hledáte cestu autobusem z města Janov do města Marseille přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus, BlaBlaCar Bus nebo Union Ivkoni International. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Janov do města Marseille přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Průměrný počet autobusů z města Janov do města Marseille je 6 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První autobus dne odjíždí z města Janov do města Marseille v 14: 00. Poslední autobus ve městě Janov odjíždí v 14: 00 do města Marseille. Všechny autobusové jízdní řády najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Janov do města Marseille rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Janov do města Marseille bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Janov do města Marseille.

Autobusy Janov – Marseille, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk