Autobus z Hellín do Madrid

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Hellín do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

BlaBlaCar
05:002h50
Hellín
07:50Madrid
551 1Jednosměrná
0 přestupů
BlaBlaCar
18:004h10
Hellín
22:10Madrid
688 1Jednosměrná
0 přestupů
BlaBlaCar
19:403h40
Hellín
23:20Madrid
726 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
Alsa
11:504h40
Hellín
16:30Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83
741 1Jednosměrná
0 přestupů
BlaBlaCar
19:503h50
Hellín
23:40Madrid
864 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Hellín – Madrid

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 15. července
Alsa
11:504h40
Hellín
16:30Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.

Nejrychlejší autobusy z místa Hellín do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

4 h 40 min

Průměr

4 h 40 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

273 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Hellín – Madrid, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
Alsa
11:504h40
Hellín
16:30Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83
741 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Hellín – Madrid

distanceVzdálenost272 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem3 hod 50 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky721 Kč
frequencyPočet spojů autobusem7 denně
changesPřímé autobusyAno, 7 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciAlsa, BlaBlaCar nebo Infobus

Na trase Hellín – Madrid v délce 272 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Alsa, BlaBlaCar nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 3 hod 50 min. Počet spojů k dispozici: 7 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 721 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 718 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Hellín, Estación de Autobuses a cestu končí příjezdem na: Madrid, Estación Sur de Autobuses.

Autobusoví dopravci: Autobusy Hellín - Madrid

Za nízké ceny začínající na 718 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Hellín a Madrid s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy autobusů' a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Alsa je hlavním poskytovatelem autobusové dopravy ve Španělsku. Jako dceřiná společnost britské autobusové společnosti National Express nabízí Alsa nepřeberné množství regionálních, národních a mezinárodních tras. Autobusy Alsa přepraví více než 300 milionů cestujících ročně. Alsa má působivý vozový park autobusů s různými úrovněmi nabízeného komfortu a vybavení. Kromě autobusů Alsa Normal s bezplatným Wi-Fi, WC a zábavou na palubě, se můžete svést také v autobusech Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium. Tyto autobusy nabízejí luxusnější vybavení a vyšší třídu pohodlí v závislosti na konkrétní trase. Kromě standardní jízdenky na autobusy Alsa, můžete vybírat z dalších tarifů jízdenek na autobusy Alsa, jako například: Minimum, Reduced a Flexible.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Hellín – Madrid

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Hellín – Madrid. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Madrid, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Hellín do Madrid mohou začínat již od 718 Kč (27 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Hellín do Madrid je 721 Kč (27 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Hellín do Madrid autobusem je 3 hod 50 min   na 272 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Hellín do Madrid odjíždí v 8: 30.
Poslední autobus z Hellín do Madrid odjíždí v 17: 45.
Ano, je možné cestovat z Hellín do Madrid bez nutnosti přestupu s Alsa. 7 přímých autobusových spojů krát denně z Hellín do Madrid. O víkendech nebo o svátcích může být k dispozici méně přímých spojů.
Pro route z Hellín do Madrid můžete jet autobus s Alsa, BlaBlaCar nebo Infobus. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Hellín a Madrid na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Hellín máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Hellín, Estación de Autobuses a Hellín. Při příjezdu do Madrid můžete ukončit svou journey v autobusové zastávky jako Madrid, Estación Sur de Autobuses, Madrid, Aeropuerto Barajas T4 a Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Hellín, Estación de Autobuses, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Madrid, Estación Sur de Autobuses, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Madrid z Hellín stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, s délkou cesty 3 hod 50 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nejlevnějším měsícem pro cestování z Hellín do Madrid autobusem je leden.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Hellín a Madrid, včetně cesty autobus nebo let.

Autobusy Hellín – Madrid a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk