Autobus z Hannover do Dortmund

Nejlevnější autobusy z místa Hannover do místa Dortmund

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

756

Průměr

756

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
15:15Hannover3h15 18:30Dortmund
0 přestupů
756 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Hannover – Dortmund

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Flixbus
15:15Hannover3h15 18:30Dortmund
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Hannover do místa Dortmund

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

3 h 15 min

Průměr

3 h 15 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

182 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Hannover – Dortmund, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
15:15Hannover3h15 18:30Dortmund
0 přestupů
756 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Hannover – Dortmund

distanceVzdálenost182 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 25 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky317 Kč
frequencyPočet spojů autobusem3 denně
changesPřímé autobusyAno, 3 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar, Flixbus nebo Infobus

Na trase Hannover – Dortmund v délce 182 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar, Flixbus nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 2 hod 25 min. Počet spojů k dispozici: 3 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 227 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 317 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Hanover a cestu končí příjezdem na: Dortmund, ZOB am Hbf.

Autobusové společnosti: Autobusy Hannover - Dortmund

Za nízké ceny začínající na 227 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Hannover a Dortmund s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Hannover do města Dortmund. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Hannover do města Dortmund, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 182 km dlouhou cestu mezi městy Hannover a Dortmund koupíte na Omio již za 252 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Hannover a Dortmund se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Hannover – Dortmund

Tipy pro cestovatele: Do města Dortmund můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Hannover – Dortmund mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Hannover do města Dortmund koupíte za cenu kolem 227 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodné jízdné autobusem z města Hannover do města Dortmund vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 317 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Hannover do města Dortmund je vzdálenost autobusem asi 182 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Cesta autobusem z města Hannover do města Dortmund trvá v průměru 2 hod 25 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Hanover, které se nachází přibližně 2.8 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Dortmund, ZOB am Hbf, jež je od centra vzdáleno 1.1 km.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Hannover – Dortmund. K dispozici jsou autobusem od společnosti BlaBlaCar, Flixbus nebo Infobus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Průměrný počet autobusů z města Hannover do města Dortmund je 3 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Poslední autobus z města Hannover do města Dortmund odjíždí odjíždí v 16: 15. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Hannover v 6: 00 a cestovat tak do města Dortmund. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Hannover – Dortmund najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Hannover do města Dortmund rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Hannover do města Dortmund bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Autobusy Hannover – Dortmund, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do DortmundAutobus z Hannover do Dortmund

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk