Autobus z Hamburk do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Hamburk do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejlevnější

1613

Průměr

1613

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

09:00Hamburg14h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
1613 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Hamburk – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 4. října).
09:00Hamburg14h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.
čt
20. 10.

21. 10.
so
22. 10.
ne
23. 10.
po
24. 10.

Nejrychlejší autobusy z místa Hamburk do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 04. 10..

Nejrychlejší cesta

14 h 30 min

Průměr

14 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

492 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Hamburk – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

09:00Hamburg14h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
1613 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Hamburk – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Hamburk – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenky z města Hamburk do města Praha mohou stát již 780 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Hamburk do města Praha.
Jízdné autobusem z města Hamburk do města Praha může být různé. Pohybuje se kolem 1 059 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Z města Hamburk do města Praha je to autobusem kolem 491 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem z Hamburk do Praha pojedete v průměru 9 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jízdní řády z Hamburk do Praha vám Omio vyhledá jako Union Ivkoni International, RACIC, Flixbus, Eurolines Germany, Arda Tur, BlaBlaCar, Brittany Ferries, Eurolines France nebo Infobus.
Přímý let z města Hamburk do města Praha provozuje například Flixbus. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Hamburk do Praha.
Výhodné jízdenky autobusem z města Hamburk do města Praha můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Praha autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Pokud chcete objevovat Berlín, Vídeň nebo Budapešť z Praha, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Hamburk do města Praha bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Hamburk
Praha

Autobusy Hamburk – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk