Autobus z Frankfurt nad Mohanem do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Frankfurt nad Mohanem do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

732

Průměr

853

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

12:00Frankfurt nad Mohanem5h40 17:40Praha
0 přestupů
732 1Jednosměrná
Nejlevnější
09:00Frankfurt nad Mohanem8h40 17:40Praha, Hradčanská
0 přestupů
883 1Jednosměrná
Nejlevnější
10:35Frankfurt, Flughafen Terminal 28h25 19:00Praha, Na Knížecí
0 přestupů
883 1Jednosměrná
Nejlevnější
10:35Frankfurt, Flughafen Terminal 28h50 19:25Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná
Nejlevnější
12:25Frankfurt, Flughafen Terminal 29h05 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
883 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Frankfurt nad Mohanem – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
22:30Frankfurt nad Mohanem6h18 04:48Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Frankfurt nad Mohanem do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

6 h 18 min

Průměr

6 h 18 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

409 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
22:30Frankfurt nad Mohanem6h18 04:48Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
1464 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Frankfurt nad Mohanem – Praha

distanceVzdálenost409 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem6 hod 18 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky777 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, Flixbus, RegioJet, Deutsche Bahn, BlaBlaCar nebo Eurolines Switzerland

Na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha v délce 409 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, Flixbus, RegioJet, Deutsche Bahn, BlaBlaCar nebo Eurolines Switzerland. Cesta v průměru trvá 6 hod 18 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 630 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 777 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1) a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusoví dopravci: Autobusy Frankfurt nad Mohanem - Praha

Kupte a cestujte autobusy mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha za nízké ceny začínající na 630 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Deutsche Bahn
Student Agency
FlixBus

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu autobusem mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Informace o dopravě Frankfurt nad Mohanem - Praha autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 6 hod 15 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Frankfurt nad Mohanem - Praha na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Frankfurt nad Mohanem - Praha nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 409 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 630 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Autobusy Frankfurt nad Mohanem – Praha

Trasa z Frankfurtu nad Mohanem do Prahy je dlouhá přibližně 510 kilometrů a autobusem bez přestupu trvá pouhých devět hodin. Denně jezdí tři autobusová spojení bez nutnosti přestupování, ostatní dopravci a spoje mají vždy alespoň jeden přestup. Moderní autobusy Frankfurt nad Mohanem Praha mohou svým komfortem a vybavením směle konkurovat vlakům a letadlům, což je hlavní důvod, proč jsou stále častěji využívány.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha?

Z Frankfurtu nad Mohanem do Prahy zajišťují dopravu v současné době dvě autobusové přepravní společnosti. Nejpříjemnější je cesta přes noc, kdy si cestující může odpočinout. Pokud autobus vyjede z Prahy lehce po půlnoci, je dopoledne v cíli. Společnost Megabus na trase bohužel momentálně žádná spojení neprovozuje. Cenově se autobusové jízdenky velmi blíží vlakovým jízdenkám.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha?

Nejrychlejší cesta autobusem z Frankfurtu nad Mohanem do Prahy trvá necelých sedm hodin, v případě jednoho přestupu je to obvykle mezi devíti a deseti. První autobus odjíždí po půlnoci, poslední krátce po desáté hodině. Většinou se přestupuje v Řeznu, Lipsku nebo v Drážďanech. Autobusy Frankfurt and Mohanem Praha zastavují po cestě nejen na Florenci, ale i na pražském hlavním nádraží.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha?

Frekvence spojení mezi Frankfurtem nad Mohanem a Prahou je poměrně vysoká, přibližně deset autobusů denně. První autobus ráno odjíždí těsně po půlnoci, poslední po desáté večer. Autobusy jezdí zhruba každé dvě hodiny. Spojení autobusem je doplněno vlaky, které také jezdí v pravidelných intervalech.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha?

Odjezd z nádraží: Autobusy odjíždějí z frankfurtského autobusového nádraží na Frankfurt am Main, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße, které se nachází poblíž jižního nádraží. Nachází se velmi blízko centra města, kam je to městskou hromadnou dopravou přibližně deset minut. Nejjednodušší doprava je z nedaleké tramvajové zastávky. Autobusové nádraží je vybaveno prodejnou lístků, v jeho blízkosti se nacházejí restaurace i obchody.

Příjezd na nádraží: Autobusy končí převážně na autobusovém nádraží Praha Florenc, které se nachází prakticky v centru města. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází stanice metra i tramvajové spojení, do úplného centra města je to zhruba pět minut metrem. Na autobusovém nádraží se nacházejí obchody, restaurace, občerstvení, čekárny i cestovní kanceláře pro výdej jízdenek.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Frankfurt nad Mohanem – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha mohou stát již 630 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha.
Výhodné jízdné autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 777 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha je to autobusem kolem 409 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Doba jízdy autobusem z Frankfurt nad Mohanem do Praha je v průměru 6 hod 18 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Frankfurt nad Mohanem máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1), Frankfurt am Main, Mannheimer Straße (Hauptbahnhof) a Frankfurt am Main, Hauptbahnhof Fernbusse. Po příjezdu do Praha, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1)   do stanice Praha, Hlavní Nádraží  

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1) a nachází se 14.9 km od centra města Frankfurt nad Mohanem.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro ukončení této cesty je Praha, Hlavní Nádraží. Nachází se 14.9 km od centra města Praha.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany, Flixbus, RegioJet, Deutsche Bahn, BlaBlaCar nebo Eurolines Switzerland, pro cestování mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha najdete na Omio.
Přímý spoj Frankfurt nad Mohanem – Praha poskytuje například Flixbus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Frankfurt nad Mohanem – Praha levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Frankfurt nad Mohanem v 22: 59. Poslední autobus dne odjíždí do města Praha v 22: 59 z města Frankfurt nad Mohanem. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Praha autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Praha a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.
DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Frankfurt nad Mohanem do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk