Autobus z Frankfurt nad Mohanem do Vídeň

Nejlevnější autobusy z místa Frankfurt nad Mohanem do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

631

Průměr

798

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

09:00Frankfurt nad Mohanem8h10 17:10Vídeň
0 přestupů
631 1Jednosměrná
Nejlevnější
04:50Frankfurt nad Mohanem10h55 15:45Vídeň
0 přestupů
757 1Jednosměrná
10:00Frankfurt nad Mohanem8h40 18:40Vídeň
0 přestupů
757 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
04:20Frankfurt, Flughafen Terminal 211h25 15:45Vídeň
0 přestupů
883 1Jednosměrná
01:50Frankfurt nad Mohanem10h05 11:55Vídeň
0 přestupů
959 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Frankfurt nad Mohanem – Vídeň

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
13:30Frankfurt nad Mohanem13h30 03:00Vídeň
0 přestupů
22:30Frankfurt nad Mohanem17h20 15:50Vídeň
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Frankfurt nad Mohanem do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

8 h 10 min

Průměr

9 h 39 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

598 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Frankfurt nad Mohanem – Vídeň, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

09:00Frankfurt nad Mohanem8h10 17:10Vídeň
0 přestupů
631 1Jednosměrná
10:00Frankfurt nad Mohanem8h40 18:40Vídeň
0 přestupů
757 1Jednosměrná
Nejrychlejší
01:50Frankfurt nad Mohanem10h05 11:55Vídeň
0 přestupů
959 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
21:00Frankfurt nad Mohanem10h25 07:25Vídeň
0 přestupů
1338 1Jednosměrná
04:50Frankfurt nad Mohanem10h55 15:45Vídeň
0 přestupů
757 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Vídeň?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Frankfurt nad Mohanem – Vídeň

distanceVzdálenost597 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem10 hod 5 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky868 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciUnion Ivkoni International, Flixbus, BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Eurolines Germany

Na trase Frankfurt nad Mohanem – Vídeň v délce 597 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Union Ivkoni International, Flixbus, BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Eurolines Germany. Cesta v průměru trvá 10 hod 5 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 868 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 681 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1) a cestu končí příjezdem na: Vienna, International Busterminal (VIB).

Autobusové společnosti: Frankfurt nad Mohanem - Vídeň

Za nízké ceny začínající na 681 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Vídeň s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Frankfurt nad Mohanem - Vídeň autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Frankfurt nad Mohanem - Vídeň nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 597 km mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Vídeň můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň můžete koupit již za 681 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Frankfurt nad Mohanem – Vídeň

Tipy pro cestovatele: Do města Vídeň můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Frankfurt nad Mohanem – Vídeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň jsou levné, a to již od 681 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň kolem 868 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň je to autobusem kolem 597 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Cesta autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň trvá v průměru 10 hod 5 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Je několik autobusových nádraží ve městě Frankfurt nad Mohanem, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1), Frankfurt am Main, Mannheimer Straße (Hauptbahnhof) a Frankfurt am Main, Hauptbahnhof Fernbusse. Vídeň také nabízí několik různých autobusových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Vienna, International Busterminal (VIB), Wien, Hauptbahnhof Südtiroler Platz a Wien, Hauptbahnhof.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1)   a cestu ukončují na Vienna, International Busterminal (VIB).

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1), které se nachází přibližně 14.9 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Vienna, International Busterminal (VIB), jež je od centra vzdáleno 6.8 km.

Hledáte cestu autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus nebo BlaBlaCar. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Poslední autobus z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň odjíždí odjíždí v 21: 30. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Frankfurt nad Mohanem v 21: 30 a cestovat tak do města Vídeň. Všechny autobusové jízdní řády pro trasu Frankfurt nad Mohanem – Vídeň najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Levné autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Vídeň. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Frankfurt nad Mohanem – Vídeň, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk